Kto mógłby grać w ewentualnej filmowej wersji przygód Kate?

Tutaj poruszamy tematy ogólne dotyczące książek o Kate.<br>

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Carmen

Post autor: Carmen »

Mi najbardziej przypad?a do gustu Ali Larter, jako? tak " twardo " wygl?da i jej wzrok tak przyci?ga xD
A Kate Beckinsale jak dla mnie odpada, jako? tak za s?odko dla mnie wygl?da : p

monika78

Post autor: monika78 »

Ali Larter musia?aby sporo nabra? cia?ka, ?eby zagra? Kate. Kate Beckinsale, jak dla mnie nie wygl?da s?odko, my?l?, ?e bardziej pasuje do roli Kate od Ali Larter.

klara

Post autor: klara »

Ali Larter by?a zawsze moj? numer jeden jako Kate. :-D Ale Kate Beckinsale te? nie jest z?a. Mimo to jakbym mia?a wybiera? pomi?dzy nimi to zdecydowanie Ali wygrywa.

Anka

Post autor: Anka »

Mi to podchodzi najbardziej ta kobieta z mojego avatara. Jest ju? zrobione zdj?cie, ukazane nawet na stronie wiki dotycz?cej cyklu o Kate.

klara

A mi ona w?a?nie si? nie podoba. Wygl?da dla mnie jak taka wymalowana nastolatka bawi?ca si? z mieczem.
Miecz za to jest nawet nawet na tym zdj?ciu. :-D

Awatar użytkownika
Shane

Post autor: Shane »

klara pisze:A mi ona w?a?nie si? nie podoba. Wygl?da dla mnie jak taka wymalowana nastolatka bawi?ca si? z mieczem.

Zgadzam si?. Dziewczyna ze zdj?cia mnie irytuje i kompletnie nie pasuje jako Kate. Za m?oda, zbyt niewinna i wygl?da jakby tylko pozowa?a do zdj?cia z tym mieczem, a nie wiedzia?a jak go uzywac.

Blair_Haywood

Post autor: Blair_Haywood »

Curran jest najlepszy, chocia? bardzo lubi?/lubi?am Brana (on mia? zajefajne teksty)

Blair_Haywood

Post autor: Blair_Haywood »

Sophie pisze:Co powiecie na niego? Johnny Messner.
Do roli Currana. Tylko trzeba by go przefarbowa? na blond, ale to nie problem. I chyba ty? za stary, bo ma ju? 40 lat. No i móg?by troch? przypakowa?. A wzrostu ma 185 cm.

http://www.iceposter.com/thumbs/G164441_b.jpg
http://www.hunkymalestars.com/637/Sexy-Images/Pic_7.jpg
Przystojny, ale na Currana jako? mi nie pasuje

Tula:Uprzejmie prosz? o nie pisanie postów jednego pod drugim. Mo?na u?y? opcji edytuj. Równie? zwracam uwag? na za krótkie posty.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Blair_Haywood, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Valentine

Post autor: Valentine »

Mi te? ten facet nie pasuje :-/ bardziej by mi odpowiada? ten

http://www.celebrities.pl/eric_dane/

oczywi?cie to tylko pomys? :idea: a na Kate pasowa?aby np. Susie Amy. Ona ju? gra?a tward? dziewczyn? w serialu "Kobieta Muszkieter" wi?c nie powinno jej sprawia? trudno?ci wcielenia si? w tak? rol?. Ale to tylko moja skromna opinia :-D
"Tak kiedyÂ? nie mogÂ_em trafi_? do baru" OdpowiedÂ_ Ozzy'ego Osbourne na pytanie czy miaÂ_ kiedyÂ? problem z alkoholem.

monika78

Post autor: monika78 »

Nie jestem pewna, czy ten pan ju? nie by? do grania roli Currana nominowany. Ale je?li go nie by?o na li?cie, to jak najbardziej Eric Dane do tej roli si? nadaje, przynajmniej moim zdaniem. Wiek odpowiedni, muskulatura niczego sobie, blondyn, ?adna twarzyczka.

Awatar użytkownika
variola

Post autor: variola »

Shane pisze:
klara pisze:A mi ona w?a?nie si? nie podoba. Wygl?da dla mnie jak taka wymalowana nastolatka bawi?ca si? z mieczem.

Zgadzam si?. Dziewczyna ze zdj?cia mnie irytuje i kompletnie nie pasuje jako Kate. Za m?oda, zbyt niewinna i wygl?da jakby tylko pozowa?a do zdj?cia z tym mieczem, a nie wiedzia?a jak go uzywac.
mi te? niezbyt pasuje. Z wygl?du przypomina mi jedn? z gwiazdek Disneya (Demi Lowato) a to psuje mi obraz Kate za m?oda jest i za niewinna, moim skromnym zdaniem. Zdecydowanie bardziej pasuj? wy?ej wymienione dziewczyny

Ewa

Post autor: Ewa »

Brad Pitt z ma??onkom :-D . Pi?kna para i do tego ?ona Brada jest wysportowana i potrafi zagra? Waleczn? kobiet?. Pami?tacie ich w Pani i Panu Smith? Rewelacja

klara

I jak? s?aw? wtedy zyska?by nasz ukochany cykl! Jedno z adoptowanych dzieci tej parki (oczywi?cie charakteryzacja musia?aby by?) i by?aby Julie. Hahaha, to by?oby dobre! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shane

Post autor: Shane »

Angelina i Brad?
Nie, nie nie. To by?oby najgorsze co mo?e si? przytrafic. Film zosta?by zrobiony pod Hollywood i nastawiony na kas?, a nie na to, na co liczmy my - fani.
Do tego ani Pitt ani Jolie nie pasuj? dla mnie, do roli Currana i Kate. Angelina ma zbyt hmm.. pos?gow?, surow? i urod? i jest te? za stara. Pitt te? ju? nie pasuje wiekiem i nie widz? go w roli Currana.

Ale_sandra

Post autor: Ale_sandra »

Anka pisze:Mi to podchodzi najbardziej ta kobieta z mojego avatara. Jest ju? zrobione zdj?cie, ukazane nawet na stronie wiki dotycz?cej cyklu o Kate.
Mi te? jako? ta laska pasuje. w sumie nawet podobnie sobie Kate wyobra?am. :)

Co do Brada i Jolie, to mimo ?e t? par? lubi? w tym przypadku by?oby to przegi?cie:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o serii Kate Daniels”