Ulubione fragmenty, cytaty z Blood Bound.

Druga książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Więzy krwi"</b> nakładem Fabryki Słów w listopadzie 2008 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Ulubione fragmenty, cytaty z Blood Bound.

Post autor: Kometa »

'
JeÂ?li chodzi o Wi??zy Krwi, to szczerze m??wiÂ?c sporo tego byÂ?o. Najbardziej w pami???? mi zapadÂ?a ta scena z przyczepÂ?, moÂ?e dlatego, Â?e wywolaÂ?a u mnie ciarki. Szcz??kaÂ?am z??bami, serio.

Ale teÂ? niewiedzie?? czemu zapadÂ?y mi w pami???? wszystkie sceny z udziaÂ?em Honey. Zdaje si?? Â?e jÂ? polubiÂ?am. No i te wszystkie sceny w domu Adama kiedy przynieÂ?li rannego Warrena, zachowanie Kyle'a i rozmowa Mercy i Adama w sypialni.

JeÂ?li chodzi o proces wampir??w to wzbudziÂ? we mnie odraz?? i pewnie dlatego go tak dobrze zapami??taÂ?am.

Bardzo teÂ? mi si?? podobaÂ?a ta kr??tka scena kiedy Mercy przed p??jÂ?ciem do siedziby Andre odwiedza Bena i przerowadza z nim kr??tkÂ? rozmow?? (wÂ?aÂ?ciwie to byÂ? monolog, ale zwracaÂ?a si?? w ko??cu do niego. Inna sprawa, Â?e on nie odpowiadaÂ?).

No i scena kiedy Mercy przybywa na ratunek swoim trzem amantom zamkni??tym w klatkach.

SwojÂ? drogÂ? co ona ma za poÂ?ytek z tych chÂ?op??w skoro musi ciÂ?gle lata?? i ich ratowa??? :D
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

anulka870

Post autor: anulka870 »

no a oni jeszczec do tego wszystkiego majÂ? te swoje super moce a ona zwykÂ?y kojotek i bum rozruba chÂ?opcy wolni :mrgreen:

kasiuniaa

Post autor: kasiuniaa »

ja kocham wszystkie rozmowy mercy z adamem. :-)

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Tutaj, w tej ksiÂ?Â?ce najlepsza scena <dobra scena gdzie, na dÂ?wi??k rozÂ?adowanej kom??rki podskoczyÂ?am na p??l metra i myÂ?laÂ?am ze zawaÂ?u dostan??> byÂ?a scenÂ? gdzie Mercy sprawdzaÂ?a z Andre zakÂ?tki koÂ?cioÂ?a, mniej wi??cej schodziÂ?a schodami do piwnicy.

Kolejna scena to poÂ?ywianie si?? Andre demonem i na odwr??t - obrzydliwe. Monolog Mercy do Bena. I rozmowa z paniÂ? Hannah. Zbyd duÂ?o jest moment??w by?? moÂ?e caÂ?a jest Â?wietna.
CaÂ?a ksiÂ?Â?ka trzyma w napi??ciu. Nie spos??b od niej si?? oderwa??. Druga czeÂ??? jest po prostu Â?wietnie skonstruowana.Nie ma niedociÂ?gni????, jak jakieÂ? sÂ? sÂ? Â?wietnie zakamuflowane przez paniÂ? B.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 2 razy.

oleczka

Post autor: oleczka »

Jest ich strasznie wiele na pierwszym miejscu jest oczywiÂ?cie scena z przyczepÂ? ( czytaÂ?am ten fragment o 2 nad ranem i wyobraÂ?nia zacz??Â?a mi pÂ?ata?? figle ) oraz Stefan nocujÂ?cy w szafie Mercy :mrgreen:

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

kiedy Mercy zabijaÂ?a Andre (czytajÂ?c ten fragment stwierdziÂ?am, Â?e gdybym byÂ?a na jej miejscu, to aÂ? by si?? za mnÂ? kurzyÂ?o...) i calutki wÂ?tek zwiÂ?zany ze Stefanem.

Rubi

Ten wÂ?tek z spaniem Stefana w szafie, jest Â?wietnie skonstruowany.Gdy Mercy nie moÂ?e spa?? z powodu trupa w szafie. Z kimkolwiek si?? spotkawszy m??wiÂ?c Â?e ma trupa w szafie zawsze wychodziÂ?y niedom??wienia, bardzo humorystyczne. Te dwie nast??pujÂ?ce po sobie: gdy wyszÂ?a do Sama, i gdy poszÂ?a do pracy. Zaraz po sytuacjach z horroru autorka zafundowaÂ?a humor. Genialne poÂ?Â?czenie.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 2 razy.

Anthien

Post autor: Anthien »

JeÂ?li chodzi o ulubione fragmenty to oczywiÂ?cie scena z przyczepÂ?, scena zabicia Andre, Stefan w szafie, wszystkie rozmowy Mercy z Adamam (a szczeg??lnie ta, gdy Mercy chciaÂ?a odwoÂ?a?? swoich ochraniarzy :mrgreen:) oraz gry Mercy ratowaÂ?a 3 facet??w.

CaÂ?a ksiÂ?Â?ka jest Â?wietna :!:
Oby nast??pne cz??Â?ci byÂ?y r??wnie ciekawe...

dozi

Post autor: dozi »

moja scena to ta w kt??rej Samuel pocaÂ?owaÂ? Mercy i powiedziaÂ? Â?e jak b??dzie si?? umawia?? z Adamem to ma o tym pami??ta?? :->

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

dozi pisze:moja scena to ta w kt??rej Samuel pocaÂ?owaÂ? Mercy i powiedziaÂ? Â?e jak b??dzie si?? umawia?? z Adamem to ma o tym pami??ta?? :->
Co jak co ale Sam wie jak manipulowa?? Mercy... czasami si?? zastanawiam czy nie przegina ;-)

Lily

Post autor: Lily »

dozi pisze:moja scena to ta w kt??rej Samuel pocaÂ?owaÂ? Mercy i powiedziaÂ? Â?e jak b??dzie si?? umawia?? z Adamem to ma o tym pami??ta?? :->
BoÂ?e jak ja nie lubi?? tej sceny :-( ( i naszego wilczka manipulatora ;-) )

Rubi

Podzielam twoje zdanie to byÂ? chwyt poniÂ?ej pasa. Takim zachowaniom m??wimy stanowcze nie. A wystarczyÂ?oby uchylenie gÂ?owy by Sam miaÂ? si?? z pyszna.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

A moim zdaniem nie zrobiÂ? nic takiego. Gdyby Mercy tego nie chciaÂ?a to by coÂ? powiedziaÂ?a, odsun??Â?a si?? albo go spoliczkowaÂ?a :mrgreen: (chciaÂ?abym to zobaczy??). ZresztÂ? nie wracaÂ? do tego. ChciaÂ? jej pokaza??, Â?e ma wyb??r i ona teÂ? chc?? z niÂ? by??.

Anthien

Post autor: Anthien »

Tak, Mercy ma wyb??r, ale to nie tÂ?umaczy zachowania Sama, kt??ry zdecydowanie przegiÂ?Â?.
Powinien by?? wdzi??czny Mercy, Â?e moÂ?e u niej mieszka?? (pomimo przeszÂ?oÂ?ci), a nie rzÂ?dzi?? i stara?? si?? "przeciÂ?gnÂ???" Mercy na swojÂ? stron??, Â?eby do niego wr??ciÂ?a.

Jak powiedziaÂ?a Rubi: "Takim zachowaniom m??wimy stanowcze nie", z czym si?? zgadzam :-D

oleczka

Post autor: oleczka »

Jak dla mnie Samuel za duÂ?o od niej wymaga... m??gÂ?by juÂ? z tym sko??czy??
PS.Ciekawe co by si?? staÂ?o kiedy Mercy by mu odm??wiÂ?a (mieszkania razem)...
Czy zamieszkaÂ?by z Adamem (i po pewnym czasie skoczyliby sobie do gardeÂ?)
Czy spaÂ? by na jej werandzie???

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bound”