[serial] Dr. House

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Gobur

Post autor: Gobur »

szkoda tylko ?e ?agodnieje z czasem i cho? nadal jest niez?y, to ju? troch? nie to (ja ogl?dam go na bie??co)

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: wiedźma z bagna »

I tak go uwielbiam :-). Ponoć podobieństwa się przyciągają :-P
Gobur pisze:szkoda tylko, że łagodnieje z czasem
wiek łagodzi obyczaje -ponoć. Osobiście - nie zauważyłam 8-)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 18:57 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

Gobur

ja owszem, teraz strzelam tak ?eby zabi?, po co maj? cierpie? ;-)

klara

Post autor: klara »

Ciesz? si?, ?e wracaj? fajne odcinki, bo powiem szczerze, ?e sezon 6 jako? mnie zniech?ci? i to nie by? ju? ten serial, który tak lubi?am ogl?da?. Nie ci?gn??o mnie ogl?danie go z odcinka na odcinek, ale w ko?cu jako? obejrza?am go do ko?ca.

marika

Post autor: marika »

Uwielbiam ten serial chocia? sezon 7 troch? mnie rozczarowa?. Fajnie ?e w ko?cu House spikn?? s? z Cuddy, ale nie wró?e im wspólnej przysz?o?ci. Teksty House s? nieraz tak zaskakuj?ce, ?e nieraz si? zastanawiam sk?d scenarzy?ci bior? pomys?y. Gdyby nie posta? zwariowanego doktorka pewnie wogóle nie zainteresowa?by mnie ten serial. Jest ?wietny i warto obejrze? szczególnie pocz?tkowe sezony.

Qarola

Post autor: Qarola »

Dr. House jest ?wietny ale do 6 sezonu :-) Zacz??am ogl?da? 7 i szczerze powiedziawszy zawiod?am si?.. sta? si? nudny od kiedy jest z Cudy nie wiem mo?e w pó?niejszych odcinkach si? rozkr?ci ale ja zako?czy?am na 4. Chyba poczekam z obejrzeniem na gorsze czasy :-D

Gobur

czy ja wiem czy nudny, House w charakterze nia?ki jest ?wietny :-P Ale faktycznie z?agodnienie nie wysz?o mu na dobre (cho? ciekawe jak d?ugo wyczyma)

Ale_sandra

Post autor: Ale_sandra »

Qarola pisze:. sta? si? nudny od kiedy jest z Cudy nie wiem mo?e w pó?niejszych odcinkach si? rozkr?ci ale ja zako?czy?am na 4. Chyba poczekam z obejrzeniem na gorsze czasy :-D
Mam dok?adnie to samo wra?enie:)
Serial zacz?? mnie nudzi?, a DR.House najlepszy by? w pierwszych sezonach.
Mam nadzij? ?e klimat serialu powróci, a jak narazie tak jak Qarola z kolejnymi seriami poczekam na czasy kiedy b?dzie mi si? nudzi?o

Awatar użytkownika
TrudeDie

Post autor: TrudeDie »

Szcerze, to mnie jednak House zaskoczyÂ?. Tyle czasu byÂ? wredny i zÂ?oÂ?liwy, a teraz dodali do tego troch?? ch??ci pomocy innym. Ale to wszystko co mnie zaskoczyÂ?o w tym polu. Musz?? doko??czy?? 6 seri??, ale nie sÂ?dz??, Â?eby byÂ?o tam coÂ? jeszcze ciekawego...
"Musz? odebra?. Jestem lekarzem, a kiedy kto? dzwoni do mnie trzy razy, to znaczy co? w stylu: 'Odbierz ten cholerny telefon, zanim kto? umrze'." - Dr Gregory House

Mishla

Post autor: Mishla »

Ogl?daj?c 6 sezon my?la?am tylko o tym kiedy po??cz? Housa z Cudy, kiedy przestan? bawi? si? w kotka i myszk?... Ale teraz, bo?e niech wróci mój sarkastyczny i do bólu szczery doktorek! Nie mówi? ?e serial sta? si? denny i nijaki, nadal ma ten swój charakter, ale tak jakby troch? go przypi?owali. Wiem ze wi?kszo?? osób nie lubi?o trzynastki, ja natomiast wol? ju? ja ni? t? now?.

klara

Ja bardzo lubi?am Trzynastk? i moim zdaniem serial traci na jej znikni?ciu. Ta nowa bywa chwilami irytuj?ca, ale te? nie jest z?a. Chocia? zdecydowanie wol? Trzynastk? od niej.
niech wróci mój sarkastyczny i do bólu szczery doktorek
I oby jak najpr?dzej!

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Jak dla mnie Trzynastka by?a nawet...spoko. A tej nowej to nie znosz?, mo?e przez ni? serial si? zepsu?. To, ze House jest z Cuddie mi nie przeszkadza, przynajmniej jest szcz??liwy i ju? mu nie wspó?czuj? :-P

klara

Mi zawi?zek Cuddy /House nie przeszkadza, wr?cz bardzo si? ucieszy?am, ?e w ko?cu s? razem. ;-) Jednak troch? mi brakuj? tego sarkastycznego doktorka, którego tak uwielbia?am ogl?da?. Nie bez powodu ten serial ma tyle fanów. House jest kluczow? rol? i jakby zrobili z niego teraz "wiele u?alaj?cego si? nad wszystkim i nad z?em tego ?wiata" to serial straci?by ogl?dalno??.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Musze przyzna??, ze nigdy nie interesowaÂ?y mnie seriale o takiej tematyce (np. Chirurdzy lub temu podobne) ale ,,House'' jest Â?wietnym wyjÂ?tkiem. KoleÂ?anka namowila mnie do obejrzenia pierwszego sezonu. Od razu mi si?? spodobaÂ? wiec poprosiÂ?am ja o zgranie nast??pnych sezon??w. Teraz jestem z odcinkami na bieÂ?Â?co. Najbardziej podoba mi si?? duet House i Wilson. Uwielbiam te ich wzajemne docinki.

Awatar użytkownika
TrudeDie

Post autor: TrudeDie »

Albo gra pomi??dzy House'm i Cuddy teÂ? jest Â?wietna. KrÂ?Â?Â? wok??Â? siebie i krÂ?Â?Â?, ale zejÂ??? nie mogÂ? ;)
"Musz? odebra?. Jestem lekarzem, a kiedy kto? dzwoni do mnie trzy razy, to znaczy co? w stylu: 'Odbierz ten cholerny telefon, zanim kto? umrze'." - Dr Gregory House

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”