Pomoc w pisaniu

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Panthera
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Panthera »

Ale taka procedura jest w kaÂ?dym kraju inna. Wi??c to zaleÂ?y od kraju pomijajÂ?c juÂ? to, iÂ? zmiana nazwiska nie sprawi, Â?e dziecko w papierach b??dzie miaÂ?o wpisanego ojca wi??c tatuÂ? moÂ?e wzruszy?? tylko ramionami i stwierdzi??, Â?adne nazwisko.
“There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.”

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Poszukuje bety do opowiadania. Od razu uprzedzam Â?e robi?? koszmarne bÂ???dy, gÂ???wnie liter??wki i interpunkcyjne. Ch??tnych prosz?? o wpis w temacie lub skontaktowanie si?? ze mnÂ? przez gg.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Â?lij....
Przecink??w moÂ?e do ko??ca nie wyÂ?apie ( bedziesz musiala Nike zatrudni??) ale co do logicznoÂ?ci i czytelnosci zda?? i etc. to Jak najbardziej, ale uprzedzam, Â?e jestem wymagajÂ?cÂ? estetkÂ?.

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Offtop:
ale uprzedzam, Â?e jestem wymagajÂ?cÂ? estetkÂ?
Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

End of offtop.

:-P
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Sas, zatem byÂ?abyÂ? drugÂ? betÂ?. PierwszÂ? juÂ? prawie zÂ?apaÂ?am ale ona si?? zapiera, Â?e chce i wymaga, abym znalazÂ?a jeszcze kogoÂ? kto sprawdzi po niej xD No moÂ?e troch?? przesadziÂ?am, ale myÂ?l?? Â?e to byÂ?by w sumie nie gÂ?upi pomysÂ?. Jak tylko dogadam si?? z niÂ? na gadu, to dam ci zna?? na PW.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

@lma

Post autor: @lma »

Kometa pisze:PierwszÂ? juÂ? prawie zÂ?apaÂ?am ale ona si?? zapiera, Â?e chce i wymaga, abym znalazÂ?a jeszcze kogoÂ? kto sprawdzi po niej xD
WymagajÂ?ca beta Ci powiem :-P Ale co dwie gÂ?owy, to nie jedna :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”