Rozważania o Magic Slays

Piąta książka z cyklu o Kate Daniels. W Polsce ukazała się nakładem Fabryki Słów pod tytułem "Magia zabija" w lutym 2016.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Jak my?lisz kto umrze w pi?tym tomie?

Andrea
7
12%
Ciocia B.
1
2%
Curran
1
2%
Dali
0
Brak głosów
Derek
5
8%
Doolittle
4
7%
Ghastek
6
10%
Jennifer
1
2%
Jim
4
7%
Julie
3
5%
Mahon
4
7%
Nataraja
1
2%
Nick
1
2%
Raphael
2
3%
Saiman
13
22%
Ted Moynohan
4
7%
Hugh
2
3%

Liczba głosów: 59

Anthien

Post autor: Anthien »

Ja bardzo lubię zakończenia z happy endem, więc zgadzam się z Wiedźmą. Ale do pary Kate i Curran, dorzucę jeszcze Andreę, Rafaela, Jima, Dali i Dereka :mrgreen: Tych postaci nie tykać!
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2011, 00:17 przez Anthien, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

Anthien pisze:Ale do pary Kate i Curran, dorzuc? jeszcze Andre?, Rafaela, Jima, Dali i Dereka :mrgreen: Tych postaci nie tyka?!
Czyli do odstrza?u zostali:
Ciocia B., Doolittle, Ghastek, Jennifer, Julie, Mahon, Nataraja, Nick, Saiman,Ted Moynohan, Hugh. Ghastek, Nataraja s? bezpieczni. Ted pewnie te? (niestety?). Nick równie? bezpieczny, no i Hugh tez.
Czyli zostaj?: Ciocia B., Doolittle, Jennifer, Mahon, Saiman.
Stawiam na Saimana.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

Jak dla mnie to mog? si? pozby? Teda Moynohana. U?mierci?, skremowa?, nabi? w armat? i wystrzeli? w kosmos. Takiego palanta nie b?dzie mi ?al.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sophie

Jak dla mnie to mog? si? pozby? Teda Moynohana. U?mierci?, skremowa?, nabi? w armat? i wystrzeli? w kosmos. Takiego palanta nie b?dzie mi ?al.
Tak ja mnie! Dobrze by by?o gdyby go u?miercili! Albo jeszcze torturowali! O!
Ale z racji tego ?e osoba która zginie raczej powinna by? w bli?szych stosunkach ni? s? Kate z Tedem on odpada.

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

Sophie pisze:Stawiam na Saimana.
WereWolf pisze:Jak dla mnie to mog? si? pozby? Teda Moynohana. U?mierci?, skremowa?, nabi? w armat? i wystrzeli? w kosmos. Takiego palanta nie b?dzie mi ?al.
Jak dla mnie te typy s? w porz?dku. Ani jednego, ani drugiego nie b?dzie mi ?al... Jako? te typy s? antypatyczne...

Anthien

Post autor: Anthien »

Z tych pozostałych do odstrzału postaci. To Doolitla także nie mogą uśmiercić, bo to w końcu lekarz Gromady i kto wtedy będzie opatrywać ledwo żywą Kate? :-P
A o Mahonie nie pomyślałam... Więc obstawiam albo jego albo Saimana.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2011, 00:20 przez Anthien, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Stawiam na Mahona. Za jednym razem autorzy pozbędą się osoby, która nie jest za związkiem Currana z Kate. Ciocia B odpada, kto by został alfą hien. Doktorek? Kto wyleczy Kate, która non stop wymaga uleczenia (prawie cudu). Julie nie Julie nie odegrała jeszcze swojej kluczowej roli. Nie ten odcinek. Saiman nie, do kogo chodziła by po porady Kate, które popychają akcje do przodu. Mahon, jak nic odpadnie z gry.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:56 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
WereWolf

A czy musz? kogo? u?mierca?? Ma?o to bliskich Kate ju? straci?a?
My?l?, ?e Derekowi ju? odpuszcz?. Ile mo?na gn?bi? jedn? posta?.
Mahon to strata bardziej dla Currana ni? dla Kate. Chyba, ?e ich stosunki si? zmieni?.
Stawiam na Julie albo Andre?. Te po Curranie s? chyba najbli?sze Kate.
Obrazek

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

hlukaszuk pisze:Za jednym razem autorzy pozb?d? si? osoby, która nie jest za zwi?zkiem Currana z Kate.
No to mnie tu pasuje Saiman jak znalaz?.
A Nied?wiadka bym zostawi?a w spokoju bo kto? musi studzi? temperamenty naszych porywczych bohaterów (znaczy Kate i Currana) :mrgreen: A poza tym jako? nie odnios?am wra?enia ?eby by? tak? postaci? która wywiera?aby na czytelnikach jakie? wi?ksze wra?enie, w sumie to te? by mi go nie brakowa?o, ale wol? ?mier? Saimana jakbym mia?a wybiera?...

Awatar użytkownika
Sophie

A czy musz? kogo? u?mierca?? Ma?o to bliskich Kate ju? straci?a?
W którym? z pierwszych postów, bodaj?e w pierwszym, jest napisane ?e kto? zginie. Tak og?osi?a autorka, wi?c to pewne ze kto? straci ?ycie. :mrgreen: Teraz pozostaje pytanie kto?
A i jeszcze jedna posta? jest. Ale ona na pewno ie straci ?ycia w tym tomie. Mam na my?li Rolanda.

Awatar użytkownika
WereWolf

A dajcie Wy temu Saimanowi spokój, co?
Facet mo?e i jest ekscentryczny, ale chyba nie jest to wyznacznik tego czy prze?yje czy nie?

A Mahon te? nie jest najszcz??liwszy ze zwi?zku Kate i Currana.
Sophie pisze:A i jeszcze jedna posta? jest. Ale ona na pewno ie straci ?ycia w tym tomie. Mam na my?li Rolanda.
Dlaczego w tym? Ten b?dzie pi?ty a widzia?am, ?e ma by? 7.
Obrazek

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna

Post autor: wiedźma z bagna »

Julkę niech ciepną, Julkę...
Saimana szkoda, wprowadza troszku zamieszania, nigdy nie wiadomo w co się zmieni, ani co zaproponuje :-P
A Julka co najwyżej znowu wpadnie w tarapaty i trza ją będzie ratować, a po co?
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2011, 21:09 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

A w tym poście było, że to będzie bliska Kate osoba? Zapomniałam. Myślałam, że bliska Ilonie. Jak Ilonie to nie wiemy kogo lubi a nuż lubi Mahona, a jeśli bliska Kate to na pewno nie Julia (bo jej rola jeszcze nie została napisana) i nie Andrea (bo coś tam..) Z krewnych to Kate została przyszywana ciotka (była żona Grega), który Kate lubiła (razem chodziły wybierać sukienki dla Kate). Więc może ona. Nie jest potrzebna w serii a bliska Kate (czasem dzwoni).
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:57 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

aneta91

Post autor: aneta91 »

Mam wra?enie ?e to b?dzie albo Jim albo Rafael nie obrazi?abym si? gdyby by? to Saiman bo nie jest mi blisk? postaci? ale co? mi podpowiada ?e Ilona pozb?dzie si? który? z dwóch panów których wymieni?am na pocz?tku, moim zdaniem autorka b?dzie chcia?a zamiesza? i znów pokaza? ?e Vron mia? racje i Kate nie powinna anga?owa? si? w przyja??

Awatar użytkownika
WereWolf

Ale, ale!
Zapomnieli?my o nowych "partnerach" Kate. Chodzi mi o Barabasa i Jezebel. Przeca pewnie Kate te? si? do nich przywi??e i stan? jej si? bliscy. Wi?c mo?e to które? z nich?
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Slays”