Pierwsze zetknięcie z serią

Pierwsza książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Zew księżyca"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2008 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Panthera
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Panthera »

Nie, stanowczo nie po polsku. Niestety.
&#8220;There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.&#8221;

Awatar użytkownika
Selene

Post autor: Selene »

Na pierwszÂ? cz??Â??? Seri o Mercedes Thompson trafiÂ?am na stronie gildii. PrzeczytaÂ?am same pozytywne opinie wi??c musiaÂ?am jakoÂ? zdoby?? ksiÂ?Â?k??. Niestety to byÂ? ten czas, gdzie zakupienie pierwszego tomu graniczyÂ?o z cudem. Dlatego byÂ?am zmuszona przeczyta?? ebooka. Rzadko je czytam, bo boli mnie po nich gÂ?owa i psujÂ? wzrok, ale dla Mercy postanowiÂ?am si?? poÂ?wi??ci?? i naprawd?? byÂ?o warto ;)

Awatar użytkownika
Tirrathee

Post autor: Tirrathee »

...To byÂ? ob??z zimowy w zeszÂ?oroczne ferie. Â???Â?ka nie skrzypiaÂ?y chyba tylko dlatego, Â?e zrobiono je z betonu - co do tego nie miaÂ?am wÂ?tpliwoÂ?ci juÂ? po pierwszej nocy. CaÂ?y hotel tchnÂ?Â? popeerelowskÂ? tandetÂ?, co byÂ?o o tyle dziwne, Â?e byliÂ?my w Czechach. W??wczas od mniej wi??cej trzech miesi??cy Zmierzchem juÂ?, za przeproszeniem, rzygaÂ?am i desperacko poszukiwaÂ?am jakiejÂ? odskoczni. Brzmi to o tyle paradoksalnie, Â?e w tym czasie m??czyÂ?am angielskie wydanie 'Breaking Dawn' - mam jakieÂ? chore ciÂ?goty do oryginalnych wyda?? wszystkiego, co czytam i co mi si?? na jakimÂ? etapie Â?ycia podobaÂ?o.
No wi??c trzeciego wieczoru, porzuciwszy upierdliwe nudne rozterki Belli, zrezygnowana zacz??Â?am kontemplowa?? sufit. I od niechcenia rzuciÂ?am do mej towarzyszki, pochÂ?oni??tej lekturÂ? zgadnijcie czego, sakramentalne "co czytasz?" - odpowiedÂ? miaÂ?am otrzyma?? dopiero rano, bo Julia wÂ?aÂ?nie wyjeÂ?dÂ?aÂ?a z Aspen Creek z Samuelem i Adamem na gÂ?owie.
Par?? dni p??Â?niej rzuciÂ?am si?? na Zew jak wilk na gÂ?odzie na ubitego jelenia. W dwie noce byÂ?am po lekturze (na obozie kondycyjnym nie bardzo jest kiedy czyta??) i wr??ciwszy do Rybnika pobiegÂ?am do zaprzyjaÂ?nionej ksi??garni naby?? oba tomy. :-)
Just because you say it in English it doesn't become more cool. :P

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

NatrafiÂ?am na tÂ? ksiÂ?Â?k?? na forum "Naznaczona. Dom Nocy", przeczytaÂ?am opis i tak mnie zafascynowaÂ?a historia o kobiecie mechaniku Â?e postanowiÂ?am jÂ? kupi?? i przeczyta?? :-). Zacz??Â?am szuka?? pierwszej cz??Â?ci, ale okazaÂ?o si?? Â?e znalezienie je graniczy niemal z cudem. Nie poddaÂ?am si?? jednak i w ko??cu znalazÂ?am jÂ? na e-mol.pl ;-) Teraz jestem po lekturze obu tom??w i bardzo polecam tÂ? seri??.
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Dia

Post autor: Dia »

Och u mnie byÂ?o caÂ?kiem zwyczajnie, raz na jakiÂ? czas po prostu musz?? naby?? jakÂ?Â? nowÂ? ksiÂ?Â?k?? (albo od razu trzy jeÂ?li to trylogia- nie chc?? potem umiera?? w m??czarniach w oczekiwaniu na zakup kolejnego tomu). Zanim si?? zdecyduje zaglÂ?dam na r??Â?ne fora i og??lnie szukam czegoÂ? interesujÂ?cego w internecie. Seria o Mercy przykuÂ?a mojÂ? uwag??, a pozytywne opinie internaut??w tylko dopeÂ?niÂ?y dzieÂ?a. P??Â?niej kierunek empik...

Awatar użytkownika
Andiomene

Post autor: Andiomene »

Ja dostaÂ?am ksiÂ?Â?ki o Mercy od koleÂ?anki w postaci ebook??w z komentarzem "Â?ciÂ?gn??Â?am ostatnio jakieÂ? ksiÂ?Â?ki, przeczytaj sobie jak b??dziesz miaÂ?a czas". Jako, Â?e wol?? czyta?? coÂ? co si?? skÂ?ada z papieru zostawiÂ?am je jak byÂ?y. Dopiero jak zabrakÂ?o "zwykÂ?ych" ksiÂ?Â?ek przypomniaÂ?am sobie o ebookach i zacz??Â?am czyta??, i jakoÂ? tak mi si?? spodobaÂ?y ksiÂ?Â?ki pani Briggs.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Oooooooooo Andiomene :D !!!

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Wreszcie si?? przemogÂ?a i odwaÂ?yÂ?a przystÂ?pi?? do naszego stada :mrgreen:
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

No nareszcie! I chyba nie byÂ?o tak strasznie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Andiomene

Post autor: Andiomene »

No i nawet nie bolaÂ?o :D

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Ha! Zawsz?? chciaÂ?am to zrobi??! Cicho, Â?e nie mam uprawnie?? :mrgreen: . Nie spamowa??! :mrgreen:

Kometa: Ale ja mam uprawnienia. Za spam wam kopa zasadz??.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2010, 22:50 przez tusia13pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Selene07

Post autor: Selene07 »

Pierwszy raz natkn??Â?am si?? na Zew Ksi??Â?yca w empiku szukajÂ?c czegoÂ? nowego do czytania, potem tuÂ? po przeczytaniu 1 tomu kupiÂ?am Wi??zy Krwi. ByÂ?a to juÂ? dawno, ale teraz podsun??Â?am serie moim przyjaci??Â?kÂ?, jedna z nich juÂ? teÂ? jest na tym forum, reszta z nich to juÂ? tylko kwestia czasu jak si?? tu znajdÂ? :mrgreen:

lilq

Post autor: lilq »

witam :) to m??j pierwszy post... Z ksiÂ?Â?kÂ? zetkn??Â?am si?? w empiku. Gdy mam troch?? wolnego czasu zdarza mi si?? poszwenda?? po r??Â?nych ksi??garniach i empiku i podczytywa?? nowe pozycje. ZaciekawiÂ? mnie opis z tyÂ?u ksiÂ?Â?ki. WÂ?aÂ?ciwie moÂ?na powiedzie??, Â?e od Mercy zacz??Â?o si?? moje duÂ?e zainteresowanie Urban fantasy. Interesuj?? si?? ksiÂ?Â?kami, gdzie wyst??pujÂ? wampiry, wilkoÂ?aki i inne niesamowite stworzenia. Akurat byÂ?am zniesmaczona jednÂ? strasznie infantylnÂ? ksiÂ?Â?kÂ? o wilkoÂ?akach, stÂ?d rzuciÂ?am si?? na Zew Ksi??Â?yca z duÂ?Â? zachÂ?annoÂ?ciÂ? :D

Arya

Post autor: Arya »

Z ksiÂ?Â?kÂ? zetkn??Â?am si?? przez przypadek na chomiku, okÂ?adka niezbyt przypadÂ?a mi do gustu, ale opis mnie zainteresowaÂ?. Teraz oszcz??dzam na zakupienie wydanych tom??w :mrgreen:

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Z ksiÂ?Â?kÂ? zetkn??Â?am si?? przez przypadek na chomiku, okÂ?adka niezbyt przypadÂ?a mi do gustu, ale opis mnie zainteresowaÂ?. Teraz oszcz??dzam na zakupienie wydanych tom??w :mrgreen:
Â?ycz?? powodzenia w poszukiwaniach!!! Cho?? zawsze moÂ?na przez przypadek znaleÂ???. No chyba, Â?e allegro ale wtedy to rzeczywiÂ?cie trzeba przyoszcz??dzi??.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moon Called”