[serial] Dr. House

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

jestem wiernÂ? fankÂ? "Chirurg??w", wi??c do "House MD" podchodziÂ?am z dystansem. czasem podczas 'skakania' po kanaÂ?ach natrafiaÂ?am na kt??ryÂ? odcinek, a Â?e nie oglÂ?daÂ?am od poczÂ?tku i nie wiedziaÂ?am o co chodzi, to niesprawiedliwie obwiniaÂ?am serial za brak sensu i nudnÂ? tematyk??. dopiero kiedy w poprzednim tygodniu obejrzaÂ?am w tv dwa caÂ?e odcinki zorientowaÂ?am si??, jak bardzo si?? myliÂ?am... aktualnie Â?ciÂ?gam caÂ?y pierwszy sezon xP i to samo mam zamiar zrobi?? z pozostaÂ?ymi. spodobaÂ? mi si?? tym bardziej, Â?e tak jak w "Grey's anatomy" pojawiajÂ? si?? b. ciekawe i rzadko spotykane choroby. no i zniewalajÂ?ca, olewcza i gburowata postawa samego doktorka... po prostu brak sÂ???w ;]

natka8

Post autor: natka8 »

Dla ciekawskich napisz?? maÂ?y spoiler z sezonu 6 :D House po Â?mierci dw??ch "swoich" lekarzy ( Amber i Kutner)zaÂ?amie si?? i trafi do zakÂ?adu dla umysÂ?owo chorych. Ale House, jak to House uÂ?ywajÂ?c swojego charakterku wyjdzie stamtÂ?d...

Wi??cej nie chc?? pisa??, aby nie ujawni?? zbyt wiele... :)
( I tak najlepsze sÂ? jego teksty, a nie fabuÂ?a... WedÂ?ug mnie :D)

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

staÂ?o si??... jestem uzaleÂ?niona ;D nadrabiam wszystkie sezony, wi??c nie ma dnia, Â?ebym nie obejrzaÂ?a chociaÂ? jednego odcinka. ten serial wciÂ?gnÂ?Â? mnie bez reszty. przez tydzie?? + poprzedni weekend obejrzaÂ?am caÂ?y 2. sezon xD nie sÂ?dziÂ?am, Â?e "Dr House" jest taki Â?wietny.

Dia

Post autor: Dia »

Wprawdzie w telewizji przegapiÂ?am z 4 sezony, raczej zmieniaÂ?am kanaÂ? gdy trafiaÂ?am na House'a. KiedyÂ? przez przypadek obejrzaÂ?am calutki odcinek i powoli moja niech???? zmieniaÂ?a si?? w uwielbienie a uwielbienie w fascynacj??... Przez internet (chwaÂ?a jemu) szybko nadrobiÂ?am zalegÂ?oÂ?ci i teraz jestem w trakcie 6 sezonu. Ach te jego teksty zwalajÂ? z n??g! Szczerze m??wiÂ?c maÂ?o mnie interesuje caÂ?a ta strona medyczna ja oglÂ?dam ten serial dla samej osoby House'a i jego sarkastycznych uwag. On jest GENIALNY!

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Dia ten cytat z twojego podpisu.
Jak go usÂ?yszaÂ?am pierwszy raz to sie maÂ?o nie popÂ?akaÂ?am ze Â?miechu.
A najgorsze i chyba najlepsze, Â?e jest on taki... trafny XD

Dia

Post autor: Dia »

Ja pÂ?acz?? ze Â?miechu za kaÂ?dym razem gdy go czytam, cho?? prawda w nim zawarta troszeczk?? przeraÂ?a. WedÂ?ug mnie wiele jego cytat??w jest dosy?? trafnych jak chociaÂ?by sÂ?ynne ,,Everybody lies"

Awatar użytkownika
Selene07

Post autor: Selene07 »

Lubi?? Dr Housa, obejrzaÂ?am juz caÂ?e 5 sezon??w. Ale tylko i jedynie dzi??ki mojej koleÂ?ance kt??ra jest prawdziwÂ? fankÂ? tego serialu, to ona mi podsun??Â?a wszystkie te odcinki do obejrzenia :mrgreen: . GÂ???wny i jednoczeÂ?nie tytuÂ?owy bohater jest poprostu Â?wietny, jego teksty sÂ? po prostu zarÂ?biste.

Ale nie uwaÂ?am sie za 100% fank??, poniewaÂ? nie znam imion wszystkich wsp??Â?pracownik??w doktora Housa.

http://demotywatory.pl/1143700/Lubicie-Dr.-Housa

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Jestem 100 % fankÂ? - znam imiona wszystkich wsp??Â?pracownik??w ;-)

I tak, serial uwielbiam, ale mojÂ? ulubionÂ? bohaterkÂ? jest Lisa Cuddy - za to, Â?e potrafi Â?wietnie zarzÂ?dza?? szpitalem i kiedy trzeba - wyrazi?? zgod?? na szalone pomysÂ?y ekipy House'a, bo wie co jest najwaÂ?niejsze - uratowa?? pacjenta. A takÂ?e za to, Â?e Â?wietnie radzi sobie z Housem, co prawda on jÂ? cz??sto przechytrza, ale nie pozostaje mu dÂ?uÂ?na i nie wyobraÂ?am sobie innego szefa dla niego :mrgreen:

Lubi?? teÂ? Wilsona i jego ironiczne cz??sto uwagi odnoÂ?nie poczyna?? House'a - Â?wietny duet.

natka8

[serial] Dr. House

Dr House – ameryka?ski medyczny serial telewizyjny produkowany dla stacji telewizyjnej FOX, który zadebiutowa? na antenie 16 listopada 2004 roku.

Fabu?a serialu koncentruje si? na osobie doktora Gregory'ego House'a. W ka?dym odcinku doktor House wraz ze swoim zespo?em (w pierwszych trzech sezonach to lekarze Allison Cameron, Robert Chase i Eric Foreman od czwartego sezonu Chris Taub, Lawrence Kutner oraz Remy Hadley, znana jako "Trzynastka", a od szóstego Eric Foreman, Robert Chase, Chris Taub i Trzynastka) próbuje zdiagnozowa? i wyleczy? pacjentów, u których wyst?puj? rozmaite objawy, niewyja?nione wcze?niej przez innych lekarzy. Ponadto serial ukazuje prywatne ?ycie House'a i cz?onków jego zespo?u. Posta? House'a by?a pod pewnymi wzgl?dami wzorowana na postaci Sherlocka Holmesa.

W ca?ego filmu mo?na wiele si? nauczy? i... spa?? z kanapy s?uchaj?c niektórych tekstów Housa... Jest on osob? która uwielbia ?artowa? z ludzi i obrzuca? ich ró?nymi tekstami, czekaj?c na reakcje... Lubi on wyzwania, a podczas leczenia cz?sto idzie na intuicje.... Wie co jest najwa?niejsze w ?yciu i tego si? trzyma... je?eli tylko mo?e.... Jak w wi?kszo?ci nie lubi? seriali ( tym bardziej medycznych) tak ten zauroczy? mnie od pierwszego odcinka...

Zacz??am ogl?da? jaki? czas temu kiedy nudzi?o mi si? i posz?am zobaczy? co robi moja mama... Ogl?da?a wtedy Housa, poogl?da?am troszk? z ni?, no a pó?niej to wpad?am na jaki? tydzie? szukaj?c wsz?dzie odcinków, a jak lecia?y w telewizji to tymbardziej nie mog?am przegapi?....
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 19:40 przez natka8, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Uwielbiam!
Ka?dy chyba chwali odzywki House'a, ale rzadko kto zwraca uwag?, ?e nie kiedy pod tymi uwagami kryje si? komplement b?d? jakie? mi?e s?owo. Poza tym House nie rzadko pomaga swoim koleg? z pracy denerwuj?c ich. Dzi?ki temu maj? lepsze pomys?y bo oni chc? mu "pokaza?", ?e nie jest on niezast?piony.
Jak dla mnie to serial na 6!

Awatar użytkownika
wojowniczka
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: wojowniczka »

Nigdy nie ogl?da?am doktora House i jako?, przyznam szczerze, mnie do tego nie ci?gnie. Mimo wielu pochlebnych komentarzy od moich znajomych czy w?asnej siostry, nie mam ochoty tego ogl?da?, co? mnie odrzuca. Mo?e sam fakt, ?e serial ten jest tak popularny, ?e ka?dy go zna i nie jest to takie oryginalne. :D
Curran is the be(a)st! <3

take my hand tonight, let's no think about tomorrow.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

House'a zacz??am ogl?da? dzi?ki mojej szalonej kuzynce która uwielbia ogl?da? seriale. Kiedy u niej by?am na kilkudniowym wygnaniu z domu zmusi?a mnie do obejrzenia jednego z odcinków z House'a. Serial spodoba? mi si? od razu i od tamtej pory ogl?da?am go za ka?dym razem kiedy by? w TV a tak?e wesz?am w posiadanie wszystkich odcinków na kompie.

House jest specyficznym lekarzem który ma swoje odchy?y i trudny charakter. Nie u?atwia mu to pracy ale za to widz ma ?wietn? zabaw? ogl?daj? kolejne konfrontacje z pacjentami a tak?e z cz?onkami zespo?u.
Lubi? jego rozmowy z Wilsonem który chyba jako jedyny potrafi znie?? jego humory i pomimo, ?e czasami ma ju? dosy? House'a wci?? jest jest jego przyjacielem.
W 6 sezonie jest jeden bezb??dny moment w którym? odcinku :mrgreen: nie napisz? jaki poniewa? zepsu?abym ca?? zabaw? tym którzy jeszcze nie ogl?dali.
Nothing is true. Everything is permitted.

natka8

Z powodu, ?e niektórzy ogl?daj? to dla jego tekstów to dodam kilka cytatów :-D
Dr House: (...) wszyscy ze wzgl?du na lask? zak?adaj?, ?e jestem pacjentem.
Dr Wilson: Wi?c dlaczego nie zaczniesz nosi? bia?ego kitla (...)?
Dr House: Nie chc?, ?eby pomy?leli, ?e jestem lekarzem.
Dr Chase: Tu jest ma?e wygi?cie. ?uk do góry.
Dr House: Zgadujesz?
Dr Chase: Tak.
Dr House: Szkoda, bo masz racj?.
Dr Foreman: Pewnie si? tylko poruszy?. Nikt nie le?y ca?kiem nieruchomo przez ca?y rezonans.
Dr House: Tak, na pewno si? zniecierpliwi? i przesun?? jedn? pó?kul? mózgow? do bardziej wygodnej pozycji.
To nieprawda, ?e od mi?o?ci blisko do nienawi?ci. Rozdziela je chi?ski mur z wartownikami co 5 metrów.
Co by? wola?: lekarza trzymaj?cego ci? za r?k?, kiedy umierasz, czy lekarza, który przestaje si? tob? interesowa?, kiedy zdrowiejesz? Od razu skre?li?em lekarza, który nie interesuje si? pacjentem, gdy ten umiera.
Dr Wilson: I jak ci posz?o?
Dr House: Siedzi w niej Bóg. To gorsze od raka
Dr Foreman: Ch?opak w?a?nie pisa? sprawdzian z matematyki, kiedy nagle pojawi?y si? md?o?ci i dezorientacja.
Dr House: W?a?nie tak matma dzia?a na ludzi.
Georgia: Czuj? si?... dobrze
Dr House: I ?le pani z tym?
Hej, jestem m??czyzn?. Nie mam czasu na robienie prania. Ratuj? tu ludzkie ?ycia.
Sprawd?cie jego histori?. Nawet je?li nie dowiemy si?, co wywo?uje objawy, musz? wiedzie?, czy dwunastolatkowie dmuchaj? panienki.
Dr House: Operowa?aby? swoj? matk??
Studentka 2: Oczywi?cie, ?e nie. By?abym zbyt podenerwowana, nie mog?abym by? obiektywna.
Dr House: Wi?c dlaczego upieracie si?, ?eby traktowa? ka?dego pacjenta jak cz?onka rodziny?
Podobno nie mo?na ?y? bez mi?o?ci. Tlen jest wa?niejszy.
Dobra ju? nie b?d? wi?cej cytowa? :-D

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Uwielbiam te jego teksty. S? boskie. I dok?adnie trafiaj? w sedno. Najbardziej mi si? chyba jednak podoba jak on nieraz robi swoich kolegów w konia. Normalnie rewelacja :-D
Pami?tam odcinek, w którym udawa?, ?e nie ?yje bodaj?e. Pami?tam jak si? przestraszy?am, a ty bum! i on powiedzia? co? ?miesznego xD
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Anthien

Post autor: Anthien »

Jak zacz??am ogl?da? Housa to my?la?am, ?e b?dzie to kolejny serial o lekarzach, których jest coraz wi?cej. Ale mile mnie zaskoczy?y postacie, zw?aszcza House. Jak go zobaczy?am, to zacz??am si? zastanawia? "kto go trzyma w tym szpitalu", ale z kolejnymi odcinkami zacz??am coraz bardziej lubi?, te jego wredne i olewnicze podej?cie do pacjentów oraz wybieranie do leczenia, tylko interesuj?cych go przypadków (no chyba ?e nie ma innego wyboru). A jego powiedzenia s? ?wietne. Wi?c jak nie lubi? tego gbura? :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”