Frost Burned

Siódma książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem "Żar mrozu" nakładem Fabryki Słów w listopadzie 2016 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Frost Burned

Post autor: Wolf »

Przypadkiem trafiłem na informacje w sieci ze na stronie autorki jest dostępny 1 rozdział tomu 7 "Frost Burned". Jako ze nie widziałem na forum żadnej informacji o tym to wrzucam info tutaj. A w tym miejscu można przeczytać rozdział Premiera zapowiadana na marzec tego roku

EDIT (od Sophie):
Obrazek
Mercy Thompson returns in the seventh novel in the #1 New York Times bestselling series.

Mercy Thompson’s life has undergone a seismic change. Becoming the mate of Adam Hauptman—the charismatic Alpha of the local werewolf pack—has made her a stepmother to his daughter Jesse, a relationship that brings moments of blissful normalcy to Mercy’s life. But on the edges of humanity, what passes for a minor mishap on an ordinary day can turn into so much more.
…
After an accident in bumper-to-bumper traffic, Mercy and Jesse can’t reach Adam—or anyone else in the pack for that matter. They’ve all been abducted.

Through their mating bond, all Mercy knows is that Adam is angry and in pain. With the werewolves fighting a political battle to gain acceptance from the public, Mercy fears Adam’s disappearance may be related—and that he and the pack are in serious danger. Outclassed and on her own, Mercy may be forced to seek assistance from any ally she can get, no matter how unlikely.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2013, 19:16 przez Wolf, łącznie zmieniany 4 razy.

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Wolf »

Dwa dni temu czyli 5 marca, miała miejsce premiera 7 tomu, a tu na forum o które powstało na potrzeby omawiania książek o Mercy, nikt o tym nawet nie wspomniał, nie mówiąc o założeniu odpowiedniego działu - krótko mówiąc wstyd :!:
Co do samej książki to zaczyna się tym, ze Mercy i Jessie biorą udział w małej stłucze samochodowej, nic poważnego, ale problem w tym ze nie mogą się skontaktować z Adamem, ani nikim innym ze stada...
To a nawet trochę więcej jest w opisie tego tomu (do przeczytania np. tutaj ), wiec proszę nie krzyczeć ze spojleruję, po prostu podkręcam ciekawość :-D. Z tego co napisałem można się domyśleć, ze ten tom kreci się głównie wokół Mercy. Dodam jeszcze, ze całość dzieje się po wydarzeniach opisanych w 3 tomie Alfy i Omegi czyli "Fair Game" i dobrze byłoby przeczytać najpierw właśnie "Fair Game"

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

no wstyd, wstyd, ale trudno - stało się. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko napisać, że na stronie autorki nie zauważyłam daty wydania, tylko, że ma wyjść. Słabe to usprawiedliwienie, ale prawdziwe. A bardzo się cieszę, że książka wyszła. [spoiler] Ciekawi mnie teraz u kogo Mercy będzie szukała pomocy [/spoiler]

mikjam

Post autor: mikjam »

A ja właśnie dwa dni temu przeczytałam. Musze powiedzieć, że ta część była zdecydowanie lepsza od części 6, która niestety momentami trochę się dłużyła. Co prawda sama fabuła momentami nie była zbyt płynna i całość się nie kleiła:
[spoiler]Jakoś miałam wrażenie, że książka jest podzielona na dwie części - Mercy szuka Adama i Adam jest uwięziony i druga, w której Mercy ktoś próbuje zabić i wplątuje się w politykę wampirów. Ale całość jakoś się do siebie nie kleiła. Aż trudno uwierzyć mi w tak zagmatwana intrygę - porywamy całe stado i zabijamy polityka, żeby mieć nadzieję na pieniądze po polityku i żeby Mercy została sama i łatwiej ja było zabić. Do końca mnie jakoś nie przekonało to wszystko. [/spoiler]
Ostatnio zmieniony 30 maja 2013, 20:12 przez mikjam, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Frost Burned”