Pamiętniki Wampirów

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

21 paÂ?dziernika 2010 - The Vampire Diaries - 2x06 - Plan B
28 paÂ?dziernika 2010 - The Vampire Diaries - 2x07 - Masquerade
4 listopada 2010 - The Vampire Diaries - 2x08 - Rose
11 listopada 2010 - The Vampire Diaries - 2x09
2 grudnia 2010 - The Vampire Diaries - 2x10

szykujÂ? nam si?? przerwy i - co gorsza - przerwa Â?wiÂ?teczna... jak ja tego nienawidz??... jakby im to coÂ? daÂ?o. i tak podczas niej pewnie kr??cÂ? nowe odcinka

Pearl

Post autor: Pearl »

Jak dla mnie serial nie powala na kolana. Z nud??w mog?? obejrze?? ale osobiÂ?cie wol?? True Blooda. Elena jest dla mnie za idealna. Jedynym bohaterem kt??ry si?? wybija jest Damon.

Midnight11

:shock: Stefano, czyli Paul Wesley nawija sobie po polsku wÂ?aÂ?ciwie bez wi??kszego problemu xD i idzie mu to pÂ?ynnie i zrozumiale!! no szok normalnie... teÂ? bym chciaÂ?a tak wÂ?ada?? dwoma j??zykami... o kurcze, ale to dziwne uczucie... Â?wiadomoÂ???, Â?e w jednym z moich ulubionych seriali gra Polak z tak jakby peÂ?nym poczuciem swojej narodowoÂ?ci i w og??le... no nie wiem, jak to wyrazi??. niby wiedziaÂ?am, Â?e urodziÂ? si?? w Polsce, ale przez ten filmik Paul staÂ? si?? dla mnie jakiÂ? taki bardziej realny, przyziemny, osiÂ?galny...

Pearl

Post autor: Pearl »

Naprawd?? nieÂ?le to wyglÂ?da jak tak m??wi po polsku. Bardzo podoba mi si?? to , Â?e powiedziaÂ? Â?e jest dumny ze swojego pochodzenia i przez to oglÂ?dajÂ?c go teraz mam dla niego wi??cej sympatii niÂ? wczeÂ?niej ;-)

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Oficjalne stresczenie: TYLER ZMIERZA SI?? ZE SWOJÂ? PIERWSZÂ? PRZEMIANÂ? - W obliczu zbliÂ?ajÂ?cej si?? peÂ?ni ksi??Â?yca Caroline pomaga Tylerowi przygotowa?? si?? na transformacj??, kt??rej nie jest zdolny powstrzyma??. W momencie gdy Stefan i Katherine grajÂ? ze sobÂ? w umysÂ?owe gierki, Damon i Alaric sÂ? podejrzliwi z uwagi na pojawienie si?? w Mystic Falls nieznanej Jules. Dziewczyna poszukuje swojego zaginionego przyjaciela, Masona. Elena jest sfrustrowana z powodu tego jak daleko posun??li si?? jej przyjaciele oraz Jeremy w celu zapewnienia jej ochrony. Bonnie i Luca pracujÂ? razem nad zakl??ciem, jednoczeÂ?nie skrywajÂ?c przed sobÂ? sekrety. Ostatecznie Elijah niespodziewanie pojawia si?? z ofertÂ?, kt??ra moÂ?e wszystko odmieni??.

Jestem wÂ?aÂ?nie po obejrzeniu jedenastego odcinka. Jeden z lepszych i emocjonujÂ?cych.
Taylor zmienia si?? po raz pierwszy w wilkoÂ?aka.
Ta scena zrobiÂ?a na mnie wraÂ?enie, szczerze to nie spodziewaÂ?am si??, Â?e wyjdzie im to tak dobrze. W ko??cu to serial nie produkcja kinowa. Mimo wszystko oglÂ?daÂ?o si?? niesamowicie. I oczywiÂ?cie byÂ?o mi straaasznie szkoda Taylora.
Oferta Elijaha, zaskoczyÂ?a mnie, nie takiego obrotu spraw sie spodziewaÂ?am.
To co mnie zdenerwowaÂ?o to SPOILER: Uwolnienie z grobowca Stefana, kurcze to byÂ?o ... sÂ?abe. i kolejny SPOILER: Pojawia si?? nast??pny wilkoÂ?ak i nie jest nim Tayler . Mam takie wraÂ?enie, Â?e jest ich wi??cej.

Midnight11

o 11. odc. i nie tylko:
zgadzam si??, Â?e przemiana Taylora byÂ?a dobrze nakr??cona i wida??, Â?e Caroline prawdopodobnie z nim b??dzie. ja si?? w sumie ciesz??, Â?e Stefano zostaÂ? wypuszczony i mi??dzy nim a ElenÂ? znowu jest w porzÂ?dku. irytowaÂ? mnie poprzedni stan rzeczy. ale z odcinka na odcinek coraz bardziej Â?al mi Damona i w ko??cu, gdzieÂ? tam w Â?rodku, pojawiÂ?a si?? we mnie czÂ?stka, kt??ra chce, Â?eby to on byÂ? z ElenÂ?... a na miejscu Bonnie nie uganiaÂ?abym si?? za tym czarodziejem, tylko spikn??Â?a z Jeremy'm. jest moim ulubionym bohaterem tego serialu od 1. odcinka. ciesz?? si??, Â?e w tym sezonie jego rola si?? rozwin??Â?a. jestem ciekawa, jak to b??dzie z Elijah i jego ukÂ?adem z ElenÂ?. co on wÂ?aÂ?ciwie ma do Klausa...? og??lnie odcinek bardzo mi si?? podobaÂ?. po paru ostatnich byÂ?am lekko rozczarowana, a teraz serial odzyskaÂ? w moich oczach poziom.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Przyznam si??, Â?e byÂ?am pod duÂ?ym wraÂ?eniem tego jak wyszÂ?a przemiana Taylor'a. Odwalili kawaÂ? dobrej roboty i bardzo dobrze pokazali ten moment. Poza tym bardzo podobaÂ?a mi si?? postawa Caroline, kt??ra od czasu kiedy staÂ?a si?? wampirem zyskaÂ?a duÂ?o na wartoÂ?ci. Wreszcie wie czego chce i potrafi postawi?? na swoim. Poza tym nie zostawiÂ?a Taylor'a samego i zostaÂ?a z nim prawie do samego ko??ca koszmaru jakie przechodziÂ?.
Co do Stefana to mnie cieszy, Â?e zostaÂ? uwolniony poniewaÂ? serial wr??ciÂ? na wÂ?aÂ?ciwe tory a sytuacja kiedy siedziaÂ? w tym grobowcu mnie denerwowaÂ?a. Jego marudzenie w stylu "tylko ochro?? biednÂ? Elen??" byÂ?y meczÂ?ce.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Czy ta seria naprawdę wam się podoba?! Elena umiera i zmartwychwstaje. No i klasyczny trójkąt. Ich dwóch i ona. Dla mnie to wszystko jest jakieś płytkie.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 21:11 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Na samym poczÂ?tku kiedy pojawiÂ? si?? ten serial to go nienawidziÂ?am i omijaÂ?am szerokim Â?ukiem. Po tym jak obejrzaÂ?am go drugi raz nabraÂ?am ch??ci na wi??cej i szczerze mog?? napisa??, Â?e mi si?? nawet podoba (aÂ? sama si?? sobie dziwiÂ?am, ale to prawda).
Od seriali takich jak ten nie naleÂ?y wymaga?? jakiejÂ? gÂ???bi poniewaÂ? majÂ? one bawi?? widza. Poza tym kaÂ?dy lubi coÂ? innego i ja bym si?? baÂ?a ocenia?? serial, film czy ksiÂ?Â?k?? jeÂ?li si?? z danym tematem nie zapoznaÂ?am.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

hlukaszuk pisze:Czy ta seria naprawd?? wam si?? podoba?! Elena umiera i zmartwychwstaje. No i klasyczny tr??jkÂ?t. Ich dw??ch i ona. Dla mnie to wszystko jest jakieÂ? pÂ?ytkie.
Seria nie, ale serial tak :mrgreen:
Ten serial to przykÂ?ad na to, Â?e czasem to co oglÂ?damy jest lepsze od tego co czytamy.

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Ten serial to przykÂ?ad na to, Â?e czasem to co oglÂ?damy jest lepsze od tego co czytamy.
Zgadzam si?? w 100% ksiÂ?Â?ka byÂ?a tragiczna, a serial jest caÂ?kiem fajny moÂ?e nie jakiÂ? wybitny ale warty polecenia.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Pisząc seria miałam na myśli książki. Serialu nie oglądałam. Próbowałam czytać jakiś czas temu książki. Przeczytałam chyba ze 4 (nie pamiętam dokładnie). Książki okazały się "jednym wielkim chłamem". Może dlatego, że książki mnie odrzuciły, nie zerknęłam na serial. Rzadko się zdarza, żeby serial był lepszy od pierwowzoru. Rzadko ale jednak. Dla mnie takim wyjątkiem było Rosswel (nie znam pisowni). Książka była płytka a serial mnie wciągnął. Nawet przyłączyłam się kiedyś do petycji o dalsze odcinki. Niestety, produkcja się zakończyła a bohaterowie nie wrócili do domu.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 21:13 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

4 ? oo to miaÂ?as zaci??cie ja myslaÂ?am, ze przy pierwszej haftne dalej niz widze. PrzeczytaÂ?am do ko??ca jedynie ze zgrozy, przy kazdym zdaniu zadajÂ?c sobie pytanie "O Rany, co za kretynka to pisaÂ?a, co za idiota to wydaÂ? i kto do cholery to kupuje?"
Po zako??czeniu tej maÂ?o pasjonujacej drogi przez m??ke miaÂ?am ochote przeprasza?? za to Â?e ta ksiÂ?Â?ka si?? w og??le ukazaÂ?a.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Staram się dać szansę każdej książce, a ta była polecana gorąco w bibliotece. Więc brnęłam szukając tego miejsca od którego się zacznie ale za długo było trzeba czekać więc w końcu rzuciłam. Książeczki są malutkie i cieniutkie.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 21:14 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

ObejrzaÂ?am tylko jeden sezon tego serialu. By?? moÂ?e do niego wr??c??, ale dopiero jak b??dzie lecie?? na tvnie (caÂ?kiem niedÂ?ugo). Serialu i ksiÂ?Â?ka jest podobna tylko w gÂ???wnym wÂ?tku (tr??jkÂ?cik) i jakichÂ? waÂ?niejszych wydarzeniach. Co jest dobre, przynajmniej ciekawsze niÂ? ksiÂ?Â?ka.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”