Nikita 2010

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

trufla3345

Nikita 2010

Post autor: trufla3345 »

La Femme Nikita - pamięta ktoś jeszcze ten serial. Fanów tego serialu i tematyki pocieszę lub zasmucę nakręcono nową Nikitę , jak w temacie. Niestety zmieniono aktorów i główna bohaterka, choć równie piękna, nie jest już tak charakterystyczna, a nowy Michael jest nijaki - jednym słowem brak mu "pieprzu":) No ale to subiektywna ma opinia i innym może całkiem zasmakować ta nowość..
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 11:43 przez trufla3345, łącznie zmieniany 2 razy.

aneta91

Post autor: aneta91 »

Pami?tam waleczn? blondynke, pamietam ?e oskar?ano j? o co? czego nie zrobi?a, to by? ca?kiem fajny serial, niestety ju? w wiekszo?ci zapomniany ;/

M_and_M

Post autor: M_and_M »

Musz? przyzna?, ?e obejrza?am wszystkie odcinki tej "nowej Nikity". I co tu du?o mówi?, Michael mo?e by? tylko jeden. Roy Dupuis genialne pasowa? do tej roli. Ten nowy wymoczek odpada w przedbiegach. Wydaje mi si? ?e jedynie aktorska, która odgrywa tytu?ow? bohaterk? jedynie pasuje, reszta obsady jest cienka, no mo?e jeszcze Madlen.
No i sekcja ju? tak szpanersko nie wygl?da.
Ale fabu?a nie jest najgorsza, dlatego te? wyczekuje kolejnych odcinków.

Emily__Rose

Post autor: Emily__Rose »

Ja nie ogl?da?am tej orginalnej Nikity i musz? przyzna?, ?e nie za bardzo mi si? chce. Jednak ogl?dam t? now? wersje i chocia? nie jest na pewno moim ulubionym serialem to nie jest z?y.

Gobur

Post autor: Gobur »

I tak najlepszy by? pierwszy film, ten francuski.

Tula:Uprzejmie prosz? o d?u?sze posty. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Gobur, łącznie zmieniany 1 raz.

Ale_sandra

Post autor: Ale_sandra »

Ogl?da?am starsz? wersj? serialu z ogromn? nami?tno?ci?. Mimo ?e nowa wersja jest ca?kiem dobrze zrobiona, fajne efekty , to dla mnie jest nieporównywalna z poprzedni?. Nowa nikita i nowy Micheal do mnie nie przemawiaj?:)

Mishla

Post autor: Mishla »

La Femme Nikita o tak! Nawet przymierzam si? na maraton powtórkowy (chocia? jak zawsze przeszkod? jest czas…). Co do nowej wersji, có? jak zawsze orygina? wygrywa. Wi?kszo?? aktorów nawet przypomina tych z starszej wersji, ale nic nie przebije Nikity i Michaela. Jedyn? aktork? która mog?aby wyst?powa? w wersji z 1997 to Melinda Clarke, bardzo dobrze odgrywa Amand?.

Awatar użytkownika
Shane

Post autor: Shane »

W?asnie obejrza?am Pilot i jestem pod wra?eniem! Szczerze mówi?c wgl nie spodziewa?am si? takiego po??czenia Nikity z Alex. My?la?am, ?e jak Alex zostanie wyszkolona itd, to bedzie taka ?wietna, ?e dostanie za zadanie zabic Nikit? i przy konfornatcji dowie si? czemu Nikita, robi to, co robi. Ale tak jest fajniej ;p Nikita jest pi?kn? kobiet? i do tego zabójczyni? - to jest, to czego ?e?skiej cz??c widowni brakowa?o ;P Poza tym strasznie lubi? aktora, który gra Michaela.

Gobur

Post autor: Gobur »

i pomy?le? ?e w prawdziwym oryginale Nikita by?a narkomank? która stoczy?a si? na samo dno i zabi?a policjanta podczas napadu na aptek?... Mo?e te kolejne serie s? i niez?e, ale te pierwsze filmy mia?y du?o wi?ksz? doz? realizmu... Te wszystkie teorie spiskowe to ju? mi bokiem wychodz?...

anay

Post autor: anay »

Z tego co czyta?am na temat tego serialu to nie ma on by? unowocze?nion? wersj? starej Nikity tylko histori? nowej dziewczyny zwerbowanej do agencji.
Ca?a akcja serialu ma si? toczy? w czasie kiedy bohaterka ze starego serialu uciek?a z sekcji (o ile dobrze pami?tam to wszyscy my?leli ?e zgin??a w wybuchu i nie by?o jej przesz?o rok).

Awatar użytkownika
Shane

Post autor: Shane »

W nowym serialu, Nikita uciek?a z Sekcji i przez trzy lata si? nie odzywa?a. Akcja rozpoczyna si? gdy Nikita wraca i postanawia zniszczyc Sekcj?. Drugi w?tek jest o Alex - nowej rekrutce zwerbowanej przez Sekcj?. Potem okazuje si?, ?e dwie panie wspó?pracuj? by razem pogr??yc Perciego. Z odcinka na odcinek widzimy ich przygody.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Nikit? zacz??am ogl?da? tylko dlatego, aby móc si? tutaj wypowiedzie?. My?la?am, ze serial b?dzie do niczego i przyznam, ze si? przeliczy?am. Wci?ga ju? od pierwszego odcinka. Jak dla mnie super chocia? co do urody g?ównej bohaterki mam pewne zastrze?enia - zabójcza to ona jest ale na pewno nie pi?kna. Z kolei Alex bardzo mi si? podoba. Zarazem jej wygl?d jak i role jaka odgrywa w serialu. Stara Nikit? bardzo lubi?am ale min??o tyle czasu odk?d widzia?am jakikolwiek odcinek, i? nawet nie pami?tam jak wygl?da?a g?ówna bohaterka.

anay

Post autor: anay »

Ooo! Do tej pory tylko czyta?am o tym serialu, ale jeszcze nie zacz??am go ogl?da? my?l?c, ?e b?dzie to jaki? niewypa?. Ponadto plakaty zach?caj?ce do ogl?dania go nie za bardzo przypad?y mi do gustu. Teraz jednak dzi?ki wam, temu jak zachwycacie si? tym serialem, powa?nie zastanawiam si? nad obejrzeniem chocia? pilotowego odcinka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”