Polskie wydanie Iron Kissed

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Prawd?? m??wiÂ?c mi tez nie przeszkadza - a przynajmniej tytuÂ? dobrze wida??. A przy tym jest ciekawiej - jeden tytuÂ? na czerwonym, drugi na biaÂ?ym a trzeci na Â???Â?tym tle. Ciekawe jaki b??dzie czwarty? Ciesz?? si?? Â?e podali juÂ? daty premiery, szczeg??lnie Â?e od 29-go najÂ?atwiej wydawa?? pieniÂ?dze jeszcze wypÂ?ata nie zdÂ?Â?y wyparowa??.

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

Mnie teÂ? nie przeszkadza. Przynajmniej tytuÂ? rzuca si?? w oczy. Byleby tylko kolejne cz??Â?ci si?? pojawiÂ?y na polskim rynku i pasowaÂ?y do tej koncepcji okÂ?adek. A n ie tak jak to si?? Fabryca zdarza, w poÂ?owie serii zmienia?? wizj?? okÂ?adek.
Obrazek

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

OkÂ?adka mi sie bardzo podoba. Fajnie , Â?e dali okÂ?adke Santosa. MyÂ?le, Â?e ten Â???Â?ty dodaje czegoÂ? nowego do okÂ?adki. I jak najbardziej podoba mi sie.

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Super Â?e jest okÂ?adka Santosa. Z poczÂ?tku nie spodobaÂ? mi si?? ten Â???Â?ty kolorek ale po chwili stwierdziÂ?am Â?e nawet nieÂ?le to wyglÂ?da, przynajmniej teraz tytuÂ? rzuca si?? w oczy :-D

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Wolf »

mi ten z??Â?ty kolorek kojarzy sie z tymi Â???Â?tymi samoprzylepnymi karteczkami do zapisywania, o czy to nie zapomnie??. W tym wypadku ktoÂ? sobie napisaÂ? "wstawi?? rzucajÂ?cy sie w oczy tytuÂ?" :-)
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 17:37 przez Wolf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

OkÂ?adka suuuper, ale jednak ten Â???Â?ty wali po oczach :/

Awatar użytkownika
Mila
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Mila »

Podoba mi si?? bardzo. Chyba naprawd?? ktoÂ? czyta te forum :-)Ale og??lnie jest pozytywnie. Teraz tylko czeka??, aÂ? si?? pojawiÂ?. U nas pewnie z op??Â?nieniem i chyba zaczn?? si?? czai??, Â?eby zam??wi?? przez internet.

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Ale zobczcie jak to nie moÂ?na kaÂ?demu w gust trafi?? 0- na facebooku Fabryki, w komentarzach do okÂ?adek sÂ? gÂ?osy, Â?e poprzednie byÂ?y lepsze, a te Santosa to juÂ? nie to. Mi osobiÂ?cie jednak te okladki podobaja si?? o wiele bardziej.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2010, 15:42 przez Czarownica, łącznie zmieniany 1 raz.

Anthien

Post autor: Anthien »

Mnie r??wnieÂ? bardzo podobajÂ? si?? okÂ?adki Santosa i nawet ten Â???Â?ty w tle mi nie przeszkadza. MoÂ?na si?? przyzwyczai??.
Ale dziwie si??, Â?e sÂ? osoby uwaÂ?ajÂ?ce okÂ?adki pierwszego wydania za lepsze. OsobiÂ?cie nie spotkaÂ?am takiej osoby :mrgreen:

Dalhiaa

Mi teÂ? te o wiele bardziej sie podobajÂ?... Te 2 poprzednie dam kumpeli w prezencie za Â?ywota a sobie kupie nowe. IÂ?cie szata??ski plan :evil:
Ale naprawde sie wysilili. Kolerek Â?wietny....
Anthien pisze:Ale dziwie si??, Â?e sÂ? osoby uwaÂ?ajÂ?ce okÂ?adki pierwszego wydania za lepsze. OsobiÂ?cie nie spotkaÂ?am takiej osoby :mrgreen:
Ja nie spotkaÂ?am ale czytaÂ?am niekt??re komentarze. Ale ludzie maja r??Â?ne gusta trzeba si?? przyzwyczai??.

Li_Ann

Post autor: Li_Ann »

Nie m??wiÂ?am Â?e Â?le, ale trzymajÂ?c w r??ku oryginaÂ? i patrzÂ?c na nasz bardzo Â?aÂ?uj?? ze nie ma on takiego wyczucia estetyki jak pierwowz??r.
Wolf pisze:mi ten z??Â?ty kolorek kojarzy sie z tymi Â???Â?tymi samoprzylepnymi karteczkami do zapisywania, o czy to nie zapomnie??. W tym wypadku ktoÂ? sobie napisaÂ? "wstawi?? rzucajÂ?cy sie w oczy tytuÂ?" :-)
TeÂ? o tym pomyÂ?laÂ?am ale stwierdziÂ?am Â?e jest lepsze wytÂ?umaczenie odcienia kanarkowego.

Absolutnie te podobajÂ? mi si?? o wiele,wiele bardziej niÂ? okÂ?adki wydania pierwszego.

A ja jednak nie pozb??d?? si?? naszego pierwszego wydania [ mam takÂ?e wydanie ameryka??skie] ale kupujÂ?c kolejny tom serii b??d?? si?? zachwyca?? odrobinÂ? demokracji uwzgl??dniajÂ?cej gusta czytelnik??w. A to jest coÂ? z czego moÂ?na by?? dumnym. PoniewaÂ? Fabryka uwzgl??dniÂ?a nas czytelnik??w w machinie zarabiania pieni??dzy :-D .

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Mam wraÂ?enie, Â?e cokolwiek nie zrobiÂ?aby Fabryka i tak b??dziecie niezadowoleni. Ja si?? ciesz??, Â?e b??d?? miaÂ?a okazj?? kupi?? ksiÂ?Â?ki z okÂ?adkami oryginalnymi i jakimÂ? elementem, kt??ry dodaÂ?o Polskie wydawnictwo. I tak jest to bliÂ?sze oryginaÂ?u niÂ? wczeÂ?niejsze okÂ?adki. I og??lnie chyba kaÂ?dy powinien si?? cieszy??, Â?e reszta ksiÂ?Â?ek zostanie wydana.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

To chyba juÂ? takie przyzwyczajenie. WczeÂ?niej narzekali na paskudne polskie okÂ?adki oraz brak kontynuacji to teraz niekt??rzy muszÂ? sobie znaleÂ??? cokolwiek aby dalej marudzi?? :mrgreen: Czasami mam wraÂ?enie, Â?e niekt??rzy polscy czytelnicy nie potrafiÂ? doceni?? tego co dostajÂ? i na siÂ??? starajÂ? si?? znajdowa?? jakieÂ? wady okÂ?adkom czy polskim wydaniom ksiÂ?Â?ki.
Nothing is true. Everything is permitted.

@lma

Post autor: @lma »

Anne, coÂ? w tym jest ;-)

To taka polska mentalnoÂ???. Jako nar??d wprost kochamy marudzi?? i wybrzydza?? :mrgreen:

Co do tematu poniekÂ?d:
Daty wydania wznowie?? i Iron Kissed w jednym miejscu:
Zew Ksi??Â?yca - 8 paÂ?dziernik
Wi??zy Krwi - 15 paÂ?dziernik
PocaÂ?unek Â?elaza - 29 paÂ?dziernik

Dalhiaa

W ksi??garni internetowej Iron Kissed ma by?? wydane okoÂ?o 15.11.10
Matko! Ale sie niecierpliwie...
Wiecie w Polsce cho??by niewiem co sie staÂ?o to i tak sÂ? na,,nie'' :roll:
Ehh

ODPOWIEDZ