Polskie wydanie Iron Kissed

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Dzisiaj odebraÂ?am sw??j egzemplarz "PocaÂ?unku Â?elaza" i tak z ciekawoÂ?ci przeszÂ?am popatrze?? na drugie wydanie Mercy na puÂ?kach. Chore to moÂ?e , ale byÂ?am strasznie ciekawa jak prezentujÂ? si?? w Â?r??d innych ksiÂ?Â?ek. Wi??c byÂ?o po dwie sztuki dw??ch pierwszych cz??Â?ci a trzeciej nie byÂ?o wcale.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

MyÂ?l??, Â?e to dobrze, Â?e to znaczy - tytuÂ? dobrze si?? sprzedaje. A jak on dobrze si?? sprzedaje to b??dÂ? teÂ? nastepne cz??Â?ci.
Co prawda, u mnie w ksi??garni jest caÂ?y czas na p??Â?kach, ale wiem Â?e zamawiali dodatkowe egzemplarze. Tylko nie wiem ile.

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Mam mam!! Nareszcie jÂ? dostaÂ?am... Te Â?apki sÂ? boskie po prostu. ZabraÂ?am si?? juÂ? wczoraj do czytania... Znowu byÂ?am w empiku, tak tylko z ciekawoÂ?ci sprawdzi?? czy jest. ByÂ?y dwie i wszystkie wydania Zewu i Wi??z??w, a co najlepsze dali to pod ,, fantastyka polska'' zostawie to bez komentarza. ;-)

Anthien

Post autor: Anthien »

Â?iii, nareszcie mam tÂ? cz??Â???. WychodziÂ?am jÂ? sobie i chociaÂ? w Empiku nie byÂ?o upolowaÂ?am jÂ? w Matrasie. OkÂ?adka tak Â?licznie prezentuje si?? na p??Â?ce.
Teraz chociaÂ? leÂ?y na p??Â?eczce gotowa do czytania, to niestety czasu brak... :-/
No to zostaÂ?y mi do upolowania 2 poprzednie cz??Â?ci z "nowymi" okÂ?adkami :mrgreen:

shira84

Post autor: shira84 »

u mnie w Empiku byÂ?a tylko jedna, ale jak dla mnie jedna wystarczy:)za to pozostaÂ?ych cz??Â?ci nie byÂ?o,ale mysl??, Â?e nie tak trudno je dostac wi??c si?? nie martwi??.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

"PocaÂ?unek Â?elaza" jest na ??smym miejscu w Top 10 Fabryki SÂ???w, jako nowoÂ???.
CzekaÂ?am na to dÂ?uÂ?szy czas i doczekaÂ?am si??, mam tylko nadzieje, Â?e na ??smej pozycji si?? nie sko??czy.

Heru

Post autor: Heru »

W empiku do kt??rego zawitaÂ?am 3 nie byÂ?o, musiaÂ?am zamawia??...
WkurzyÂ?a mnie lekko zmiana okÂ?adek. Dwie pierwsze cz??Â?ci mam w starych wydaniach i jakoÂ? mi nie pasujÂ? teraz na p??Â?ce razem ;/

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Taaa ja mam dokÂ?adnie to samo:/
OkÂ?adki Santosa SÂ? Â?adniejsze i ciekawsze, ale wykreci?? cos takiego po 2 tomie to juz lekkie przegi??cie.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Pewnie dlatego zrobili wznowienie poprzednich tom??w w nowych okÂ?adkach - Â?eby ludzie mogli sobie ksiÂ?Â?ki powymienia??, a przy okazji Fabryce par?? groszy wpadnie. Ale dlaczego nie mogli od razu da?? okÂ?adek Santosa? MoÂ?e byÂ?y za drogie?

Heru

Post autor: Heru »

Nie mam poj??cia.
Mnie teÂ? okÂ?adki Santosa bardziej odpowiadajÂ?, ale nie wydam teraz 70 zÂ? na zdublowanie ksiÂ?Â?ek tylko w innych okÂ?adkach.
No c??Â? moje zmysÂ?y estetyczne (o wÂ?tpliwym istnieniu :lol: ) b??dÂ? musiaÂ?y zosta?? uÂ?pione ;]

naja1985

Post autor: naja1985 »

Tak Â?adnie by wyglÂ?daÂ?y caÂ?a seria, a tak pomieszanie z poplÂ?taniem :)

Szczerze to si?? zastanawiam nad kupnem w nowej wersji :)

Te co mam sÂ? w nienaruszonym stanie, wiec mogÂ?abym je sprezentowa?? :)

Moja przyszÂ?a szwagierka si?? na nie czai, wiec nie miaÂ?abym problemu :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez naja1985, łącznie zmieniany 1 raz.

red_head

Post autor: red_head »

Ciesz?? si?? Â?e dopiero niedawno kupiÂ?am, Â?adnie si?? prezentujÂ? na p??Â?ce :-D

RzeczywiÂ?cie, troch?? przygrzali z tym wydaniem z r??Â?nymi okÂ?adkami, bo te od Santosa to chyba nie Â?adna nowowÂ???, nie wiem dlaczego nie zdecydowali si?? od razu na niego (prawa do okÂ?adki kupuje si?? chyba razem z prawem do druku, ale nie jestem pewna).

Ale tak og??lnie, to od jakiegoÂ? czasu Fabryka ma og??lnie Â?wietne okÂ?adki.

Awatar użytkownika
Panthera
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Panthera »

Nie wiem ale z wydaniem angloj??zycznym jest teÂ? zgrzyt od SB wydajÂ? w twardej okÂ?adce i na softcover trzeba byÂ?o dÂ?ugo czeka??... a z nast??pnym tomem b??dzie pewnie podobnie, tylko ja nie chce mie?? w hard skoro reszt?? mam juÂ? inaczej.
&#8220;There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.&#8221;

Gobur

Post autor: Gobur »

a ja teraz kompletuje w hard, tyle Â?e nie wszystko jeszcze wyszÂ?o w hard

Awatar użytkownika
Panthera
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Panthera »

Ja nie chce hard, mam soft i mi z tym dobrze wydawanie wi??cej kasy na tÂ? serie w og??le mnie nie interesuje.
&#8220;There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.&#8221;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iron Kissed”