Hobbit

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

Heh, ja na pierwszym filmie byłam w kinie i nawet mi się podobał. Drugi również widziałam na dużym ekranie - zawiódł mnie bardzo. Pisałam o tym zresztą już gdzieś wyżej. Trzeciego filmu jeszcze nie widziałam i nie wiem, czy zobaczę w dającej się przewidzieć przyszłości. Nie jestem zbyt "filmowo-serialowa" i, jeśli coś mnie nie zainteresuje, to się wyłączam. Jakiś czas temu próbowałam obejrzeć Hobbita 3 w zaciszu własnego domu, ale padłam po jakichś, bo ja wiem, 10 minutach?
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
mroczna88

Post autor: mroczna88 »

No, niestety, część trzecia jest najsłabsza. Głównie ze względu na to, że części 1 i 2 są jednak bazowane na przygodach Bilba i spółki, a część trzecia w książce zajmowała najmniej miejsca i wszystko, co się tam dzieje w filmie, jest autorstwa scenarzystów. A do Tolkiena im najwyraźniej daleko :-P
Zdecydowanie wolę czytać, ale czasami mam też fazę na oglądanie filmów i seriali, a tych ostatnich w dobrym wydaniu jest ostatnio sporo :)
Ustami Nynaeve, moje wymagania co do książek:
"Jeśli już skończyłyście plotkować o mężczyznach," syknęła Nynaeve jadowicie, "może wrócimy do tego, co jest naprawdę ważne?"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sagi Filmowe”