Pamiętniki Wampirów

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Aivin

Post autor: Aivin »

Nie miaÂ?am zielonego poj??cia, Â?e aktor grajÂ?cy Stefano jest Polakiem ;o no to mnie zaskoczyÂ?yÂ?cie. Co do samego serialu jestem troch?? zÂ?a, Â?e tak dobrali aktor??w i usun??li kilka postaci. Najbardziej denerwuje mnie Stefano i Bonnie, przecieÂ? on byÂ? WÂ?ochem, a ona maÂ?ym rudzielcem! JeÂ?li chodzi o akcje bardzo zagmatwana, aÂ? zÂ?oÂ?ci gdy trzeba czeka?? na nast??pnym odcinek, by coÂ? zrozumie?? z poprzedniego i te przerwy... wytrzymaj tu tyle czasu. JedynÂ? postaciÂ? do kt??rej nic nie mam jest Demon. Nie liczÂ?c kilku zmian w postaciach serial moim zdaniem jest ciekawszy, ale zobaczymy co nowego wymyÂ?lÂ?.

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

moim zdaniem to wÂ?aÂ?nie te zawiÂ?oÂ?ci w serialu sprawiajÂ?, Â?e jest taki ciekawy i wciÂ?gajÂ?cy. gdyby nie one, juÂ? przy pierwszym odcinku moÂ?na by przewidzie?? koniec...

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

KsiÂ?Â?ka jest nudnawa jak dla mnie i wszystkie nowe wstawki jakie sÂ? w serialu zdecydowanie dziaÂ?ajÂ? na jego korzyÂ???. Pomimo tego jednak ciÂ?gle serial nie jest w stanie mnie zainteresowa?? w takim stopniu, Â?e z niecierpliwoÂ?ciÂ? czekaÂ?abym na nast??pne odcinki.
Co do r??Â?nic mi??dzy ElenÂ? ksiÂ?Â?kowÂ? a serialowÂ? to jak dla mnie moÂ?na nazwa?? je dwiema roÂ?nymi postaciami o tym samym imieniu. OczywiÂ?cie korzystniej wypada ta z filmu.
Nothing is true. Everything is permitted.

Asiak2206

Post autor: Asiak2206 »

Tak co do Eleny to caÂ?kowicie si?? zgadzam, duÂ?o lepsza w filmie, a co do Stefano i Bonnie to jakoÂ? mi nie przeszkadzajÂ?, bo jednak rzadko si?? zdarza Â?eby opis bohatera z filmu zgadzaÂ? si?? dokÂ?adnie z postaciÂ? opisanÂ? w ksiÂ?Â?ce.

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Wolf »

WczeÂ?niej w tym temacie byÂ?a tez mowa o serialu "Moonlight" Jako Â?e miaÂ? swoich zwolennik??w wrzuc?? ciekawe INFO na jego temat. Jak wida?? nadzieja trwa nawet dÂ?uÂ?ej niÂ? wampiry :-D

Arya

Post autor: Arya »

Nie czytaÂ?am ksiÂ?Â?ki, ale serial bardzo mi si?? podoba, ale dÂ?uÂ?sze przerwy mi??dzy niekt??rymi odcinkami sÂ? denerwujÂ?ce. A z bohater??w uwielbiam Damona z jego cynicznym uÂ?mieszkiem XD
Wolf pisze:WczeÂ?niej w tym temacie byÂ?a tez mowa o serialu "Moonlight" Jako Â?e miaÂ? swoich zwolennik??w wrzuc?? ciekawe INFO na jego temat. Jak wida?? nadzieja trwa nawet dÂ?uÂ?ej niÂ? wampiry :-D
Fajnie, gdyby wznowili produkcj??, ale troch?? szkoda, Â?e zostaÂ?by wymieniony gÂ???wny aktor:(

bizonicatoja

Post autor: bizonicatoja »

Serial nie jest wybitny, ale jest niezÂ?y. WciÂ?gneÂ?am si??, pewnie dlatego, Â?e Â?ciÂ?gn??Â?am I seri?? hurtem i oglÂ?daÂ?am jak leci. I musz?? to przyzna?? - nie ma por??wniania do ksiÂ?Â?ki, bo ksiÂ?Â?k?? uwaÂ?am za wyjÂ?tkowego gniota.

pyczunia

Post autor: pyczunia »

bizonicatoja pisze:Serial nie jest wybitny, ale jest niezÂ?y. WciÂ?gneÂ?am si??, pewnie dlatego, Â?e Â?ciÂ?gn??Â?am I seri?? hurtem i oglÂ?daÂ?am jak leci.
Ja to sie tak wciagn??Â?am ze szok, i nawet nie przeszkadzajÂ? mi jakieÂ? niedoskonaÂ?oÂ?ci w grze aktor??w (z reszta i tak sie za bardzo na tym nie znam, ale czasami to az razi). Ogladalam jak tylko pojawiÂ? sie odcinek z polskimi napisami. Oj a jak mnie denerwujÂ? przerwy w transmisji grrr. Teraz z okazji Â?e sko??czyÂ? si?? pierwszy sezon zn??w przerwa, prawdopodobnie do wrzeÂ?nia :-/

Midnight11

koniec tego sezonu mnie dobiÂ?. nie miaÂ?am o tym poj??cia! wchodz?? sobie na stron?? Vampire Diaries po obejrzeniu 22. odcinka, Â?eby si?? dowiedzie?? jakie piosenki byÂ?y uÂ?yte (przewaÂ?nie wi??kszoÂ??? Â?ciÂ?gam), a tu zaraz na pierwszej stronie coÂ? w stylu "To juÂ? koniec I sezonu. Pozostaje nam czeka?? do wrzeÂ?nia na rozpocz??cie transmisji nowych odcink??w"... WTF?! g??ba mi do podÂ?ogi opadÂ?a!! tym bardziej po TAKIEJ ko??c??wce ostatniego odcinka!! i weÂ? tu wytrzymaj do wrzeÂ?nia... ;(

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Dla zainteresowanych zapowiedÂ? tego co b??dzie moÂ?na zobaczy?? w 2 sezonie:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Jest juÂ? pierwszy odcinek 2 sezonu i sporo si?? w nim dzieje, wprawdzie praktycznie nic co byÂ?o by w ksiÂ?Â?ce ale to chyba dobrze, bo ksiÂ?Â?ka byÂ?a sÂ?abiutka. Ale jakoÂ? nie mog?? zrozumie?? Eleny czemu jest ze Stefano przecieÂ? Damon jest o wiele fajniejszy.

Midnight11

swojÂ? drogÂ?, ciekawe co stanie si?? teraz z Damon'em... nie ma co - poczÂ?tek 2. sezonu trzyma poziom. nie mog?? doczeka?? si?? ko??ca nast??pnego tygodnia... ;)

pyczunia

Post autor: pyczunia »

Ale ze mnie fanka serialu, nie ma co. DowiedziaÂ?am si?? Â?e jest juÂ? nowy odcinek dopiero od was :mrgreen:

OczywiÂ?cie pierwsze co po przeczytaniu tej wiadomoÂ?ci "pobiegÂ?am" przeszuka?? internet...

Nie wiem czy to ten odcinek, czy to mnie si?? poprzestawiaÂ?o, ale nie podobaÂ? mi si?? aÂ? tak jak poprzednie. ChociaÂ? nie zawiedli, jak to majÂ? w zwyczaju, efektownym zako??czeniem.

Pazur

Post autor: Pazur »

dobra wiadomosc od stycznia bedziemy mogly oglkadac serial na tvn7 jupiiii

Awatar użytkownika
Selene

Post autor: Selene »

Od niedawna staÂ?am si?? wielkÂ? fankÂ? Pami??tnik??w Wampir??w. Po ksiÂ?Â?kach nie miaÂ?am ochoty oglÂ?da?? tego na ekranie, ale koleÂ?anka mnie przekonaÂ?a i prosz?? juÂ? po pierwszym odcinku tak si?? wciÂ?gn??Â?am, Â?e Â?ciÂ?gn??Â?am sobie wszyskie odcinki i obejrzaÂ?am pierwszy sezon w dwa dni (dobrze, Â?e byÂ? to weekend :-P) Co tu duÂ?o pisa??, w serialu najbardziej uwielbiam Damona :mrgreen: Z niecierpliwoÂ?ciÂ? czekam na kolejne odcinki 2 sezonu...
Pazur pisze:dobra wiadomosc od stycznia bedziemy mogly oglkadac serial na tvn7
To naprawd?? Â?wietna wiadomoÂ???. Nie mog?? si?? doczeka??. Szkoda tylko, Â?e dopiero w styczniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”