True Blood

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Nie, chyba jej nie zabijÂ?.
No nie no chodziÂ?o mi o zabicie Franklina :-P

To juÂ? nadrobiÂ?aÂ? seans?

Ta kopanie grobu byÂ?o niezÂ?e i maÂ?y wykÂ?ad na temat ukrywania ciaÂ?a :mrgreen: W sumie jego troska o jej dywan teÂ? :lol:
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Oksa pisze:No nie no chodziÂ?o mi o zabicie Franklina :-P
A no chyba, Â?e tak. MajÂ? moje pozwolenie :mrgreen:

Nie, oglÂ?daÂ?am kawaÂ?ek i akurat na to natrafiÂ?am :-D
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
Oksa

To nadrabiaj nadrabiaj, naprawd?? Â?wietnie si?? przy nim bawiÂ?am :mrgreen:

Kometa:

la la la la,
jedna linijka wi??c Kometa si?? przypierdala!
Jeszcze jeden taki post
A dostaniesz prosto w nos!

<Â?piewa>

<ta??czy, ta??czy>

Kometa, bardzo nieprofesjonalny wpis, jestem zaÂ?enowana :mrgreen: (to zdanie sprawia, Â?e juÂ? nie ma jednej linijki :-P )
Ostatnio zmieniony 29 cze 2010, 11:05 przez Oksa, łącznie zmieniany 3 razy.
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Loleczka

Ale najpierw przeÂ?lij na mnie dar j??zyk??w, bo za chiny pana, nie umiem aÂ? tak dobrze angielskiego. Niestety jestem beztalenciem w tym zakresie.
Ale Â?eby nie byÂ?o offtopu to powiem, Â?e i tak najbardziej nie mog?? si?? doczeka?? adaptacji czwartego tomu ^^ Znaczy si??, sezonu na podstawie tego tomu.

Awatar użytkownika
Oksa

Ale Â?eby nie byÂ?o offtopu to powiem, Â?e i tak najbardziej nie mog?? si?? doczeka?? adaptacji czwartego tomu ^^ Znaczy si??, sezonu na podstawie tego tomu.
A wiesz ja teÂ?, ale teÂ? dlatego, Â?e serial idzie naprawd?? w dobrym kierunku. W wielu sprawach sÂ? ciekawsze rozwiÂ?zania i dlatego ciekawi mnie w jakim kierunku w tej sprawie p??jdÂ?. A pozostajÂ?c przy bieÂ?Â?cych kwestiach - jak nie skiepszczÂ? dalej, to czuj??, Â?e to b??dzie najlepszy sezon.
Ale najpierw przeÂ?lij na mnie dar j??zyk??w, bo za chiny pana, nie umiem aÂ? tak dobrze angielskiego.
W og??le ten odcinek nie jest jakiÂ? strasznie teÂ? Â?atwy pod tym wzgl??dem, dzi??ki Bogu za hatak.

Awatar użytkownika
Loleczka

Ale ja bym tak chciaÂ?a sama z siebie wszystko rozumie??...

No, jak na razie to sezon zaczÂ?Â? si?? dobrze. Mam nadzieje, Â?e tak pozostanie, a Stephen nie zapÂ?odni Anny ^^

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

ko??c??wka Â?enujÂ?ca. jeszcze chyba Â?adna scena mnie tak nie zniech??ciÂ?a. chore, ohydne i w og??le do bani. Tara zrobiÂ?a si?? bezbarwna i wkurzajÂ?ca. straciÂ?a sw??j charakter z poprzednich sezon??w. Sam teÂ? jakoÂ? nijako wypadÂ?. za to jego brat jest Â?wietny z tymi swoimi wrednymi odzywkami. og??lnie spodziewaÂ?am si?? lepszego odcinka...

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Wolf »

pyczunia pisze:
Loleczka pisze:Ta, ale ja nie mam czasu montowa?? napis??w.
ale to nie tak, jak Â?ciÂ?gniesz napisy i wgrasz na co tam wgrywasz filmy (pÂ?yta, pendrive itp) i odtwarzasz na DVD to jeÂ?li ma wgrane nowsze kodeki (nie lepsze sÂ?owo b??dzie odpowiednie bo m??j staruszek teÂ? sobie radziÂ?) to wraz z puszczeniem filmu powinien wykry?? teÂ? napisy, jeÂ?li tego nie zrobi a twoje DVD je widzi (zakÂ?adam Â?e to DVD czyta pliki .avi) to najpierw trza je zaktualizowa?? (tzn tak jakbyÂ? chciaÂ?a je uruchomi??0 play) a potem jak gdyby nigdy nic wÂ?Â?czy?? film
Do oglÂ?dania na kompie polecam program SubEdit Player [ http://subedit.com.pl/ ]
Ma kilka fajnych opcji - czyta kilka format??w napis??w, Â?atwo dostosowa?? napisy jak nie pasujÂ? idealnie, mozna ustawi?? dowolny rozmiar i wielkoÂ??? napis??w i mozna dowolnie ustawi?? miejsce wyÂ?wietlania napis??w np. pod filmem tak, Â?e napisy nie przysÂ?aniajÂ? obrazu i sÂ? dobrze widoczne

Awatar użytkownika
Oksa

Midnight11 pisze:og??lnie spodziewaÂ?am si?? lepszego odcinka...
No popatrz, a mi si?? naprawd?? podobaÂ?, nawet bardziej niÂ? odcinek otwierajÂ?cy seri??. Tara zrobiÂ?a si?? wkurzajÂ?ca, myÂ?l?? jednak, Â?e ewolucja danej postaci jest bardziej prawdopodobna jeÂ?li przechodzi r??Â?ne okresy w swoim Â?yciu, na kt??re r??Â?nie moÂ?e reagowa??. Teraz ma faz?? bycia nijakÂ? ;-) oby si?? zrobiÂ?o bardziej kolorowo (Â?adna aluzja do rasizmu oczywiÂ?cie, o co od razu by mnie akurat ta bohaterka oskarÂ?yÂ?a :mrgreen: )

Sam od poczÂ?tku jakoÂ? wielce mnie nie podniecaÂ?, ale jego brat rzeczywiÂ?cie wnosi do wÂ?tku jego rodziny chociaÂ? minimum ciekawoÂ?ci.

Awatar użytkownika
Loleczka

Oksa pisze:Sam od poczÂ?tku jakoÂ? wielce mnie nie podniecaÂ?, ale jego brat rzeczywiÂ?cie wnosi do wÂ?tku jego rodziny chociaÂ? minimum ciekawoÂ?ci.
Zgadzam si??. Fajna posta??, ale jednak na dÂ?uÂ?szÂ? met?? troch??... przytÂ?aczajÂ?ca?
Zgadzam si?? z OksÂ?. Posta?? musi ewoluowa??, inaczej by byÂ?o za nudno i nie ciekawie. Ale i tak uwaÂ?am, Â?e najfajniejsze w tym serialu sÂ? wampiry. Najlepiej wykreowane, chociaÂ? kÂ?y Sophie - Anne byÂ?y w drugim odcinku bardzo brzydkie^^
No i Bill mi jakoÂ? do gustu nie przypadÂ?.

magosia

Post autor: magosia »

A myÂ?laÂ?am Â?e tylko mi orgazm Tary kojarzyÂ? si?? z atakiem epilepsji :mrgreen: Ale og??le wszystkie trzy odcinki trzeciego sezonu bardzo mi si?? podobajÂ? bo w ko??cu gÂ???wni bohaterowie majÂ? jakieÂ? wsp??lne cechy z tymi ksiÂ?Â?kowymi i przestali wszystko udziwnia?? na siÂ???.
Teraz niestety poczekamy 2 tygodnie na nastepny odcinek :-?

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

dwa tygodnie?? ;/ a dlaczego?? nic mi o tym nie byÂ?o wiadomo. a juÂ? si?? zaczynaÂ?am cieszy??, Â?e niedÂ?ugo nowy odcinek... ;p ciekawe, jak Bill wyplÂ?cze si?? z tej caÂ?ej sytuacji. mam nadziej??, Â?e opr??cz tego wÂ?tku jeszcze coÂ? ciekawego wprowadzÂ?, bo jak na razie nic konkretnego si?? nie rozwija.

Awatar użytkownika
Czarownica

True Blood

Post autor: Czarownica »

PojawiaÂ? si?? dzisiaj w ksi??garni "Martwy dla Â?wiata". Wiem Â?e to nie jest wiadomoÂ??? na temat filmu, ale moÂ?e widz??w zainteresuje.

Awatar użytkownika
Oksa

A niech to, ja teÂ? nie wiedziaÂ?am, Â?e aÂ? dwa tygodnie :evil: No trudno, trzeba czeka?? cierpliwie i oby byÂ?o na co.

Tula: Prosz?? o nie pisanie post??w zawierajÂ?cych si?? w jednej linijce .
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 22:36 przez Oksa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Loleczka

ObejrzaÂ?am wreszcie trzeci odcinek. Jaka ulga :-)

No dobra, ciekawa jestem co miaÂ? na myÂ?li Eric z tÂ? ranÂ? postrzaÂ?owÂ?. ChociaÂ? sÂ?odko udzielaÂ? wyjaÂ?nie?? jeÂ?li chodzi o groby.
Pam cudna, najbardziej podobaÂ?a mi si?? w tym odcinku. Mrrr... :-P
Jess miaÂ?am dosy??, zrobiÂ?a si?? taka ciapowata.
JeÂ?li chodzi o Billa, to nie spodziewaÂ?am si?? Â?adnej z rzeczy, kt??re zrobiÂ? :shock:
Sookie to Sookie, i nie musz?? nic wi??cej m??wi??.
Tara taka sobie, nic specjalnego. Ten jej orgazm faktycznie wyglÂ?daÂ? jakby miaÂ?a padaczk?? :mrgreen:
Franklina tak czy siak nie lubi?? wi??c nic mnie on nie obchodziÂ?.
Natomiast rodzinka Sama... c??Â? nie powiedziaÂ?abym, Â?e sÂ? jakoÂ? zwiÂ?zani, a juÂ? zwÂ?aszcza wi??zami kwi, gdybym nie wiedziaÂ?a.

To jak na razie wszystko co mi si?? przypomniaÂ?o :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”