Rozważania o Magic Breaks

Siódma książka z cyklu o Kate Daniels.
Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Re: Rozważania o Magic Breaks

Post autor: Sophie »

tlumaczka pisze:
27 mar 2020, 21:55
ok, rozumiem ;) kulisy wyglądały tak, jak napisałam, tak wygląda praca nad książką. też czytałam wszystkie części po angielsku zanim je przetłumaczyłam ;p sporo rzeczy brzmi lepiej po angielsku, szczególnie dla tych, którzy bardzo dobrze znają język, więc przełożenie książki to naprawdę trudne zadanie
Niestety wszystkich nie da się zadowolić, a fani są chyba najgorsi. :-)
Z poprzedniego wpisu zrozumiałam, że jesteś tłumaczką z zawodu, a nie dokładnie tej serii. Tak że - myślę, że w imieniu reszty forumowiczów również - dziękuję za przetłumaczenie książek o Kate. Bardzo dobrze się je czyta. :-D No i jak na prawdziwego fana przystało nie mogę nie zapytać o kolejny tom. :lol: Pewnie nie ma szans na słówko o tym, kiedy można się spodziewać części dziewiątej? ;-) :mrgreen:
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

Sophie pisze:
29 mar 2020, 19:36
......
Pewnie nie ma szans na słówko o tym, kiedy można się spodziewać części dziewiątej? ;-) :mrgreen:
Pewnie w miarę szybko, bo seria jest dość sprawnie wydawana.
Od siebie dodam, że najfajniej jest przeczytać coś w oryginale, a potem po jakimś czasie po polsku. Szczególnie, jak i książka niezła i tłumaczenie dobre. To po prostu podwajanie przyjemności.

tlumaczka

Post autor: tlumaczka »

Przepraszam, dopiero zobaczyłam komentarze! Dziękuję za miłe słowa, to prawda, najtrudniej jest właśnie zadowolić fanów. Ludzie kochają te książki i to jest duża odpowiedzialność. Sama pewnie niektóre rzeczy z perspektywy czasu bym pozmieniała, ale staram się za bardzo na tym nie fiksować ;p
Dziewiąta część jest skończona, teraz właśnie wprowadzam poprawki po redakcji, więc myślę, że premiera będzie niedługo!

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

tlumaczka pisze:
09 kwie 2020, 22:11
Przepraszam, dopiero zobaczyłam komentarze! Dziękuję za miłe słowa, to prawda, najtrudniej jest właśnie zadowolić fanów. Ludzie kochają te książki i to jest duża odpowiedzialność. Sama pewnie niektóre rzeczy z perspektywy czasu bym pozmieniała, ale staram się za bardzo na tym nie fiksować ;p
Dziewiąta część jest skończona, teraz właśnie wprowadzam poprawki po redakcji, więc myślę, że premiera będzie niedługo!
Cudnie! Dziękujemy i za tłumaczenie, i za informację. :-D
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Breaks”