Polskie wydanie Iron Kissed

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Lily

Post autor: Lily »

@lma pisze:
Zach??cam PaniÂ? do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej na kt??rej umieszczamy informacje o nowoÂ?ciach, premierach oraz zapowiedziach.
Nienawidz?? tego zdania :-/

Co do wiedÂ?my to ja teÂ? nie wierz??, na pewno przesunÂ? tÂ? dat?? :-x

a co do Mercy to pozostaÂ?o nam mie?? jedyni nadziej?? i czeka?? na tÂ?umaczenie forumowe (a propos kiedy b??dzie kolejny rozdziaÂ???)

Gobur

Post autor: Gobur »

Jako Â?e Elodie nawaliÂ?a tÂ?umaczy go Sasanka, pisaÂ?a Â?e b??dzie na koniec tygodnia, tyle Â?e z tego co wiem jest chora i sprawa si?? moÂ?e przedÂ?uÂ?y??. Ale myÂ?l?? Â?e b??dzie od razu z czwartym, bo w piÂ?tek dosÂ?aÂ?em ostatniÂ? cz??Â???. Spr??buje wysÂ?a?? 5 rozdziaÂ? do ko??ca tygodnia, ale nie mog?? tego zagwarantowa??, mam tu doÂ??? gorÂ?cy okres i nie zapowiada si?? Â?adna poprawa. Ale pracuje nad tym.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Ponawiam pytanie sprzed kilku post??w - co robimy z petycjÂ?? Czekamy jeszcze czy wysyÂ?amy juÂ??
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

@lma

Post autor: @lma »

Poczekajmy do 150 (zweryfikowanych post??w!) i wysyÂ?ajmy. Nie ma co czeka??. Pewnie i tak nam napiszÂ? tÂ? starÂ? Â?piewk??...

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Mamy juÂ? 150 zweryfikowanych. wysyÂ?amy? Nie ma co chyba tego przeciÂ?ga?? myÂ?l??...
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Chwilk?? poczekajcie bo na maila coÂ? mi jeszcze nie przychodzi a teÂ? bym chciaÂ?a swojÂ? cegieÂ?k?? dorzuci??
Edit Gotowe :-D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 3 razy.

@lma

Dobra. ChciaÂ?am wysÂ?a?? petycj??, jednakÂ?e to nie jest takie proste jak myÂ?laÂ?am.
MyÂ?laÂ?am, Â?e wysyÂ?a si?? na adres mailowy do Adresata (Fabryka SÂ???w). Niestety nie jest tak. Petycj?? naleÂ?y wydrukowa?? i wysÂ?a?? na adres FS...

W czym problem? A w w tym, Â?e nie mam dziaÂ?ajÂ?cej drukarki, tak wi??c nie mam jak wydrukowa??. Drugi problem z pocztÂ? polskÂ?... Mieszkam na wsi, gdzie autobusy kursujÂ? moÂ?e 4 razy dziennie, a wÂ?asnego auta nie posiadam, Â?eby pojecha?? na tÂ? cholernÂ? poczt??.

Do czego dÂ?Â???? A do tego, Â?e nie obiecuj?? Â?e zaÂ?atwi?? to w najbliÂ?szych dniach. Przykro mi.

Gobur

Post autor: Gobur »

moÂ?e wydrukuj do pliku, podeÂ?lij mailem komuÂ? a on wydrukuje i wyÂ?le? Albo wydrukuj to jako PDF (program PDF creator udaje drukark??)i poÂ?lij prosto do wydawnictwa?

@lma

Mam dobrÂ? nowink?? :mrgreen: KupiÂ?am dziÂ? sobie nowÂ? drukark??, tzn. urzÂ?dzenie wielofunkcyjne. Jak dojd?? jak to cholerstwo si?? obsÂ?uguje to wydrukuj?? tÂ? nieszcz??snÂ? petycj?? i w przyszÂ?ym tygodniu wysyÂ?am do FS. Na razie nie zamykam petycji, moÂ?e jeszcze ktoÂ? si?? podpisze :-P

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

PodpisaÂ?am petycj?? poniewaÂ? bardzo mi zaleÂ?y na tym aby wydawnictwo wreszcie wydaÂ?o kolejne tomy.

@lma

To super. Im wi??cej tym lepiej.

Tak w og??le, ogÂ?aszam, Â?e petycja jest waÂ?na do czwartku, gdyÂ? wtedy wysyÂ?am jÂ? juÂ? ostatecznie i nieodwoÂ?alnie do Fabryki SÂ???w.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Mam nadziej??, Â?e wydawnictwo powaÂ?nie spojrzy na petycj??. Wiem, Â?e nie zawsze si?? to sprawdza ale skoro wydali dwie cz??Â?ci to powinni wziÂ??? pod uwag?? opini?? fan??w i wyda?? reszt??.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

MiÂ?o by byÂ? gdyby petycja odniosÂ?a skutek. Cho?? patrzÂ?c na poczynania Fabryki i na ich "olewajÂ?ce" podejÂ?cie do czytelnik??w to obawiam si??, Â?e w najbliÂ?szym czasie moÂ?emy liczy?? tylko na efekty pracy naszych wspaniaÂ?ych forumowych tÂ?umaczy. ;-) Ciekawi mnie czy istniaÂ?a by moÂ?liwoÂ??? zainteresowania dalszymi cz??Â?ciami Mercy innego wydawnictwa. Bo skoro Fabryka nie wykupiÂ?a praw do kolejnych cz??Â?ci to czy inne wydawnictwo nie moÂ?e przejÂ??? paÂ?eczki? Czy moÂ?e sÂ? jakieÂ? przepisy, m??wiÂ?ce, Â?e to si?? tylko FS naleÂ?y?

A i takie maÂ?e pytanie: ile jest w oryginale cz??Â?ci WiedÂ?my?
Obrazek

@lma

Pono?? Fabryka nie ma jeszcze zamkni??tego planu wydawniczego na przyszÂ?y rok, tak wi??c jest cie?? szansy, cho?? w naszym przypadku lepiej m??wi?? o nadziei, Â?e wydadzÂ? Mercy. Zobaczymy jaka b??dzie ich reakcja jak wyÂ?l?? juÂ? petycj?? do nich i co odpiszÂ?, o ile odpiszÂ? ;-)
Czy inne wydawnictwo moÂ?e wyda?? dalsze cz??Â?ci? Tak, moÂ?e. Ale wÂ?tpi??, Â?eby jakieÂ? wydawnictwo braÂ?o juÂ? rozpocz??ty cykl. ChociaÂ?... Nie wiadomo.

A WiedÂ?ma ma w Rosji 3 tomy, a u nas 1 tom podzielili na 2 tomy, tak wi??c u nas idÂ?c tym tropem powinno by?? tych tom??w... 6.

Gołsia

Post autor: Gołsia »

ja ich nie rozumiem.. przecieÂ? og??lnie jest szaÂ? na ksiÂ?Â?ki o wampirach itd i na pewno duÂ?o ludzi by jÂ? kupiÂ?o a oni nie chcÂ? jej wyda?? :cry: przecieÂ? si?? im opÂ?aca

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iron Kissed”