Czarodziejka z Księżyca - Bishoujo Senshi Sailor Moon

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Polska wersja r??wnieÂ? niestety zostaÂ?a ocenzurowana. Nie w takim stopniu jak akerma??ska ale u nas np nie pokazano dw??ch ostatnich odcink??w pierwszej serii. Powodem byÂ?a cenzura oczywiÂ?cie poniewaÂ? zdaniem ludzi od telewizji byÂ?yby one zbyt szokujÂ?ce dla mÂ?odego widza.

JeÂ?li mam by?? szczera to uwielbiaÂ?am ta krech?? :mrgreen: Bardzo lubiÂ?am czarodziejk?? z Marsa, Saturna i Plutona a do tego miaÂ?am dziwne upodobanie do czarnych charakter??w :mrgreen: Nehelenia rzÂ?dzi :mrgreen:
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Wiecie co ja nawet ostatnio oglÂ?daÂ?am pierwszy odcinek .Pr??bowaÂ?am nam??wi?? c??rk?? do oglÂ?dania ,ale niestety chyba jest jeszcze za maÂ?a .
UwielbiaÂ?am ta bajk?? ,cho?? zawsze denerwowaÂ?o mnie to Â?e zanim si?? przemieniÂ?y to schodziÂ?o p??Â? filmy ,ale i to miaÂ?o sw??j urok .
Nigdy jednak nie obejrzaÂ?am wszystkich serii ,moÂ?e si?? skusze i obejrz?? od nowa i wszystkie sezony .

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Wiecie co ja nawet ostatnio oglÂ?daÂ?am pierwszy odcinek .
Ha! Ja sobie wczoraj na youtubie kilka obejrzaÂ?am. Fajnie byÂ?o przypomnie?? sobie niekt??re teksty i miny gÂ???wnej bohaterki, a dokÂ?adniej dÂ?wi??ki jakie przy tym wydaje :lol:
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

WeÂ?cie, bo mi si?? Â?ezka w oku kr??ci ... chlip chlip

Ech to byÂ?y czasy w TV nic do oglÂ?dania i czÂ?owiek tylko czekaÂ? na SM :D
A te ich zmiany, fakt, czasem zaÂ?miecaÂ?y odcinek, ale faktem teÂ? jest Â?e to byÂ?a cz??Â??? serialu XD

Awatar użytkownika
Oksa

Mi si?? najbardziej podoba seria, kiedy pierwsza raz przybywa Chibi-usa no i ostatnia, bo byÂ?a chyba najÂ?mieszniejsza :)

A Â?eby nie by?? goÂ?osÂ?ownym, co do mojej maÂ?ej obsesji w dzieci??stwie, to jest moja czarodziejka, kiedy miaÂ?am 13-14 lat :mrgreen:

http://img401.imageshack.us/img401/9715/plik.jpg
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Ehm... przypomniaÂ?o mi si?? moje dzieci??stwo :mrgreen:
TeÂ? kiedyÂ? rysowaÂ?am czarodziejki... ehmm... niestety w tajemnicy przed mojÂ? mama kt??ra marudziÂ?a mi ciÂ?gle, Â?e rysowanie niczego dobrego mi nie przyniesie...

Mam chyba gdzieÂ? jeszcze kilka prac z tamtego okresu :mrgreen: jak znajd?? to dodam hehehe...
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
[email protected]ęcona

Post autor: [email protected]ęcona »

TeÂ? to bardzo lubiÂ?am(obejrzaÂ?am wszystkie serie po kolei). Pami??ta ktoÂ? moÂ?e w kt??rym odcinku Bunny i Chibiusa piekÂ?y ciasteczka? Pami??tam, Â?e bardzo mi si?? podobaÂ? ten odcinek, to jak Cukino przyszÂ?a ze swoimi spalonymi do Taxido.:)

Li_Ann

Post autor: Li_Ann »

Hmm to potwierdza pewnÂ? mojÂ? teori??, zaraziliÂ?my si?? bakcylem magii, walki dobra ze zÂ?em. Grunt zostaÂ? przygotowany i w doroÂ?lejszym okresie si??gamy po ksiÂ?Â?ki, kt??re gdzieÂ? tam nam przypominajÂ? tamten klimat.

Najlepsza po seriach Tv jest kin??wka "Promise of the Rose" :lol: :lol: .

Awatar użytkownika
Oksa

Och tak, p??Â?niej teÂ? byÂ?y fajne te kin??wki, ale ta byÂ?a zdecydowanie najciekawsza

Li_Ann

Post autor: Li_Ann »

Dzieki temu filmikowi skusiÂ?am do obejrzenia filmu aÂ? 15 os??b. I ekhm nie chwalÂ?c si??, powi??kszyÂ?am tym samym grono fan??w SailorMoon.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Jak byÂ?am maÂ?a to czarodziejka leciaÂ?a na TV4. Aby na niÂ? zdÂ?Â?y?? musiaÂ?am biegiem wraca?? ze szkoÂ?y do domu. Po obejrzeniu okoÂ?o 20 odcink??w, wtedy kiedy zdÂ?Â?yÂ?am si?? w tym serialu zakocha??, wichura przesun??Â?a anten?? na naszym dachu i TV4... znikn??Â?o :cry: Gdy miaÂ?am 21 lat odÂ?wieÂ?yÂ?am sobie ten serial i nawet mam wszystkie sezony na pÂ?ytach wraz z trzema filmami. Najlepszy byÂ? pierwszy i ostatni sezon. Wszyscy znajomi si?? wtedy ze mnie Â?miali i przypominajÂ? mi o tym aÂ? do teraz :lol:

Awatar użytkownika
RustyAngel

Post autor: RustyAngel »

eh wspomnienia... specjalnie wstawałam wcześniej do szkoły żeby tylko kolejny odcinek obejrzeć :) ostatnio nawet znalazłam gdzieś całą serię i obejrzałam jeszcze raz :) gdyby nie czarodziejki to nie byłoby mojej fascynacji manga i anime :) tak więc akurat to anime darze szczególną sympatią i chyba nigdy mi nie przejdzie...

Awatar użytkownika
attra

Post autor: attra »

Ja też mam sentyment do tej bajki. Biegalam szybko ze szkoly żeby na nią zdążyć :)
książki to mój jedyny nałóg

Moje czytanie
http://miszmasz79.blogspot.com/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Anime”