Sprawa kanoniczności Homecomnig

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Czy Twoim zdaniem Homecoming nale?y wpisa? do kanonu serii o Mercy Thompson?

Tak
2
13%
Nie
2
13%
Trudno mi stwierdzi?, ale raczej tak
6
40%
Trudno mi stwierdzi?, ale raczej nie
1
7%
Jest mi to oboj?tne
1
7%
Nie czyta?em/am komiksu
3
20%

Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Ano wÂ?aÂ?nie.
Adam wyglÂ?da na zadomowionego.
A gmach stoi juÂ? wybudowany.

Wiec raczej si?? nie da naciÂ?gnÂ??? :/ I faktycznie Pani Briggs si?? gubi w wieku Mercy.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Sasanka pisze:Adam wyglÂ?da na zadomowionego.
A gmach stoi juÂ? wybudowany.
Czy ja wiem, sadzÂ?c po opisach wn??trz tego domu moÂ?na uzna??, Â?e Â?ona Adama sp??dziÂ?a duÂ?o czasu na urzÂ?dzaniu go xD

OczywiÂ?cie Â?artuj??. Ale przykro mi Â?e w komiksie nad kt??rym czuwaÂ?a sama autorka pojawiajÂ? si?? takie nieÂ?cisÂ?oÂ?ci (bo juÂ? nie wspomn?? o nieÂ?cisÂ?oÂ?ciach w ksiÂ?Â?kach. SÂ?ynny dylemat wiekowy, gdzie z prostego dziaÂ?ania moÂ?na wyliczy?? wiek Mercy, ale nijak si?? w tym nie mieÂ?ci wszystko to co rzekomo po drodze robiÂ?a)
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Po prostu bez wiele rzeczy w komiksie nie wiÂ?Â?e si?? z tym co napisane jest w ksiÂ?Â?ce np. ten dom Adama czy wiek Mercy

Gobur

Post autor: Gobur »

WereWolf pisze:
Gobur pisze:hodzi o to Â?e wedÂ?ug niej Mercy wr??ciÂ?a do Matki majÂ?c 16 lat a wyprowadziÂ?a si?? od niej dwa lata p??Â?niej, kiedy zaczeÂ?a prace u Zee
A mog?? wiedzie?? skÂ?d to wziÂ?Â?eÂ??
Bo wg mnie w Moon Called jest,Â?e Mercy wr??ciÂ?a do Portland jak miaÂ?a 16 lat, przez pierwsze dwa lata studi??w mieszkaÂ?a z matkÂ? ale p??Â?niej wyprowadziÂ?a si?? do akademika.
W kilku miejscach jest powiedziane jak dÂ?ugo zna Zee (w Iron Kised na pewno, ale jeszcze gdzieÂ?, poszukam to powiem. I wychodzi Â?e zaczeÂ?a u niego pracowa?? majÂ?c 18 lat. A majÂ?c 16 lat nie mogÂ?a zaczÂ??? studi??w, chyba Â?e byÂ?a by jakimÂ? geniuszem albo Bran zaÂ?atwiÂ? by jej lewe papiery, musiaÂ?a najpierw sko??czy?? liceum. Te dwa lata u matki to chyba wÂ?aÂ?nie ko??c??wka liceum, potem jeszcze z dwa lata licencjatu, czyli powinna si?? wprowadzi?? do Tri City majÂ?c 20 lat.
Z tym domem Adama teÂ? jest Â?liska historia. Z jednej strony Adam wprowadziÂ? si?? po niej, z drugiej kiedy przeprowadzaÂ?a si?? do Tri Cites Bran nakazaÂ? Adamowi zaopiekowa?? si?? niÂ?. Czyli Adam juÂ? tam gdzieÂ? mieszkaÂ?.W ko??cu byÂ? lokalnym AlfÂ?, a jak wyjaÂ?nia to Charles w A&O jednym z obowiÂ?zk??w Alfy jest posiadanie bezpiecznej posiadÂ?oÂ?ci

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

A jest gdzieÂ? dokÂ?adnie powiedziane, Â?e wyprowadziÂ?a sie od matki jak zacz??Â?a prac?? u Zee? Bo nie kojarz??.
W czasie liceum mieszkaÂ?a u matki to ok. Ale wyprowadziÂ?a si?? od niej majÂ?c ok 20 lat.
Wg naszych oblicze?? w innym temacie Mercy w pierwszej cz??Â?ci ma 31 lat. M??wi teÂ? w tym samym tomie, Â?e zacz??Â?a pracowa?? w warsztacie jakieÂ? 9 lat temu. Co nam daje, Â?e zacz??Â?a pracowa?? u Zee jak miaÂ?a ok 22 lata. A to by si?? zgadzaÂ?o mniej wi??cej, iÂ? zaraz po collegu.

No a w przypadku Adam sprawa rzeczywiÂ?cie si?? rypÂ?a. Bo w ksiÂ?Â?ce wyraÂ?nie jest powiedziane, Â?e Adam zaczÂ?Â? si?? budowa?? gdy przyczepa Mercy juÂ? staÂ?a a w komiksie wyglÂ?da to troch?? inaczej. M??gÂ? sobie juÂ? gdzieÂ? mieszka?? w Tri-Cities a moÂ?e Bran kazaÂ? mu si?? przeprowadzi?? gdzieÂ? bliÂ?ej Mercedes Â?eby aby na pewno miaÂ? jÂ? na oku?
Obrazek

Gobur

Post autor: Gobur »

jest powiedziane Â?e pracowaÂ?a dla Zee dziewi???? lat, a potem 3-4 (w zaleÂ?noÂ?ci kiedy to opowiada) dla siebie - czyli wychodzi Â?e miaÂ?a 18 lat jak zacz??Â?a

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

CaÂ?a ta sprawa z niescisÂ?oÂ?ciami jest popaprana. Raz wychodzi Â?e u Zee zacz??Â?a pracowa?? majÂ??? 20-22 lata a raz - 18.
WedÂ?ug mnie ci z Homecoming powinni si?? bardziej postara?? Â?eby nie byÂ?o dylemat??w i tyle.

"Gobur:to nie ich bÂ?Â?d, tylko Pati."

Tula:Gobur pozwoliÂ?am sobie przenieÂ??? Twojego posta ;-)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 18:56 przez Dalhiaa, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowele graficzne”