Polskie wydanie Iron Kissed

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Mila
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Mila »

Nie mog?? si?? juÂ? doczeka?? kiedy b??d?? mogÂ?a kupi??. JuÂ? nawet uzbieraÂ?am pieniÂ?dze. LeÂ?Â? bezpiecznie w sÂ?oiku z kartkÂ? "na szczytny cel" :-) .Specjalnie tam wrzuciÂ?am bo wiem, Â?e nie b??dzie mnie korci??, Â?eby wyda?? je na coÂ? innego.
U nas to chyba juÂ? zawsze tak b??dzie. Ludzie nie cieszÂ? si?? z tego co majÂ? tylko caÂ?y czas narzekajÂ?. Taki nasz nar??d. Ale c??Â? poradzi??...

Awatar użytkownika
Selene

Post autor: Selene »

Wreszcie Fabryka SÂ???w dodaÂ?a opis do PacuÂ?unku Â?elaza. Oto on:
Nasze iluzje dziaÂ?ajÂ? najlepiej na wzrok i dotyk, nieÂ?le na smak i sÂ?uch, ale znacznie gorzej w przypadku w??chu. Wi??kszoÂ??? ludzi ma kiepski w??ch, wi??c w zasadzie to bez znaczenia. A ty juÂ? przy pierwszym spotkaniu wyczuÂ?aÂ?, Â?e jestem nieczÂ?owiekiem.

Nos na wiatr Mercy! Uroczysko to nie miejsce dla grzecznych dziewczynek.

Pradawni stroniÂ? od ludzi. WolÂ? swoje rezerwaty, ludzkoÂ??? nie jest jeszcze gotowa na ich poznanie. RzÂ?dzÂ? si?? wÂ?asnymi reguÂ?ami, ich prawo jest twarde i szybkie... ale nie zawsze sprawiedliwe.
Mercy spÂ?aca dÂ?ug zaciÂ?gni??ty u swojego mentora, Mrocznego Kowala. PoÂ?r??d istot, kt??re od wiek??w Â?yjÂ? w cieniu tajemnicy musi wytropi?? bestialskiego morderc??, ale sekrety Uroczyska i Pradawnych powinna zostawi?? w spokoju. Dla wÂ?asnego dobra.
Czekam z niecierpliwoÂ?ciÂ? na 29 paÂ?dziernika. Mimo, Â?e juÂ? jÂ? czytaÂ?am to i tak opis zaciekawiÂ? mnie. PieniÂ?dze sÂ? odÂ?oÂ?one, tak wi??c pozostaje mi tylko czeka?? aÂ? ksiÂ?Â?ka ukarze si?? w ksi??garniach :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mila

Naprawd?? ciekawie to napisali. MyÂ?l??, Â?e teraz wi??cej os??b zainteresuje si?? tÂ? seriÂ?. A to oznacza wydanie kolejnych serii i wi??cej ludzi na forum :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Ja r??wnieÂ? nie mog?? si?? juÂ? doczeka??. NajwyÂ?sza pora sobie troch?? odÂ?wieÂ?y?? przygody Mercy, a tak poza tym to jestem ciekawa oficjalnego tÂ?umaczenia.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Forsy w tym miesiÂ?cu mam maÂ?o, ale na to odÂ?oÂ?yÂ?am i twardo trzymam - i chyba wtedy kupi?? wszystkie trzy, bo akurat wypÂ?ata przyjdzie.
Ja wiem, Â?e marudz??, ale czy nie mogliby wydawa?? tego jakoÂ? inaczej - najpierw Iron Kissed- bo wszyscy sÂ? spragnieni, a dopiero potem wznowienie - Â?eby starczyÂ?o pieni??dzy, jak tylko pokaÂ?Â? si?? w ksi??garniach.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 20:40 przez Czarownica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Ach :-) ciekawiÂ?o mnie jakie beda zmiany i juz widz??, ze Podkr??lestwo zostaÂ?o zmienione w Uroczysko. Bardzo celnie moim zdaniem.
Ale Pradawni ? nazwa tez ciekawa ale chyba nie zastapi Nieludzi.
ciekaweeeeeeeeeee :-D

@lma

Post autor: @lma »

Opis mi si?? podoba, chociaÂ? jak dla mnie cokolwiek byÂ?oby napisane, to i tak kupi??.

Martwi mnie tylko jedno. Jak sprzedajÂ? si?? te nowe wydania? Pewnie mizernie (na empiku i merlinie bez rewelacji) :-( Wi??c, jeÂ?li PocaÂ?unek teÂ? si?? tak b??dzie sprzedawa?? to znowu dÂ?ugo nie doczekamy si?? kolejnej cz??Â?ci po polsku :-(

Kometa, orientujesz si?? moÂ?e jak si?? sprzedajÂ? w Empiku?
Taka maÂ?a odskocznia od tematu.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

@lma pisze:Kometa, orientujesz si?? moÂ?e jak si?? sprzedajÂ? w Empiku?
Â?wietnie. MiaÂ?am problem Â?eby zdoby?? Zew - co zamawiaÂ?am z innego empiku to juÂ? nie majÂ?, czekajÂ? na dostaw??, sprzedali. W ko??cu dorwaÂ?am, to teraz ten sam problem mam z Wi??zami. Â?eby wam lepiej zobrazowa??: Ko??czyÂ?am dziÂ? prac?? o 200:00. O 19:40 sprawdziÂ?am stany Wi??z??w w innych empikach (my w og??le nie dostaliÂ?my wznowie??, przekle??stwo maÂ?ego empiku), byÂ?y trzy sztuki w Wola Parku (empik blisko mojego domu). DotarÂ?am tam na godzin?? 20:40 (Wola Park jest czynny do 21:00) i zastaÂ?am wielkÂ? ziejÂ?ca dziur?? po tych trzech egzemplarzach na p??Â?ce. Jeszcze si?? dopytaÂ?am w info i okazaÂ?o si?? Â?e faktycznie. W ciÂ?gu tej godziny sprzedaÂ?y si?? trzy sztuki. Nie wiem jak wam, ale mnie to wyglÂ?da na dobrÂ? sprzedaÂ?.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2010, 22:10 przez Kometa, łącznie zmieniany 1 raz.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Ja dzisiaj koÂ?o pi??tnastej wpadÂ?am do empiku w Arkadii - ksiÂ?zki nie widziaÂ?am. W mojej maÂ?ej ksi??garni tez jej nie byÂ?o. Ale nie pytaÂ?am, czy nie dostali czy sprzedali , bo si?? spieszyÂ?am. Dowiem si?? w poniedziaÂ?ek. Chodzi oczywiÂ?cie o Wi??zy - Zew majÂ?.

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

Tylko prosz?? powiedzcie, Â?e w nowej wersji nie zrobili z Mercy szakala. Bo dziÂ? dostaÂ?am na maila newsletter fabryczny i tam jest tak w opisie Wi??z??w: "Mercedes Thompson, zmiennoksztaÂ?tna, czÂ?owiek-szakal znowu na tropie. Tym razem naprawd?? mroczne starcie."
Obrazek

Awatar użytkownika
Mila

O jejku tylko nie szakal. W og??le do niej nie pasuje, albo przyzwyczaiÂ?am si?? do kojota. Ale szakal... Prosz?? nie!

pyczunia

Post autor: pyczunia »

haha to będzie teraz "Dzień Mercy"- bo słowo szakal od razu skojarzyło mi się z kryminalistą a nie zwierzątkiem :-P

co do sytuacji w księgarniach to jutro będę w Legnicy i tam się rozejrzę bo w mojej mieścince w piątek nawet "Zewu..." nie było :-(
Ostatnio zmieniony 23 sie 2011, 10:25 przez pyczunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Moi Drodzy (od Komety w duÂ? ) to temat o Polskim wydaniu "Iron Kissed". Z wszystkimi komentarzami odnoszÂ?cymi si?? do wznowie?? pierwszych dw??ch cz??Â?ci, prosz?? przenieÂ??? si?? do odpowiednich temat??w poÂ?wi??conych rzeczonym cz??Â?ciom.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Anthien pisze:A jeśli chodzi o okładki, to bardzo mi się podobają. Może kupię wszystkie 3 w komplecie, nawet jeśli nie wpuszczą mnie z nimi do domu <myśli> Ale co tam, wtedy będę koczował na strychu :mrgreen: Ważne żeby je mieć! :mrgreen:
Anthien chyba pójdę w twoje ślady. Nie wolno mi kupić żadnej książki a ja mam zamiar jak ty kupić aż trzy. A u mnie strych ma 1,2 wysokości.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 20:00 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Dziewczyny jak ja was dobrze rozumiem, teÂ? mam szlaban na kupowanie ksiÂ?Â?ek. :cry: Ale jak zobaczyÂ?am te Â?liczne okÂ?adki stwierdziÂ?am Â?e i tak musze je mie??, wi??c teraz kombinuje jak zdoby?? na nie fundusze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iron Kissed”