Wirus Lyc-V

Tutaj poruszamy tematy ogólne dotyczące książek o Kate.<br>

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Ja zrozumia?am, ?e boudy to hieno?aki które same siebie nazywaj? boudami. Biedna Andrea, takich jak ona Gromada nie lubi.

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Ogólnie historia jej matki, a tak?e dzieci?stwo Andrei by?o smutne i brutalne. Ciesz? si? tylko, ?e Andrea pom?ci?a siebie i matk?.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
Czarownica

Ale to w?a?nie jej historia i historia matki trzyma?a j? z daleka od Rafaela i innych boud. Dobrze, ?e potem trafi?a na Cioteczk? B bo to dobry Alfa.

Awatar użytkownika
Loleczka

dorota7677 pisze:Ale to w?a?nie jej historia i historia matki trzyma?a j? z daleka od Rafaela i innych boud. Dobrze, ?e potem trafi?a na Cioteczk? B bo to dobry Alfa.
Tak mia?a szcz??cie. Nic dziwnego, ?e ba?a si? Gromady. Ja bym chyba spie*****a gdzie raki zimuj?.

Awatar użytkownika
Czarownica

No, ale jak trafi?a do cioteczki B to w?a?ciwie nie mia?a wyboru. Kate j? tam zawioz?a. Ale ciekawi mnie zakl?cie, które pozwala na zablokowanie przemiany. Andrea wykorzystywa?a jej przez lata. A sk?d je mia?a?

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna

Post autor: wiedźma z bagna »

A jeszcze, co istotne, jak sądzę, w kwestii zarażania się wirusem, Jim jest mieszańcem. Jego ojciec, jak wynika z książki, był człowiekiem i nie zdecydował się na przemianę, czyli związki mieszane są tolerowane przez Gromadę, a przemiana partnerów jest dobrowolna.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011, 12:32 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

Awatar użytkownika
Czarownica

Ale nie s? tolerowane zwi??ki kiedy jedno z partnerów jest takiego pochodzenia jak Andrea. Zmiennokszta?tni tego nie uznaj? i takich miesza?ców jak Andrea t?pi?.

Awatar użytkownika
Loleczka

Prawdopodobnie gdyby nie Curran, to Gromada dalej by t?pi?a zwierzoludzi. A w sumie, przecie? to nie ich wina, ?e s? jacy s?. Mam nadzieje, ?e co? jeszcze o nich us?yszymy, bo to ciekawy pomys? na posta?.

Awatar użytkownika
Czarownica

Na pewno us?yszymy co? o Andrei. A czy o takich jak ona - nie jestem pewna. Je?li w?ród boud istnieje tak silne uprzedzenie do osób z pochodzeniem takim jak Andrei, to pewnie rzadko si? zdarza, ?eby bouda zawi?za?a si? z przemienion? hien?. Wi?c my?l?, ?e Andrea jest w gronie nielicznych wyj?tków.

Awatar użytkownika
Loleczka

S?dz?, ?e nie tylko w?ród boud panuj? taka niech??. Corwin równie? nie by? mi?o traktowany. Ja mam nadzieje, ?e nikt si? dowie czym Andrea jest.

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

Zwa?aj?c na zapa?, z jakim ukrywa t? cz??? swojej natury, raczej nie spodziewam si?, by dowiedzia? si? kto? spoza jej najbli?szego otoczenia. A te osoby, miejmy nadziej?, to zaakceptuj? (oczywi?cie mówi? o tych, który jak dot?d nie pojawili si? w cyklu, a z biegiem czasu mo?e si? pojawi? i stan? si? dla Andrei bliskimi, rozumiecie?).
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

banya

Post autor: banya »

Mojm zdaniem Andrea obawia si? ?e jest bardziej zwierz?ciem ni? cz?owiekiem dlatego stroni od jnnych zmieniaczy i trzyma si? ludzi ?eby czu? si? bardziej ludzka

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

banya pisze: Mojm zdaniem Andrea obawia si? ?e jest bardziej zwierz?ciem ni? cz?owiekiem dlatego stroni od jnnych zmieniaczy i trzyma si? ludzi ?eby czu? si? bardziej ludzka
Dok?adnie,ale ten strach nie jest taki bezpodstawny przecie?! Wirus zmienia zarówno ludzi jak i zwierz?ta, ale o ile ludzie potrafi? zapanowa? nad swoj? besti?, to zwierz?ta maj? wielkie problemy z przystosowaniem si? do ?ycia w?ród ludzi. W wielu wypadkach traci?y nad sob? kontrol?...Dlatego Gromada (jeszcze przed rz?dami Currana) t?pi?a takie osobniki.

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

banya pisze:i trzyma si? ludzi ?eby czu? si? bardziej ludzka
Trzyma si? ich, bo kogo innego? Zmiennokszta?tni by j? zabili, gdyby si? dowiedzieli. Nie mia?aby szans ani si? obroni? ani uciec. A przy ludziach mo?e ?y? w miar? spokojnie, bo w razie czego mo?e znikn?? tak, ?e ?aden cz?owiek jej nie znajdzie.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

Trzyma si? ich, bo kogo innego? Zmiennokszta?tni by j? zabili, gdyby si? dowiedzieli. Nie mia?aby szans ani si? obroni? ani uciec. A przy ludziach mo?e ?y? w miar? spokojnie, bo w razie czego mo?e znikn?? tak, ?e ?aden cz?owiek jej nie znajdzie.
Dok?adnie,ale ona ju? znalaz?a tych w?ród, których mo?e si? czu? bezpiecznie. Ma nawet osob?, która za ni? szaleje! I ta osoba zna jej problemy bo sama ma w sobie wirusa, dlatego Andrea powinna czu? si? bezpiecznie. A zmiennokszta?tni nie odwa?yliby si? zlekcewa?y? s?ów Currana, który j? zaakceptowa?...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o serii Kate Daniels”