Wrażenie po przeczytaniu Homecoming

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Wrażenie po przeczytaniu Homecoming

Post autor: Oksa »

A co myÂ?licie o zawartoÂ?ci komiksu i samej akcji? Mi osobiÂ?cie si?? podoba, nie tylko pokazuje jak to byÂ?o na poczÂ?tku, ale przede wszystkim ciekawie.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 13:02 przez Oksa, łącznie zmieniany 2 razy.
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Lily

Post autor: Lily »

Jestem dopiero na poczÂ?tku ale juÂ? mi si?? bardzo podoba. Fajna akcja i jak juÂ? Oksa m??wiÂ?a moÂ?emy si?? dowiedzie?? jak to byÂ?o z Mercy wczeÂ?niej :mrgreen:
co do minus??w komiksu to nie podoba mi si?? kreska ,nie wiem moÂ?e jakoÂ? si?? potem przyzwyczaj??. No i oczywiÂ?cie to, Â?e jest po angielsku :-/

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Lily jeÂ?li chodzi o kresk?? teÂ? na poczÂ?tku byÂ?am na nie, ale pod koniec zrobiÂ?a si?? naprawd?? przyjemna.

Ja po przeczytaniu komiksu byÂ?am bardzo zadowolona. W og??le zacznijmy do tego Â?e uwielbiam komiksy. A jeszcze powiem, Â?e najbardziej mi si?? tam podobaÂ?y zestawienia kolorystyczne. Bardzo fajna sprawa i duÂ?o bym daÂ?a, Â?eby byÂ? ciÂ?g dalszy komiksowych przyg??d Mercy.

Tak mi teraz wpadÂ?o do gÂ?owy, musz?? si?? przejÂ??? do Komikslandii i powierci?? tam ludziom dziur?? w brzuchu czy daÂ?oby si?? zdoby?? dla mnie Homecoming xD Nie wiem czy oni tam sprowadzajÂ? coÂ? na zam??wienie, ale widziaÂ? u nich na p??Â?kach wydawnictwa zagraniczne. Pr??bowaÂ? ktoÂ? coÂ? kiedyÂ? zamawia?? w Komikslandii?
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

W odr??Â?nieniu od wi??kszoÂ?ci mi od poczÂ?tku podobaÂ?a si?? kreska. Zapewne dlatego, Â?e czasami sama w podobnym stylu rysuj?? moje historyjki :mrgreen:

Akcja stoi na wysokim poziomie a wielkim plusem jest to, Â?e dowiadujemy si?? wi??cej na temat Mercy. Szkoda tylko komiksy sÂ? jak dla mnie za kr??tkie i zdecydowanie chciaÂ?abym aby pojawiÂ?o si?? wi??cej przyg??d Mercy wÂ?aÂ?nie w takiej formie :-D
Nothing is true. Everything is permitted.

pyczunia

Post autor: pyczunia »

Na razie ten komiks tylko przejrzaÂ?am, wi??c o akcji nie mog?? jeszcze duÂ?o napisa??, b??dzie wi??cej jak si?? w niego zagÂ???bi?? (potrzebuj?? sporo czasu sÂ?ownika :-/ ) :-P

JeÂ?li chodzi o kresk?? to mi teÂ? si?? podoba, wÂ?aÂ?ciwie od samego poczÂ?tku, cho?? jak zobaczyÂ?am pierwszy raz Mercy to myÂ?laÂ?am Â?e to jakaÂ? kulturystka, potem jÂ? jakoÂ? Â?adnie "zÂ?agodnili" :mrgreen:

natka8

Post autor: natka8 »

Ja tak nie zbyt przepadam za komiksami a ten "przeczytaÂ?am" z ciekawoÂ?ci, bo wszyscy go zachwalali... Nie zrobiÂ? on na mnie jakiegoÂ? wielkiego wraÂ?enia, ale nie byÂ? najgorszy :-P Wi??kszoÂ??? bohater??w nie pasowaÂ?a mi z wyglÂ?du ( ale rzadko kiedy aktor lub rysunek przypomina wytw??r mojej wyobraÂ?ni :-P).

Awatar użytkownika
Oksa

JeÂ?li chodzi o kresk?? to mi teÂ? si?? podoba, wÂ?aÂ?ciwie od samego poczÂ?tku, cho?? jak zobaczyÂ?am pierwszy raz Mercy to myÂ?laÂ?am Â?e to jakaÂ? kulturystka, potem jÂ? jakoÂ? Â?adnie "zÂ?agodnili
DosÂ?ownie "zÂ?agodnili" - ale wyszÂ?o to na dobre.
Sama nie czytam komiks??w, w tym przypadku kierowaÂ?am si?? czystÂ? ciekawoÂ?ciÂ? jak Mercy radziÂ?a sobie na poczÂ?tku. I mimo kilku wi??kszych i mniejszych bÂ???d??w (o kt??rych jest w innym temacie), czekam na kolejne cz??Â?ci.
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

A mnie jakoÂ? nie zachwyciÂ?. Fajny, jest bo jest, ale jakoÂ? nie chwyciÂ? mnie za serce.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
Oksa

Nie no zachwycona to nie jestem, ale byÂ?o to takie caÂ?kiem ciekawe ;)

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Owszem troch?? jakby uzupeÂ?niÂ?o puste miejsca w historii, ale i tak wol?? ksiÂ?Â?ki. Chyba dlatego, Â?e moja wyobraÂ?nia ma wtedy wi??ksze pole do popisu ;)
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

natka8

Post autor: natka8 »

Komiks komiksem, ale wedÂ?ug mnie lepsze by byÂ?o coÂ? w rodzaju uzupeÂ?nienia :-D Â?e zamiast komiksu w formie ksiÂ?Â?ki :-) Wtedy na pewno byÂ?abym zadowolona... :-D

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Homecoming mnie pozytywnie zaskoczyÂ?, zwykle jestem sceptycznie nastawiona do komiks??w ale musze przyzna?? Â?e jak siadÂ?am to nie mogÂ?am si?? oderwa??. Fajna kreska i kolory, ciekawa akcja tylko mam jakieÂ? takie niejasne wraÂ?enie Â?e coÂ? z czasem nie gra, no ale c??Â? warto przeczyta?? i zobaczy?? poczÂ?tki kariery zawodowej Marcy :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowele graficzne”