Polskie wydanie Iron Kissed

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Lamia

Post autor: Lamia »

chyba po to Â?eby ochla?? si?? z Â?alu jak zacznÂ? przesuwa?? premier?? xD Ja si?? ciesz?? ale nadziei sobie na ten rok nie chc?? robi??.
MoÂ?e rzeczywiÂ?cie niech si?? lepiej jeszcze troch?? pochÂ?odzi. NajwyÂ?ej p??Â?niej napijemy si?? z Â?alu albo ze szcz??Â?cia.
JesteÂ?cie pesymistyczni i niecierpliwi. WczeÂ?niej nie wiadomo byÂ?o czy w og??le wydadzÂ? (cho?? obiecywali). Teraz moÂ?emy by?? tego pewni. To post??p.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Ja teÂ? myÂ?l??, Â?e w tym roku na pewno nie wydadzÂ?. Ale zawsze moÂ?na mie?? nadziej?? :-P. Szampan niech si?? jeszcze pochÂ?odzi ;-)

@lma

Post autor: @lma »

Oj tam :) WydadzÂ? w tym roku, wydadzÂ?, obstawiam paÂ?dziernik-listopad. Wi??cej wiary, narodzie :-P

GorszÂ? sprawÂ? moÂ?e by?? ponowne czekanie okoÂ?o 2-letnie na czwartÂ? cz??Â??? :-P

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

GorszÂ? sprawÂ? moÂ?e by?? ponowne czekanie okoÂ?o 2-letnie na czwartÂ? cz??Â??? :-P
Wypluj te sÂ?owa! Bo pr??dzej osiwieje do ko??ca niÂ? si?? doczekamy w polsku ostatniej cz??Â?ci z przygodami Mercy. Bo wedÂ?ug takich oblicze?? to sz??sta cz??Â??? za 6 lat?
Obrazek

@lma

WereWolf pisze:
Wypluj te sÂ?owa! Bo pr??dzej osiwieje do ko??ca niÂ? si?? doczekamy w polsku ostatniej cz??Â?ci z przygodami Mercy. Bo wedÂ?ug takich oblicze?? to sz??sta cz??Â??? za 6 lat?
Hehe, spoko i b??dziemy swoim dzieciom, a pffu, wnukom czyta?? jak FS wyda w ko??cu ostatniÂ? cz??Â??? Mercy :mrgreen:

Nie ale tak powaÂ?nie, to ja juÂ? si?? zastanawiam jak to b??dzie przy 4 i 5 i dalszych cz??Â?ciach... Bo ja jestem cierpliwa ale mam swoje granice...

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

DziÂ? odpust BoÂ?y, serio :mrgreen:
Jestem tak zaskoczona, po pierwsze nie spodziewaÂ?am si?? .Trzeba napisa?? do nich czy maja teÂ? prawa do czwartej cz??Â?ci .

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Tula pisze:Trzeba napisa?? do nich czy maja teÂ? prawa do czwartej cz??Â?ci .
Nigdy nie zaznajÂ? spokoju! xD
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

@lma

No moÂ?e ktoÂ? napisa?? do nich - ja na razie odpuszcz?? sobie maile do nich, bo chyba za ostro ich "potraktowaÂ?am" w ostatnim mailu...

Normalnie wspaniaÂ?y dzie?? :-D

pyczunia

Post autor: pyczunia »

o rajusiu, ale fantastyczna wiadomoÂ???...

aÂ? Â?aÂ?uje Â?e wczeÂ?niej nie "wstÂ?piÂ?am" na forum bo humorek raczej mi nie dopisywaÂ? :-(

Anthien

Post autor: Anthien »

Genialnie... FS w ko??cu zdecydowaÂ?o si?? wyda?? Iron Kissed.
MoÂ?e to zasÂ?uga niecierpliwych fan??w i zasypywania wydawnictwa mailami, a moÂ?e nasza petycja coÂ? zdziaÂ?aÂ?a - np. przyspieszyÂ?a kupno praw autorskich <myÂ?li>
Poczekamy, zobaczymy czy to szcz??Â?cie okaÂ?e si?? prawdÂ?. Jak na razie bardzo si?? ciesz?? i mam nadziej??, Â?e tak mi zostanie :mrgreen:

Lily

Post autor: Lily »

:mrgreen: :mrgreen: Iron Kissed w zapowiedziach nie wierze :!: Pytanie tylko czy dodali to do zapowiedzi bo juÂ? mieli doÂ??? naszych maili czy naprawd?? majÂ? jakieÂ? plany :?: Mam nadzieje, Â?e szybko zobaczymy nowÂ? okÂ?adk?? i tytuÂ?, nie mog?? si?? juÂ? doczeka?? ich Â?le przetÂ?umaczonego tytuÂ?u (na pewno im nic ciekawego nie wyjdzie :-| ) ;-)

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

No nareszczie coÂ? sie ruszyÂ?o!! Nie moge w to uwierzy??!
TeÂ? si?? zastanawiam nad okÂ?adkÂ? i przetÂ?umaczonym tytuÂ?em. Jak narazie okÂ?adni sÂ? do kitu. :-? A tytuÂ?y- powiem wam Â?e nie jest jeszcze tak Â?le. Ale Iron Kissed, to sama nie wiem...

natka8

Post autor: natka8 »

Nie wierz?? , nie wierz??, nie wierz??... Nie mog?? uwierzy??, Â?e dodali to do zapowiedzi, nawet jeÂ?li to Â?ciema to przynajmniej wiemy, Â?e czytajÂ? nasze e-maile...
A juÂ? chciaÂ?am si?? czepia??, Â?e zrobili bÂ?Â?d ( znowu)
Pani Ewelino systematycznie wysyÂ?a Pani zapytanie dotyczÂ?ce publikacji dalszych przyg??d o Mercedes Thomson :-) .
I znowu napisali Thomson zamiast Thompson ...
Ale obecnie jestem na tyle szcz??Â?liwa, Â?e nie b??d?? si?? juÂ? ludzi czepia??. Mam nadziej??, Â?e tylko w ksiÂ?Â?ce nie zrobiÂ? tego bÂ???du :-P

Awatar użytkownika
Verde.

Post autor: Verde. »

Zanim trafiÂ?am na to forum, jakieÂ? p??Â? miesiÂ?ca temu otrzymaÂ?am maila.
Mi na szcz??Â?cie uci??li kwesti?? o systematycznym odwiedzaniu. :-)
Pani Jolanto Wydawnictwo ma w planach wydanie kontynuacji przyg??d o
Mercedes Thomson. Data publikacji nie zostaÂ?a jeszcze ustalona.
Poczynimy jednak wszelkie dziaÂ?ania, by "Iron Kissed" zostaÂ? wydany
przez Fabryk?? SÂ???w jeszcze w tym roku.
Zach??cam PaniÂ? do
Ja r??wnieÂ? mam nadziej??, Â?e FS poczyni wszelkie dziaÂ?ania, aby jednak wyda?? tÂ?umaczenie.

Awatar użytkownika
skrzacik

Post autor: skrzacik »

Ja jednak jestem pesymistycznie do tego nastawiona.W sumie si?? na tym nie znam ale jeÂ?li mieli problemy z wykupieniem licencji to moÂ?e si?? to zmieni?? z dnia na dzie???Troch?? dziwne.Szczeg??lnie patrzÂ? c na maile kt??re ludzie otrzymywali.Wol?? si?? miÂ?o zdziwi?? niÂ? niemiÂ?o rozczarowa??. MyÂ?licie Â?e b??dzie tak jak z 1 i 2 cz??Â?ciÂ??Â?e wydadzÂ? niedÂ?ugo po sobie?
"Znowu podszed? do tarcz.
- S? tylko trzy takie zespo?y jak wy - orzek? ze zgro
z?. - Mazowsze, Gaw?da... I zespó? Downa. Trudno po
wiedzie?, który lepiej strzela."
M.Kozak"Renegat"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iron Kissed”