Ulubione fragmenty, cytaty z Moon Called.

Pierwsza książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Zew księżyca"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2008 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Ulubione fragmenty, cytaty z Moon Called.

Post autor: Kometa »

'
Pierwszym, kt??ry wywarÂ? na mnie wraÂ?enie byÂ? fragment w warsztacie, kiedy to Adam zostaÂ? przedstawiony Macowi. CaÂ?a wymiana zad?? i ogl??dziny martwego wilkoÂ?aka. Dialogi z polotem, wÂ?ciekÂ?y Adam, gÂ?odny Mac i Mercy w charakterze przypadkowej ofiary ciagu nieprzewidzianych zdarze??.

Drugi fragment to kiedy wilki napadÂ?y na dom Adama. Mercy - terminator xD ze spluwÂ? ratuje pana Alf??. I znowu to wszystko jej tak niechcÂ?cy wychodzi.

Scena juÂ? w Aspen Creek, kiedy to Samuel beszta Mercy za nienastawione koÂ?ci Adama. Taaa, bo przeciez kaÂ?dy potrafi nastawia?? koÂ?ci...

Moja ulubiona scena z caÂ?ej ksiÂ?Â?ki, powr??t z Aspen Creek i pami??tna awantura o dotykanie xD A najlepiej mi si?? podobaÂ?o wystÂ?pienie Mercy:
- Ty siedÂ?! Ty wysiadaj!
Nie ma to jak ostra tresura :D

PodobaÂ?y mi si?? sceny w domu u Warrena i rozmowa z Kyle'm.

TeÂ? bardzo lubi?? caÂ?Â? wypraw?? ratunkowÂ? po Adama i Jesse, stawianie go na nogi i pojenie kawÂ?.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

B??d?? stronnicza i od razu powiem Â?e lubi?? wszystkie sceny z Adamem :D
Podobnie jak Komecie podobaÂ?a mi si?? scena z przekazaniem Maca .MyÂ?laÂ?am Â?e Adam wpadnie tam i b??dzie awantura jak si?? patrzy.Mac przytulajÂ?cy si?? do brzucha Mercedes,wyglÂ?daÂ?oby to niezwykle zmysÂ?owo gdyby nie fakt Â?e chÂ?opak zrobiÂ? to z gÂ?odu.Do tego zastanawiaÂ? si?? nad zjedzeniem martwego wilkoÂ?aka.

Walka w domu Adama i tak Mecy ratujÂ?ca go.Jej to zawsze wszystko wychodzi ,tak jakby od niechcenia.
Karmienie go w drodze do Aspen Creek .

Moment w kt??rym Samuel osÂ?ania Mercy przed Â?onÂ? Brana .
Akcja odbicia Alfy i jego c??rki i to jak zachowywaÂ? si?? przez caÂ?y czas ,jak go karmiÂ?y i gdy odzyskaÂ? siÂ?y (wspominaÂ?am Â?e jestem stronnicza :?: )
PocaÂ?unek Mercy i Adama przed jej domem i Samuel otwierajÂ?cy drzwi .W tym momencie miaÂ?am ochot?? go "pacnÂ???".

@lma

Post autor: @lma »

Scena z owieczkÂ? byÂ?a the best 8-) Moja ulubiona. W og??le podobaÂ? mi si?? caÂ?y fragment w domu Marsilii.

Ulubiony tekst:
- Mercedes Thompson, moja Pani dzi??kuje ci za wizyt??. PomogÂ?aÂ? nam zwr??ci?? uwag?? na problemy, kt??re inaczej mogÂ?yby nam umknÂ???. Dzi??kuje ci r??wnieÂ? za to, Â?e pozwoliÂ?aÂ? zachowa?? honor jej i jej wasalowi, Stefano Uccello. - UÂ?miechnÂ?Â? si??, kiedy dostrzegÂ? wyraz sceptycyzmu na mojej twarzy. - PowiedziaÂ?a, Â?e nigdy wczeÂ?niej nie zostaÂ?a pokonana przez owc??. Przez krzyÂ?e, Pismo Â?wi??te i wod?? Â?wi??conÂ? owszem, ale nie przez owc??.

DuÂ?o podoba mi si?? fragment??w, ale nie chc?? mi si?? ich wszystkich spisywa?? ;) Ten jest wÂ?aÂ?nie m??j ulubiony. Wampir pokonany przez owieczk?? :lol:

Â?wietny byÂ? teÂ? moment jak Samuel udawaÂ? psa w momencie kiedy policjant zatrzymaÂ? samoch??d Mercy.

oleczka

Post autor: oleczka »

jest ich strasznie wiele.... uwielbiam starcia Adama i Samuela o Mercy (np. scena w aucie o dotykanie), zdezelowanego Kr??lika za domem itd...
No i oczywiÂ?cie cudowna koszulka z przecudnym napisem :)
SZCZ??Â?CIE TO NIEMIECKA TECHNO-LOGIA, WÂ?OSKA KUCHNIA I BELGIJSKA CZEKOLADA

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

WymieniajÂ?c jeden fragment, przypominam sobie o drugim i tak w k??Â?ko, musz?? si?? podda?? caÂ?a si?? podobaÂ?a :-D .Ja ta wypowiedziÂ? pokazuje Â?e jestem stronnicza.Nie oceniam obiektywnie, nie potrafi?? m??wi?? o tytule Â?le.

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

najlepsza scena z tej ksiÂ?Â?ki, to kiedy Adam wpakowuje wszystkie naboje temu wilkowi, kt??ry skrzywdziÂ? Jesse. poza tym ostatnia strona jest Â?wietna xD

smieszka1502

Post autor: smieszka1502 »

Mi podobaÂ?a si?? kartka od Adama pod domem Mercy o kocie z groÂ?bÂ?, ze jak jeszcze raz kotka wejdzie do niego na posesje to jÂ? zje. hehehe
Przez to wyobraÂ?aÂ?am sobie Adama jako starego zgreda, a nie takiego fajnego kolesia jakim si?? okazaÂ?.
Zabawna byÂ?a scena Gdy Mac polizaÂ? brzuch Mercy, bo byÂ? gÂ?odny, a ona przez chwile nie wiedziaÂ?a co robi??, aÂ? w ko??cu byÂ?a zmuszona go troch?? skrzywdzi??.

Kinuye

Post autor: Kinuye »

Moimi szczeg??lnie ulubionymi fragmentami sÂ? rozmowa telefoniczna jakÂ? odbyÂ?a Mercy z Warrenem w drodze powrotnej z Montany oraz jak tÂ?umaczyÂ?a najpierw Tony'emu (nie jestem pewna jak to si?? odmienia :-/) a potem Stefanowi jak zÂ?amaÂ?a r??k?? :mrgreen:

Anthien

Post autor: Anthien »

Ulubionych scen jest zbyt wiele, Â?eby je wszystkie wymieni??.
Na pewno to tresura chÂ?opak??w w samochodzie przez Mercy, scena uratowania Adama w jego domu, a potem odbicie Adama i Jess, scena u wampir??w w domu i sporo innych :mrgreen:

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

Mi si?? podobajÂ? sceny jak Mercy droczy si?? z Adamem, jak na kaÂ?dym kroku odwdzi??cza mu si?? jakÂ?Â? zÂ?oÂ?liwoÂ?ciÂ? ;-)

dozi

Post autor: dozi »

hym najlepsze sceny to chyba ta kiedy Samuel, Adam i Mercy wracajÂ? samochodem Adam jeszcze nie wyzdrowiaÂ? i Samuel pokazuje swoje zainteresowanie Mercy a Adam si?? denerwuje natomiast Mercy nie wytrzymuje i beszta Samuela :-)

Nika

Post autor: Nika »

Ja lubi?? scen?? maÂ?ego sparingu mi??dzy Adamem a Mercy, kiedy przerywa im jego c??rka. Ona w og??le jest Â?mieszna jak pr??buje poÂ?Â?czy?? ojca z Mercy :D

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Re: Ulubione fragmenty, cytaty z Moon Called.

Post autor: Anne »

Kometa pisze:'
Taaa, bo przeciez kaÂ?dy potrafi nastawia?? koÂ?ci...

Moja ulubiona scena z caÂ?ej ksiÂ?Â?ki, powr??t z Aspen Creek i pami??tna awantura o dotykanie xD A najlepiej mi si?? podobaÂ?o wystÂ?pienie Mercy:
- Ty siedÂ?! Ty wysiadaj!
Nie ma to jak ostra tresura :D
Jak ja uwielbiam tÂ? scen?? :mrgreen:
Poza tym lubi?? wszystkie gdzie si?? pojawia Adam. Rozmowy Mercy z nim sÂ? rozbrajajÂ?ce. Poza tym byÂ?a jeszcze taka jedna w kt??rej Adam z Mercy urzÂ?dzili sobie maÂ?y sparing i w trakcie ciekawszego motywu pojawiÂ?a si?? Jessie. Od razu miaÂ?am banana na twarzy :mrgreen:

Lily

Re: Ulubione fragmenty, cytaty z Moon Called.

Post autor: Lily »

Anne pisze: Poza tym byÂ?a jeszcze taka jedna w kt??rej Adam z Mercy urzÂ?dzili sobie maÂ?y sparing i w trakcie ciekawszego motywu pojawiÂ?a si?? Jessie.
Ten fragment to chyba wszyscy uwielbiajÂ? :mrgreen: ;-)

Nika

Post autor: Nika »

To jest bardzo pozytywny moment w tej cz??Â?ci :P Nie ma chyba osoby, kt??rej by to nie rozbawiÂ?o :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moon Called”