Strona 1 z 1

Czy mama nie mówiła, byś nie bawił się umarłymi?

: 04 lip 2012, 21:09
autor: Blair
"Złodziej Dusz" był o ratowaniu pewnej niewiasty, a że czytelnicy buntowali się, że nie wiele o niej samej wiedzieli, to nasza wielbiona Jada opublikowała opowiadanie.

Opisik: Są rzeczy z których żartować nie należy – wedle Katii są to trupy i torebki. Z powodu swojego nekromanckiego dziedzictwa z wielu rzeczy musiała zrezygnować – nie ma co liczyć na drugą randkę, gdy a pierwszej powiesz, że robisz w trupach – ale są granice, za które nie należy się posuwać. Bo nie przypadkiem huragany noszą kobiece imiona. Katia na wojennej ścieżce i Dora jako grzeczny obserwator.

Opowiadanie znajdziecie tutaj -----> http://anetajadowska.fan-dom.pl/czyteln ... ie-mowila/

Endżoy!

: 05 lip 2012, 06:04
autor: hlukaszuk
Och czytałam to i to już jakiś czas temu. Świetnie opowiadanko. A Katia i Dora to dwa przeciwieństwa. Po opisie ze Złodzieja Dusz nigdy nie przypuszczałam, że najlepsza przyjaciółka Dory jest taka, a nie inna.

: 05 lip 2012, 09:33
autor: Blair
Mi się bardzo spodobało ;-) W "Złodzieju" Katia była taką troszkę postacią epizodyczną. Opowiadanie sprawiło, że można było ją o wiele lepiej poznać. Faktycznie jest całkowitym przeciwieństwem Dory. Nigdy bym się nie spodziewała, że nasza główna bohaterka także i w takie towarzystwo popadnie. Katia jest raczej delikatna, z charakterkiem, ale wrażliwa... a Dora nie zawsze :-P Nie mogę się już doczekać kolejnego tomu. Właściwie to cieszę się, że na jesień mają wyjść dwa. Mam nadzieję, że następne też tak szybko będą wydawane.

: 05 lip 2012, 14:56
autor: Czarownica
A ja mam nadzieje, że takich opowiadań będzie więcej... Że będzie o tym, jak one się spotkały. Lubie takie rzeczy wiedzieć :-) a w Złodzieju mi tego brakowało. Opowiadanie jest bardzo fajne, a tytuł chwytliwy.

: 06 lip 2012, 14:18
autor: Jada
Czarownico, donoszę, że kolejne opowiadanie przeszło już pomyślnie korektę i wkrótce ukaże się w Fahrenheicie, dodamy liki do czytelni kiedy będzie dostępne ;)
Blair, wiele wskazuje, że do końca 2013 skończymy hexalogię, pod warunkiem, że dwa najbliższe tomy nie załamią Fabryki wynikami sprzedaży. Na razie jest na tyle dobrze, że są zadowoleni i snują piękne plany, oby to się nie zmieniło ;)