O intrydze przewodniej po raz drugi

Druga książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Więzy krwi"</b> nakładem Fabryki Słów w listopadzie 2008 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

O intrydze przewodniej po raz drugi

Post autor: Kometa »

Jest temat pokrewny o Zewie Ksi??Â?yca to Wi??zy Krwi gorsze nie b??dÂ?!

Spoilery, spoilery, spoilery, bla bla bla, w caÂ?ym temacie, bla bla bla, czytasz na wÂ?asnÂ? odpowiedzialnoÂ???, bla bla bla bla...

C??Â? w por??wnaniu z intrygÂ? z ksiÂ?Â?ki pierwszej ta z Wi??z??w duÂ?o bardziej mi si?? podobaÂ?a, z tego prostego powodu, Â?e byÂ?a zwyczajnie logiczna i IMO duÂ?o lepiej przemyÂ?lana niÂ? pierwsza. Watki si?? Â?adnie zaz??biÂ?y, miejscami byÂ?o nawet straszno, a na koniec daÂ?o si?? objÂ??? to co autorka nam kreÂ?liÂ?a przez caÂ?y tom. Mnie si?? podobaÂ?o ;)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 12:53 przez Kometa, łącznie zmieniany 1 raz.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

o intrydze przewodniej po raz drugi.

Post autor: Czarownica »

AÂ? gÂ?upio mi si?? tak z TobÂ? zgadza??, bo ciekawiej by byÂ?o prowadzi?? ostrÂ? dyskusj??, ale masz racje. Zazwyczaj kontynuacje ksiÂ?Â?ek sÂ? gorsze, a tu niespodzianka. Drugi tom jest lepszy niÂ? pierwszy. W pierwszym intryga byÂ?a za bardzo wydumana (ale i tak jÂ? lubi??). Za to akcja w obu byÂ?a szybka, troch?? kryminaÂ?u, troch?? niesamowitoÂ?ci (te okropne wampiry) i troch?? romansu - wszystko nieÂ?le wywaÂ?one. Tylko intryga w drugiej cz??Â?ci sensowniejsza.

shira84

Post autor: shira84 »

tak i relacje mi??dzy gÂ???wnymi bohaterami teÂ? duÂ?o lepiej opisane mnie sceny teÂ? duzo bardziej drastyczne np. scena morderstwa w hotelu jest okropna albo wilkoÂ?aki w klatkach i Mercy pijÂ?ca krew Stefana.Szczerze m??wiÂ?c to, Â?e autorka chce zrobi?? taki mini wÂ?tek miÂ?osny Mercedes i Stefan bardzo mnie zaskoczylo myslaÂ?am Â?e oni raczej bedÂ? kumplami bez podtekst??w, wi??c nie bardzo mi to pasuje.Ale co mi si?? bardzo podobaÂ?o to to Â?e Mercedes pokazaÂ?a pazur a nawet troche brutalnoÂ?ci gdy zabiÂ?a Andre nie myÂ?laÂ?am Â?e to zrobi bo to jednak bylo morderstwo, a do tej pory jednak jak kogoÂ? zabila zranila itd. to albo byÂ?a obroan ,albo szcz??Â?cie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bound”