Polskie wydanie Iron Kissed

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

A moÂ?e konkurencja?

Post autor: Majster »

A moÂ?e zamiast wysyÂ?a?? kolejne petycj?? do FS, lepiej podrzuci?? pomysÂ? innemu konkurencyjnemu wydawnictwu? FS chyba nie ma jeszcze umowy na kolejne cz??Â?ci, bo juÂ? by je wydali. Wydaje mi si??, Â?e sÂ? na forum osoby z branÂ?y ksi??garskiej, kt??re mogÂ?y by wytypowa?? pr??Â?niejszego wydawc??, a forumowicze wysÂ?aliby "kilka" mailami. Tak w og??le, to ciekawe czy wydawcy biorÂ? pod uwag?? tego typu akcje? Bo po reakcji FS to wynika, Â?e majÂ? je gÂ???boko w nosie.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

KtoÂ? kiedyÂ? zaproponowaÂ? aby Mag wydaÂ?o seri?? i Mercy ale odm??wili poniewaÂ? FS ja wydaje. WÂ?tpi?? aby jakiekolwiek wydawnictwo si?? za to zabraÂ?o skoro inne zacz??Â?o juÂ? je wydawa??.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Pewnie problem polega na tym Â?e FS ma prawa do dw??ch pierwszych cz??Â?ci. Nawet jeÂ?li sÂ? to nakÂ?ady wyczerpane, to chyba blokuje kaÂ?de inne wydawnictwo, no bo kto by chciaÂ? wydawa?? seri?? od Â?rodka?

Bo juÂ? pomijam fakt, Â?e nowe wydanie nie pasowaÂ?oby mi do tego co juÂ? mam :roll:
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Jednym sÂ?owem moi kochani - mamy przechlapane na wszystkich frontach.
O ile nie wyda tego Fabryka (vel nie splajtuje szybko) to nie mamy co marzy?? by wydaÂ? to ktos solidniejszy.
No cudownie, psia ma??.

Awatar użytkownika
skrzacik

Post autor: skrzacik »

PomijajÂ?c fakt jak to napisaÂ?a Kometa Â?e inne wydanie nie b??dzie pasowaÂ?o do dw??ch pierwszych cz??Â?ci. Jest mi oboj??tne kto je wyda, byle by wydali szybko :-) . Szkoda Â?e FS tak traktuje fan??w i og??lnie ich stosunek do wydawania ksiÂ?Â?ek jest taki jaki jest. Pozostaje tylko czeka?? i mie?? nadzieje Â?e coÂ? si?? w ko??cu ruszy. :-)
"Znowu podszed? do tarcz.
- S? tylko trzy takie zespo?y jak wy - orzek? ze zgro
z?. - Mazowsze, Gaw?da... I zespó? Downa. Trudno po
wiedzie?, który lepiej strzela."
M.Kozak"Renegat"

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Fajnie jest kiedy wydawnictwo potrafi wyda?? seri?? do ko??ca. Fabryka nie jest jedynym wydawnictwem kt??re ociÂ?ga si?? w wydawaniem kolejnych tom??w bÂ?dÂ? przerywa dziÂ? w Â?rodku serii. MAG r??wnieÂ? robi podobnie.

Awatar użytkownika
skrzacik

Post autor: skrzacik »

Ehhh taki kraj...Ludzie nie czytajÂ? aÂ? tyle ksiÂ?Â?ek to i wydawnictwa si?? bojÂ? Â?e towar nie p??jdzie.Szkoda tylko Â?e cierpiÂ? na tym fani i ksiÂ?Â?kohoilicy :-P :-(
"Znowu podszed? do tarcz.
- S? tylko trzy takie zespo?y jak wy - orzek? ze zgro
z?. - Mazowsze, Gaw?da... I zespó? Downa. Trudno po
wiedzie?, który lepiej strzela."
M.Kozak"Renegat"

Awatar użytkownika
sybel

Post autor: sybel »

Bardzo ubolewam wÂ?aÂ?nie nad takim zachowaniem wydawnictw. Mogliby chociaÂ? sÂ?ucha?? pr??Â?b czytelnik??w, co teÂ? pokazaÂ?oby im, Â?e akurat w tym przypadku opÂ?acaÂ?oby si?? im wyda?? dalsze cz??Â?ci, bo zapotrzebowanie jest.
"Wielu spo?ród ?yj?cych zas?uguje na ?mier?. A nie jeden z tych, którzy umieraj?, zas?uguje na ?ycie."

agaos

Post autor: agaos »

MoÂ?e jednak jest jakaÂ? nadzieja? Na lipiec FS zapowiada 3t. cyklu o harper connelly, gdzie 2t. ukazaÂ? si?? 1,5 roku temu i wszystko wskazywaÂ?o, Â?e ten cykl teÂ? porzucÂ? bez kontynuacji, a tu taka niespodzianka! Tyle, Â?e tu moÂ?e chodzi??, kr??tko m??wiÂ?c, o kas??. W tym sensie, Â?e autorem jest c.harris, kt??ra napisaÂ?a teÂ? cykl o sooki, i za chwil?? b??dzie 3 sezon serialu true blood i og??lnie jest promocja i reklama i zapewne FS liczy na to Â?e wsio od pani harris si?? sprzeda...

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Ahh ta Fabryka... Normalnie wkurzajÂ? mnie na maxa! Wiem Â?e to nie ich wina ale i tak jestem zÂ?a!
Sybel masz racje. Ale jak im to wytÂ?umaczy???? Oto jest pytanie. Skora , najprawdopodobniej , nawet nie czytajÂ? nszych e-maili itp., to bedzie trudne. MoÂ?e pod choink?? dostaniemy wreszczie IK?? :-?

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Co do czytania emalii to ostatnio doszÂ?am do wniosku, Â?e jednak coÂ? tam muszÂ? czyta?? gdyÂ? odpisali mi tak gdy kolejny raz wysÂ?aÂ?am do nich zapytanie o Irone Kissed:
Pani Ewelino systematycznie wysyÂ?a Pani zapytanie dotyczÂ?ce publikacji dalszych przyg??d o Mercedes Thomson :-) .
No i oczywiÂ?cie dalej byÂ?o standardowo Â?eby Â?ledzi?? nowoÂ?ci na stronie.
Obrazek

@lma

Post autor: @lma »

WereWolf pisze:Co do czytania emalii to ostatnio doszÂ?am do wniosku, Â?e jednak coÂ? tam muszÂ? czyta?? gdyÂ? odpisali mi tak gdy kolejny raz wysÂ?aÂ?am do nich zapytanie o Irone Kissed:
Pani Ewelino systematycznie wysyÂ?a Pani zapytanie dotyczÂ?ce publikacji dalszych przyg??d o Mercedes Thomson :-) .
No i oczywiÂ?cie dalej byÂ?o standardowo Â?eby Â?ledzi?? nowoÂ?ci na stronie.
oooo, a to akurat o nich dobrze Â?wiadczy, albo... tylko my forumowicze wysyÂ?amy masowo maile do nich, Â?e juÂ? majÂ? nas na czarnej liÂ?cie i nie spos??b nas nie pami??ta?? :-P Ot, tak teoria.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

WereWolf pisze: Pani Ewelino systematycznie wysyÂ?a Pani zapytanie dotyczÂ?ce publikacji dalszych przyg??d o Mercedes Thomson :-) .
ja bym sie zacz??Â?a ba??... namierzajÂ? ci?? :mrgreen:

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Mnie namierzajÂ?? No co Ty! :mrgreen: PotraktowaÂ?am to raczej jako maÂ?o subtelnÂ? aluzj?? Â?ebym si?? w ko??cu odczepiÂ?a i daÂ?a im spok??j.
Obrazek

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Zapewne tak to miaÂ?o wyglÂ?da?? abyÂ? wreszcie daÂ?a im spok??j...
Niech si?? nie dziwiÂ?, Â?e ludzie zasypujÂ? ich takimi wiadomoÂ?ciami skoro nie moÂ?na si?? niczego konkretnego od nich dowiedzie??.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iron Kissed”