Wiedźmin w Netflixie

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Wiedźmin w Netflixie

Post autor: Majster »

Chodzą słuchy po necie, że amerykańska internetowa TV Netflix zamierza wyprodukować serial o wiedźminie. Paluchy w tym projekcie macza Bagiński (Katedra - jedna z nominacji do Oscara), który ma być reżyserem jednego lub kilku odcinków. ciekawość mnie zżera czy coś z tego będzie, czy rzecz nie rozejdzie się po kościach.
I ciekawi mnie, czy będzie to bardziej ekranizacja gry, czy bardziej ekranizacja powieści. Bo to w sumie dzięki sukcesowi gry zaistniał cały ten projekt. No pożyjemy, zobaczymy.

milosz777

Re: Wiedźmin w Netflixie

Post autor: milosz777 »

Wiedźmin to mega gra :D Ostatnio wyszło całkiem sporo fajnych gier, polecam sprawdzić ofertę serwisu .................... Wszystko śmiga jak należy. 8-)

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Re: Wiedźmin w Netflixie

Post autor: Sophie »

Majster pisze:
12 cze 2017, 05:32
Chodzą słuchy po necie, że amerykańska internetowa TV Netflix zamierza wyprodukować serial o wiedźminie. Paluchy w tym projekcie macza Bagiński (Katedra - jedna z nominacji do Oscara), który ma być reżyserem jednego lub kilku odcinków. ciekawość mnie zżera czy coś z tego będzie, czy rzecz nie rozejdzie się po kościach.
I ciekawi mnie, czy będzie to bardziej ekranizacja gry, czy bardziej ekranizacja powieści. Bo to w sumie dzięki sukcesowi gry zaistniał cały ten projekt. No pożyjemy, zobaczymy.
Jak dla mnie serial Netflixa okazał się sukcesem, bardzo mi się podobał i nie mogę się doczekać drugiego sezonu. W grę nigdy nie grałam, ale w porównaniu z książkami historia się rozmija; mnie na szczęście to nie uwierało. :-)
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”