Polskie wydanie Iron Kissed

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Polskie wydanie Iron Kissed

Post autor: Kometa »

'

Od Â?adnych kilku mi??si??cy oczekujemy i wyglÂ?dmy niecierpliwie na polskie wydanie trzeciej z kolei ksiÂ?Â?ki z cyklu o Mercy - Iron Kissed.

Do tego stopnia nie moÂ?emy si?? doczeka??, Â?e grupa Pack Members zÂ?apaÂ?a si?? za tÂ?umaczenie. WystosowaliÂ?my takÂ?e petycje do wydawnictwa.

Tymczasem Fabryka SÂ???w milczy jak zakl??ta. Regularnie co par?? miesi??cy wysyÂ?am do wydawnictwa maile z zapytaniem o kontynuacj?? serii. Z tego co wiem nie tylko ja. Ani razu mi nie odpowiedziano. Chyba nie musz?? pisa??, Â?e czuj?? si?? tym faktem odrobin?? poirytowana.

Uszko moje sÂ?yszaÂ?o, a oczko moje czytaÂ?o maÂ?Â? ploteczk??, Â?e komuÂ? Fabryka w tej sprawie odpowiedziaÂ?a. PodobnieÂ? tytuÂ? jest negocjowany czy coÂ? takiego, ale tak czy inaczej ploteczka ta o czaszk?? mi si?? obiÂ?a juÂ? lata Â?wietlne temu. Ile czasu moÂ?na negocjowa?? jeden tytuÂ?? ZwÂ?aszcza, Â?e dwa poprzednie ukazaÂ?y si?? jeden po drugim?

SwojÂ? drogÂ?, jak Wam si?? wydaje, jaki kolor tym razem b??dzie mie?? polska okÂ?adka? :)

.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2010, 22:30 przez Kometa, łącznie zmieniany 1 raz.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Mi odpisali z 2 na 3 razy:P CoÂ? mi si?? wydaj??, Â?e jeÂ?li wydadzÂ? (jeÂ?li w og??le) to za jakieÂ? 2 lata:(

EDIT:
Oto ich odpowiedz z 6 maja, wi??c dawno i mogÂ?o si?? juÂ? zmieni??. Jednak zamieszcz??:
Witam
Pani Marto Wydawnictwo ma w planach wydanie kolejnej cz??Â?ci Patricii Briggs. Termin i data premiery nie zostaÂ?a jeszcze ustalona z przyczyn niezaleÂ?nych od Wydawnictwa. Zach??cam PaniÂ? do odwiedzania naszej strony internetowej na kt??rej umieszczamy informacje o nowoÂ?ciach, premierach oraz zapowiedziach.
Pozdrawiam serdecznie
Czyli tak wÂ?aÂ?ciwie brak konkretnej odpowiedzi:(. No c??Â? i tak spr??buje jeszcze raz.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

No cóż i ja napisałam do wydawnictwa z myślą że jak zobaczą że tyle osób pyta się o książki to coś się ruszy.
A oto ich odpowiedź :
Wydawnictwo ma w planach wydanie kolejnej części z cyklu przygód Mercedes Thomson. Termin i data premiery nie została jeszcze ustalona z przyczyny niezależnych od Wydawnictwa.
Zachęcam Panią do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej na której umieszczamy informacje o nowościach, premierach oraz zapowiedziach.
Pozdrawiam serdecznie
Wyczyściłam tylko własne imię

To ich standardowa odpowiedź. Zastanawiam się tylko (i korciło mnie zapytać ich o to ) co to za "przyczyny niezależne od Wydawnictwa" :?:
Ostatnio zmieniony 19 paź 2011, 21:23 przez Tula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kometa

'
Wiecie, w Stanach to bestseller, a u nas nie koniecznie. MoÂ?e by?? tak, Â?e zaÂ?piewali Fabryce wysokÂ? cene za prawa do publikacji, a Fabryka si?? waha czy jeÂ?li zainwestuje w to tyle pieni??dzy, czy jej to si?? zwr??ci. W Polsce nie ma takiego szaÂ?u na t?? seri??, Fabryce sie to moÂ?e nie opÂ?aca??. Zobaczcie, mechanizm jest prosty, wywalajÂ? na prawa kup?? szmalu, zatem i nakÂ?ad muszÂ? zwi??kszyc Â?eby im sie to zwr??ciÂ?o. A wi??kszy nakÂ?ad oznacza jeszcze wi??cej zainwestowanych pieniedzy, a nigdzie nie jest napisane, Â?e im si?? to wszystko sprzeda. Jak si?? nie sprzeda to i koszta si?? nie zwr??cÂ?, a wi??c Wydawnictwo nie zarobi a straci. Troche do dupy taki interes.

Dlatego tak waÂ?na jest nasza petycja i podpisy pod niÂ?. Musimy przekona?? Fabryk??, Â?e warto zainwestowa?? w naszÂ? Mercy. Â?e seria znajdzie dostatecznie duÂ?o odbiorc??w na polskim rynku.

.

To są właśnie rzeczy

@lma

Post autor: @lma »

Ja myÂ?l??, Â?e dobrze im si?? sprzedaÂ?y poprzednie cz??Â?ci, biorÂ?c pod uwag??, Â?e zdobycie pierwszej cz??Â?ci jest teraz niemal niemoÂ?liwe. Na allegro ceny sÂ? czasami szokujÂ?ce.
Nie moÂ?emy si?? poddawa??. Zobaczymy jaki b??dzie odzew naszej petycji ze strony Szanownego Wydawnictwa. Potem ewentualnie zastanowimy si?? co dalej...

Awatar użytkownika
Kometa

Po prostu musimy zrobi?? serii reklam??. Najlepiej by byÂ?o rozszerzy?? nasze forum i o stron?? poÂ?wi??conÂ? o czym po cichu marz??. Da?? ludziom zastrzyk informacji i zach??ci??.

Owszem @lma szybko si?? sprzedaÂ?o niemal do zera, ale i nakÂ?ad byÂ? maÂ?y. A to, Â?e nie robiÂ? dodruku tak jak Piekary czy Pilipiuka, Â?wiadczy tylko o tym Â?e maÂ?o kto si?? jeszcze tymi ksiÂ?Â?kami interesuje.

.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Kometa, łącznie zmieniany 1 raz.

To są właśnie rzeczy

@lma

MoÂ?e i taka strona poÂ?wi??cona serii Mercy by pomogÂ?a. Ja bym z ch??ciÂ? pomogÂ?a ale jestem noga w takich sprawach :-(

"Zaw??d-WiedÂ?ma" ukazaÂ?a si?? w 2007 roku i pono?? majÂ? wyda?? kolejnÂ? cz??Â??? i wznowi?? wczeÂ?niejsze cz??Â?ci. MoÂ?e z Mercy zrobiliby to samo :-/

Jest teraz popyt na takie ksiÂ?Â?ki, wi??c moÂ?e ruszÂ? gÂ?owÂ? i wydadzÂ? "Mercy".

Awatar użytkownika
Kometa

MoÂ?e i taka strona poÂ?wi??cona serii Mercy by pomogÂ?a. Ja bym z ch??ciÂ? pomogÂ?a ale jestem noga w takich sprawach

A tam, dlaczego? Na poczÂ?tek zaczniemy od czegoÂ? maÂ?ego. Zrobimy opis kaÂ?dej z ksiÂ?Â?ek i Homcoming. A obok tego b??dzie sobie egzystowaÂ?o kompedium miejsc i postaci, zwÂ?aszcza Â?e mamy sie na czym oprze??: http://hurog.com/forum/index.php?board= ... rt=subject

To są właśnie rzeczy

@lma

Ja np nigdy nie zakÂ?adaÂ?am strony internetowej i to dla mnie czarna magia :shock:
Ale moÂ?e razem jakoÂ? sobie poradzimy, ale problemem jest teÂ? brak czasu. Bynajmniej u mnie - praca magisterska na karku :-x
Ale pomaÂ?u moÂ?e jakoÂ? damy rad??.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Jakby coÂ? to ch??tnie pomog??, ale teÂ? jestem kompletnie zielona w tworzeniu stron:/

Awatar użytkownika
Smile_

Post autor: Smile_ »

Ja mog?? pom??c ;) Zielona nie jestem, ale nie powiedziaÂ?abym teÂ?, Â?e jest to jakieÂ? bardzo dobrze znane mi zaj??cie :-)

@lma

Przed chwilkÂ? znowu wysÂ?aÂ?am do FS maila z pytaniem o wydanie Iron Kissed. Mam ochot?? troch?? ich pogn??bi?? :evil: KtoÂ? jeszcze? :lol:

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

@lma pisze:Przed chwilką znowu wysłałam do FS maila z pytaniem o wydanie Iron Kissed. Mam ochotę trochę ich pognębić :evil: Ktoś jeszcze? :lol:
Dziś wysłałam do Fabryki Słów meila z zapytaniem o kontynuacje i czy zamierzają zrobić dodruk "Zewu Księżyca" . Czekam na ich odpowiedź, mam nadzieje że tym razem nie zbyją mnie teksem z którego niczego się nie dowiem .
Ostatnio zmieniony 19 paź 2011, 21:27 przez Tula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kometa

Tula pisze:mam nadzieje Â?e tym razem nie zbyjÂ? mnie teksem z kt??rego niczego si?? nie dowiem .
Obawiam si??, Â?e to automat odpowiada xD TakÂ?e Â?ebyÂ? si?? nie zdziwiÂ?a...

EDIT.

Ja teÂ? wÂ?aÂ?nie wystosowaÂ?am wiadomoÂ?c do Fabryki o nast??pujÂ?cej treÂ?ci:
Witam,

Pisz?? z zapytaniem o kontynucj?? jednej z wydawanych przez Pa??stwa Wydawnictwo serii. Mam tu na myÂ?li cykl o Mercedes Thompson, dwie pierwsze cz??Â?ci - Zew Ksi??Â?yca i Wi??zy Krwi - ukazaÂ?y si?? nakÂ?adam Waszego Wydawnictwa juÂ? prawie rok temu. ChciaÂ?abym wiedzie?? czy zdecydujecie si?? wyda?? kolejne czeÂ?ci (w orginle ksiÂ?zek jest juÂ? cztery i planowan piÂ?ta)i kiedy to mniejwiecej moÂ?e nastÂ?pi??. Poza tym intersuje mnie ewentualny dodruk Zewu Ksi??Â?yca i Wi??z??w Krwi. Bardzo prosz?? o jakieÂ? informacje w tej kwestii.

Pozdrawiam,
Karolina.
Nie spodziewam si??, Â?e mi odpowiedzÂ? coÂ? konkretnego, ale przynjamniej spr??bowaÂ?am, poza tym moÂ?e jak zobaczÂ? klka takich maili to moÂ?e coÂ? ruszy.

.

To są właśnie rzeczy

@lma

No dostaÂ?am odpowiedÂ? na mojego maila. ZapytaÂ?am czy wydawnictwo przewiduje w tym roku wydanie kontynuacji cykli o Mercy i "Zaw??d: wiedÂ?my". I to odp:
Witam
Pani Anno nakÂ?adem Wydawnictwa na najbliÂ?szy kwartaÂ? 2009 nie ukaÂ?Â? si?? kontynuacje przyg??d W. Rednej oraz Mercedes Thomson.
Zach??cam PaniÂ? do odwiedzin naszej strony internetowej, zakÂ?adki z aktualnoÂ?ciami, nowoÂ?ciami.
Pozdrawiam serdecznie
KU*WA NO!!! :evil:
Co tydzie?? b??d?? im wysyÂ?a?? maile o tej treÂ?ci z r??Â?nych maili, aÂ? b??dÂ? mie?? mnie dosy??!!!

Ku*wa z pieprzonÂ? FabrykÂ? :evil:

Ludziska podpisywa?? petycj??!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iron Kissed”