Wygląd postaci w komiksach

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Wygląd postaci w komiksach

Post autor: Kometa »

Jak wam si?? podobajÂ? z wyglÂ?du postacie komiku wykreowane przez rysownik??w?

Na poczÂ?tku Mercy wydaÂ?a mi si?? koszmarna, w og??le kreska byÂ?a straszna, ale z kaÂ?dym kolejnym rozdziaÂ?em byÂ?o coraz lepiej. Na sam koniec byÂ?o juÂ? caÂ?kiem Â?wietnie, takÂ? Mercy uwaÂ?am za strzaÂ? w dziesiÂ?tk??.

Zakoczyli mnie Zee. ZupeÂ?nie inaczej go sobie wyobraÂ?aÂ?am, ale... ich wizja jest fajniejsza xD Podoba mi si??.

Adam. Podobnie jak z Mercy - pierwsze uj??cia z nim - za gÂ?owe si?? Â?apaÂ?am i pÂ?aka?? mi si?? chciaÂ?o, a potem... Â?aaaaaaÂ?... no Â?aaaaaÂ?... <zawiesiÂ?a si??>

Stefan! Stefan jest the best! W og??le caÂ?kowcie zmiaÂ?dÂ?yli moje wyobraÂ?enie o nim (za cholere nie wiem czemu mi sie ubzduraÂ?o, Â?e to blondyn!), ale jest taki niebanalny... cho?? miejscami wyglÂ?da koszmarnie i upiornie, ale to dobrze uwaÂ?am w ko??cu to wampir.

Ciekawa sprawa z Darrylem. Ale chyba mi si?? nie podoba. Taki murzyn, a Darryl jest przecieÂ? zambo (teraz do konca Â?ycia juÂ? zapami??tam i nie pomyl?? z metysem xD fantasy nauczy cie wiecej niÂ? geograf w szkole xD) powinni to jakoÂ? pokreÂ?li??. I w og??le jakoÂ? tak... nie pasuje mi.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 13:03 przez Kometa, łącznie zmieniany 2 razy.

Lamia

Post autor: Lamia »

Wczoraj wieczorem Â?ciÂ?gn??Â?am komiks i poÂ?kn??Â?am go na raz. (MaÂ?o tego...)

Kreska troch?? mnie przeraziÂ?a i og??lnie oceniam jÂ? jako kiepskÂ?, a co do konkretnych postaci:

1.Mercy moÂ?e byc, ale za bardzo mi przypomina Lar?? Croft. Pewnie przez te ciuchy ^^'
2.Zgadzam si??, Â?e Zee to najwi??ksze zaskoczenie. ZatkaÂ?o mnie totalnie, ale wÂ?aÂ?ciwie czemu nie :)
3. Stefan... Hm... Mordka nie najgorsza, ale co to za ciuchy? Przez tÂ? fioletowÂ? koszulk?? m??wi?? mu nie.
4. Co do Darryla teÂ? si?? zgadzam. JakoÂ? si?? nigdzie nie doczytaÂ?am, Â?eby on tak wyglÂ?daÂ?. Nie wiem, czy to przez to, Â?e nie czytaÂ?am jeszcze wszystkich cz??Â?ci, czy moÂ?e po prostu mi to umkn??Â?o, ale jak go zobaczyÂ?am lekko (nadmierny eufemizm) si?? zdziwiÂ?am.
5. Co do Adama -> podobaÂ? mi si?? od samego poczÂ?tku. Jedyna w 100% dobrze narysowana postac.

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Ja jestem wÂ?aÂ?nie po przeczytaniu wszystkich czterech cz??Â?ci i kolejno:

1. Og??lnie kreska mi si?? podoba, czyli tÂ?o i postacie.
2. Mercy - na poczÂ?tku nie bardzo, po kolejnych cz??Â?ciach coraz bardziej mi si?? podoba, chociaÂ? uwaÂ?am, Â?e zbyt cz??sto narysowana jest, no nie wiem, niechlujnie? O ile twarz jest ok, to jej ciaÂ?o, szczeg??lnie w ubraniu wyglÂ?da cz??sto jak ochÂ?ap :|
2. Zee nie tak sobie teÂ? wyobraÂ?aÂ?am, ale wyglÂ?da Â?wietnie.
3. Stefan, troch?? Â?rednio, nie podobajÂ? mi si?? ani ciuchy, ani fryzura. Przyznaj??, Â?e wyobraÂ?aÂ?am go sobie troch?? jak Bill z serialu "Czysta Krew" :)
4. Darryl - troch?? za bardzo wyglÂ?da mi na mola ksiÂ?Â?kowego, a nie tak go widz??.
5 Adam, no c??Â? pierwsze uj??cie - uznaÂ?am jest super. P??Â?niej troch?? mniej mi si?? podobaÂ?o, ale tylko w kilku uj??ciach. Po przeczytaniu caÂ?oÂ?ci uznaj??, Â?e wyglÂ?da tak seksownie jak go sobie wyobraÂ?aÂ?am :)

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

A pozwolicie, iÂ? zapytam po ile stron majÂ? poszczeg??lne cz??Â?ci komiksu? Bo znalazÂ?am w sieci skany ale wydajÂ? mi si?? jakieÂ? takie kr??tkie :-/ Ale moÂ?e to tylko moje bÂ???dne odczucia ;-)
Obrazek

pyczunia

Post autor: pyczunia »

te co ja znalazÂ?am caÂ?kiem przypadkiem na jakiejÂ? obcoj??zycznej stronie to majÂ? cz. 1- 21str cz-2 22str, z tym Â?e napisaÂ?am tylko o stronach komiksu bez tytuÂ?owej, ko??cowej i reklam (napisaÂ?am o 2 bo tylko tyle Â?ciÂ?gn??Â?am)

natka8

Post autor: natka8 »

1.Mercy - moÂ?e by??
2.Zee - wyobraÂ?aÂ?am go sobie troszk?? inaczej, tak jakby niÂ?szego i nie wiem czemu, ale ubzduraÂ?am sobie, Â?e ma ciemne wÂ?osy :P
3.Adam - coÂ? tego typu sobie wyobraÂ?aÂ?am, ale coÂ? mi nie graÂ?o, nie wiem co...
4.Stefan - byÂ? caÂ?kowicie inny niÂ? go sobie wyobraÂ?aÂ?am, twarz jako tako, ale str??j i sylwetka tak niezbyt
5. Darryl - nawet nie wiem co sÂ?dzi?? o nim... Troch?? byÂ? podobny do tego co sobie wyobraÂ?aÂ?am, ale to nie byÂ?o to...
6. Tad - troszk?? starszego go sobie wyobraÂ?aÂ?am nie wiem czemu, ale jest ok
Tak og??lnie to komiks jest nawet niezÂ?y... Dla mnie o wiele lepsza jest ksiÂ?Â?ka, ale to teÂ? da si?? strawi?? :D

Awatar użytkownika
Tirrathee

Post autor: Tirrathee »

Mercy momentami wyglÂ?da jak siekany kotlet, ale w wi??kszoÂ?ci mi si?? podobaÂ?a - poza tym, Â?e na wszystkich okÂ?adkach zasadniczo odbiega od mojego wyobraÂ?enia o niej.
Sylwetka Zee przypomina troch?? Â?ula z ulicy, ma aÂ? zbytnio przerysowanÂ? twarz i zarost, ale after all chyba nieco lepiej odzwierciedla opis ksiÂ?Â?kowy niÂ?li moja wyobraÂ?nia. ;)
Stefana zawsze widziaÂ?am z kr??tkimi wÂ?osami i w nieco mniej ekstrawaganckich ciuchach (w kt??rymÂ? momencie czytamy o dÂ?insach, biaÂ?ym podkoszulku i rozpi??tej czarnej koszuli).
Adam... No c??Â?, w gÂ???bi podÂ?wiadomoÂ?ci wyglÂ?daÂ? dokÂ?adnie tak. ;-)
Just because you say it in English it doesn't become more cool. :P

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Postacie og??lnie mi si?? podobaÂ?y. Stefan byÂ? zab??jczy. Nie wyobraÂ?aÂ?am go sobie o tak, ale myÂ?le Â?e jest spoko. W niekt??rych mom??tach te potacie nie wyglÂ?daÂ?y zbyt Â?adnie... :-/
Do gustu nie przypadÂ? mi specjalnie rysunek Zee- nie wiem dlaczego zawsze myslaÂ?am Â?e jest mÂ?odszy ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowele graficzne”