Kiedy?

Czwarta książka z serii o Wiedźmie - Dorze Wilk.

Moderatorzy: Jada, Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

undefine

Kiedy?

Post autor: undefine »

Po przeczytaniu 3 tomu pozostaje tylko zapytać... kiedy 4-ty? :)

Awatar użytkownika
Jada
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Jada »

UUU, bardzo krótkie pytanie, zaraz wpadnie Were albo Sophie i zrobią porządek :)
Cóż, nie znam terminu, chyba nawet nie istnieje konkretny termin, tzn jest luźny i niewiążący termin - styczeń 2014, który wydaje mi się realny. Nie sądzę, by wydawca dał radę wydać 3 moje książki rocznie, choć oczywiście mieć nadzieję nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że kapitalna sprzedaż 3 tomu będzie dobrą motywacją. Przy Bogach zadziałało. Jeśli poznam jakąś konkretną datę, albo choć potwierdzenie tej niekonkretnej, dam wam znać.
Kurka, to jednak jest niesprawiedliwe, piszę książkę miesiącami, wy dzień po premierze macie ją przeczytaną :D

Sophie: Z porządkami poczekamy, się zobaczy, jak będą wyglądać kolejne posty. :-)
Ostatnio zmieniony 14 lip 2013, 21:23 przez Jada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Jakie niesprawiedliwe ;-)
Mi tam po jednym dniu marzy się przeczytanie całej serii. Takie życie - autora i czytelników. Ty długo piszesz, a my za to długo czekamy więc proporcje się wyrównują.

Klopsik

Post autor: Klopsik »

To dziala bardzo prosto:
- kilka miesiecy pisania
- kilka godzin czytania
- kilka miesiecy przezywania i czytania od nowa
- przez te kilka miesiecy - kilka osob zarazonych "miloscią" do książki...
...tak czy siak sie doczekac nie mogę :D

Autorkę serdecznie pozdrawiam i dziękuję za za ucztę dla zmysłów, humoru i ciekawości Jako fanka Anioła kibicuje mu mocno a wszystkie przygody czytam z zapartym tchem. Świetna sprawa w tym zabieganym świecie! :)

Awatar użytkownika
Jada

Post autor: Jada »

I tak jestem wdzięczna losowi, muzom i samodyscyplinie, że piszę kolejny tom kilka miesięcy nie lat. Inaczej bym chyba głową ściany przestawiała :D
Klopsiku, dziękuję serdecznie. Zresztą, dziękuję wam wszystkim,bo gorsze od tego, że przeczytane w dniu premiery byłoby tylko jedno: książka wydana i pies z kulawą nogą nie jest nią zainteresowany :) Jesteście najlepsi :) Dziś był drink z Jadowską w Niebie, drugi toast wznosiłam za was wszystkich :)
Obrazek

HankaHanka

Post autor: HankaHanka »

to niech już będzie szybciej styczeń 2014 :)

parę miesięcy pisania po to żeby inni mieli radochę przez paręęęęę lat, bo przeciez kto czyta ksiażki tylko raz? i to TAKIE??? Ja wracam do poporzednich przynajmniej przed każdym kolejnym tomem - tym sposobem mam przeczytanego Złodzieja dusz chyba z cztery razy :)

czekamy :)

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

[center]JEST, JEST JUŻ OFICJALNIE - 14 MARZEC 2014[/center]

Obrazek

"No dobra!
Wiemy, że czekacie na tę informację...

Wreszcie możemy zdradzić, że okładkę najnowszej książki Anety Jadowskiej "Wszystko zostaje w rodzinie" będzie zdobić ta oto ruda wiedźma:)

Wreszcie możemy też zdradzić, że szykujemy premierę w marcu. Dokładnie 14 marca.

Czy to dobre wiadomości?
Dla nas fantastyczne, bo nie możemy się już doczekać! o!"

źródło:
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Nie ukrywam, że chciałabym jeszcze wcześniejszy termin, zwłaszcza, że sobie odświeżyłam wszystko, co wiem o Dorze - czyli wszystko znowu przeczytałam. Ale i marzec może być, byleby był. Ale mogliby od razu ze dwa tomy wydać :-)

Wolf

Post autor: Wolf »

W kwestii upewnienia się - 4 tom na ebookuy ukaże się za miesiąc?

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Wolf pisze:W kwestii upewnienia się - 4 tom na ebookuy ukaże się za miesiąc?
Tak zawsze odpowiada fabryka - miesiąc od premiery papierowej. 14.03.2014 tak właśnie odpowiedziała na fejsie. Jeszcze nigdy nie było wyjątku. Może być tylko różnica kilku dni.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko zostaje w rodzinie”