[img] - Anne - rysunki

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

WereWolf pisze:Tylko trzeba by byÂ?o dobra?? szybkoÂ??? zmieniajÂ?cego si?? podkÂ?adu do szybkoÂ?ci czytania, a tu m??gÂ?by by?? problem. Ale i tak byÂ?aby to nowoÂ??? na rynku. :mrgreen:
Tym bym pewnie si?? ja zaj??Â?a jakiÂ? algorytm bym uÂ?oÂ?yÂ?a.
Sasanka pisze:Ew. podkÂ?ad muzyczny do czytanego fragmentu typu - Littelton atakuje przyczepe Mercy - (nad tym fragmentem drobnym drukiem proÂ?ba o wÂ?aczenie utworu nr..), a do tego leci delikatna instrumentalka jak z horroru..
No to kiedy zaczynamy :mrgreen: Trzeba by zgromadzi?? dobrÂ? muzyk?? a to si?? da zrobi?? :lol:

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Nie koniecznie algorytmy - dobry podkÂ?ad - jak muzyka filmowa nie ma si?? wybijac na 1 plan a do tego odtwarzanie na okragÂ?o, p??ki nie b??dzie zaznaczenia, Â?e mozna wyÂ?aczy?? :D

Ej ale pomysÂ? fajny :D - ksiÂ?zka, kt??ra interaktywnie pomaga ci si?? wciagnÂ?c w fabuÂ??? :
Notki na boku typu : - czytaj w samotnosci, wieczorem, najlepiej przy Â?wieczce i utworze nr..
Â?oooooj...

Albo jeszcze jeden patent - synchronizacja pory dnia z tym co czytasz... tz. jak pisze, Â?e robi sie ciemno wychodza wampiry to zaznaczone na notce jest aby czytac po zmroku XD
bo czasem poÂ?owe nastroju traci si??, przez nie odpowiednio dobrane otoczenie i czas :D a tak :D ksiÂ?zka sama ci podpowie kiedy co i jak :D

Ofkorz ksiazka dla tych co si?? chcÂ? pobawi?? w coÂ? takiego :D ale wydaje mi si?? Â?e frajdy byÂ?o by co niemiara :D

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Trzeba opatentowa??! :mrgreen: Bo jeszcze jakieÂ? wydawnictwo podkradnie nam pomysÂ?! ;-)
Obrazek

Rubi

JeÂ?li by to miaÂ? by?? hit i od razu wydaÂ?o caÂ?Â? serie to niech korzysta z pomysÂ?u ale niech wydaj?? powiedzmy z 3 miesi??cznym op??Â?nieniem terminu wydania oryginalnego jestem za. A co do algorytmu i adnotacji kt??ry utw??r by leciaÂ? to moÂ?na zrobi?? podkÂ?ad tak jak w filmie.Czyli niezaleÂ?nie (zaleÂ?nie od tempa czytania--i tu byÂ? by potrzebne wzorek)leciaÂ?y by wkomponowane utwory dÂ?wi??ki.
Ale powiem tak czytajÂ?c odseparowujemy si?? od otoczenia, czytaÂ?am w g??rach(byÂ?am pod namiotem) jakiÂ? horror (w kaÂ?dym bÂ?dÂ? razie byÂ?o morderstwo i osaczeni przez morderc?? w lesie) i byÂ? juÂ? p??Â?zmrok :-> nic do mnie nie docieraÂ?o nawet lis co zw??dziÂ? mi kanapk?? kt??ra leÂ?aÂ?a na wyciÂ?gni??cie reki. Nie no p??Â?niej p??Â? roku nabijali si?? ze mnie Â?e nie zauwaÂ?yÂ?abym niedÂ?wiedzia ta??czÂ?cego przede mnÂ?.

Anthien

Post autor: Anthien »

Racja to jest Â?wietny pomysÂ? interaktywna ksiÂ?Â?kÂ? z konkretnymi poleceniami dla czytajÂ?cego, wydawana przez Wasze wydawnictwo.
Wtedy na pewno takie ksiÂ?Â?ki szybko znalazÂ?yby swoich zwolennik??w, z czego m??gÂ?by by?? niezÂ?y doch??d i reklama dla nowego wydawnictwa :-D
Ja jestem "za" :mrgreen:

Rubi

Co do wzorku mam poÂ?ow?? i :lol: oj jestem lekko szurni??ta :lol: I mam pytanie ile czasu schodzi wam przeczytanie 100stron ksiÂ?Â?ki bez jakichkolwiek czynnik??w zewn??trznych. To ja si?? takk orientacyjnie pyt :lol:

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

To wszystko zaleÂ?y od czcionki i oczywiÂ?cie tego czy ksiÂ?Â?ka jest ciekawa :-P . Nie mam poj??cia, nigdy jakoÂ? tak na to nie patrzyÂ?am:P MyÂ?l??, Â?e coÂ? koÂ?o 1-2 godzin. Ale zaznaczam, Â?e to ja tak obstawiam, bo nigdy nie patrzyÂ?am ;-)

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Ale off topa zrobiliÂ?cie :mrgreen:
Nie Â?adnie :mrgreen:
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

Z tÂ? Â?cieÂ?kÂ? dÂ?wi??kowÂ? byÂ?o by dobre, ja czytaÂ?am ten fragment z przyczepÂ? w nocy (bo jakoÂ? si?? nie mogÂ?am odklei?? ;-)) i miaÂ?am niezÂ?ego stracha, a jeszcze doda?? jakÂ?Â? budujÂ?cÂ? napi??cie melodi??... Po prostu Â?WIETNE!!! :mrgreen: :mrgreen:

dozi

Post autor: dozi »

Ja dopiero teraz zobaczyÂ?am e rysunki i jestem pod wraÂ?enie sÂ? wszystkie przepi??kne ;-)

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Mam dla was coÂ? nowego :mrgreen:
Zacz??Â?am tÂ? prac?? jakiÂ? czas temu ale dopiero teraz zdecydowaÂ?am si?? aby jÂ? sko??czy?? :mrgreen:
http://img709.imageshack.us/img709/9656/scan0001uv.jpg

Specjalnie dla was sko??czyÂ?am ten rysunek :mrgreen:

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Jej.... Â?wietne. Genialna gra Â?wiatÂ?a. Tylko Â?miesznie wyglÂ?da brak uz??bienia (a tak wÂ?aÂ?ciwie 1 zÂ?b) wilka. :-P

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Nie z kaÂ?dego uj??cia wida?? uz??bienie. Z tej perspektywy wida?? tylko ten jeden kieÂ?.

Anthien

Post autor: Anthien »

Â?wietnie ukazaÂ?aÂ? tego wilka i uczucia towarzyszÂ?ce jego Â?piewowi :-D
Naprawd?? masz wielki talent :!: Oby tak dalej...

Gołsia

Post autor: Gołsia »

Strasznie mi si?? podobajÂ?... Kurde Â?ebym ja tak rysowaÂ?a :-> TeÂ? coÂ? sobie w domu rysuje i chciaÂ?abym na lekcje rysunku chodzi?? bo chciaÂ?abym si?? podszkoli?? ale c??Â?... u nas goÂ?cia co uczyÂ? rysowa?? wywalili i sama coÂ? bazgrze tylko to totalnie amatorskie nie tak jak ty. Trudno robi?? oÂ???wkiem Â?wiatÂ?o i cienie a ja nie mam kogoÂ? Â?eby mi pokazaÂ? jak to porzÂ?dnie robi??:(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”