Niebo czy Piekło?

Tutaj poruszamy tematy ogólne dotyczące książek o Dorze i jej przyjaciołach.

Moderatorzy: Jada, Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

mikjam

Post autor: mikjam »

No na razie to nie wiadomo, gdzie Dora trafi, ale zdecydowanie i Niebo i Piekło mają na nią ogromną chrapkę :D

Awatar użytkownika
RustyAngel

Post autor: RustyAngel »

a ja tam zdecydowanie wolę piekło.... Luc jest bardziej wyluzowany... co prawda uwielbiam Gabe'a i te jego dialogi z Dorą ale trzeba pamiętać, że nie on jeden na górze ma coś do powiedzenia... no a poza tym to ja raczej ciepłolubne stworzenie jestem więc mnie na dole będzie przyjemniej :)

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

A ja myślę, że ani tu, ani tu - że jej losy potoczą się zupełnie inaczej - pełny ekumenizm będzie. Ona ma przeciez swój system wierzeń, a cześć oddaje Bogini. Może trafi do Walhali :-)

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Gardiasz się czai na Dorę. To do jego zaświatów powinna trafić, choć jak wiadomo Samael się odgrażał ze ma na nią "papiery" xD Więc Piekło może się upominać o Dorę. Wyobrażacie to sobie? Dora umiera i Gardiasz z Samaelem wyrywają sobie jej duszę z rąk i kłócą się o prawa do niej xD
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Mogę się kłócić, i tak się im z łap wyrwie i do nich nie trafi. Piekło i Niebo to nie dla niej, ona ani tu, ani tu nie pasuje i nie da się zamknąć. Ja naprawdę nie wierzę, że ona gdzieś tam trafi. I tylko ciekawe [spoiler] kto ją z piekła wyciągnął [/spoiler]I już :-)

bartoszpo

Re: Niebo czy Piekło?

Post autor: bartoszpo »

No teraz wszyscy wiedzą co nieco i tych miejscach i chyba nie ma takich do do nieba by się wybierali.
Dwa cytaty:

Lepiej żałować za grzechy niż żałować, że się nie grzeszyło.

Grzeczne dziewczynki idą do nieba. Niegrzeczne idą tak gdzie chcą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Heksalogii o Wiedźmie”