Co chciałabym/chciałbym przeczytać

Dla tych, dla których czytanie jest pasją, którą chcą się dzielić z innymi. Zapoznaj się z zasadami naszego KWK i dołącz do zabawy, której celem jest nie tylko poszerzanie horyzontów, ale i zacieśnianie więzi.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Z tego co zrozumiałam, to ktoś musiałby listę zrobić za Majstra i to tak, żeby książka została u ostatniej osoby która ja dostała. To chyba zadanie dla Blair ma być.

Awatar użytkownika
Blair

Post autor: Blair »

Czarownica pisze:Z tego co zrozumiałam, to ktoś musiałby listę zrobić za Majstra i to tak, żeby książka została u ostatniej osoby która ja dostała. To chyba zadanie dla Blair ma być.
Nie ma sprawy jak dla mnie :-P Kto chce? Listę zrobię jutro, a jakby co możecie pisać tutaj :-P
Majster pisze:
Blair pisze:Hmmm... Gdyby ktoś miał i byłby bardzo podatny na moje piękne "Proooszę", to poprosiłabym o "Santa Olivię" 8-)
Mogę wysłać, tylko musiałabyś tak zorganizować listę, żeby książka do mnie nie wróciła, bo mi się nie podoba. :-(
A sprzedajesz czy oddajesz? :-P Książka może zostać u mnie, tylko że ostatnio mam mały deficyt pieniężny, więc w razie gdybym spasowała, można poszukać kogoś innego :-D
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Blair pisze:Książka może zostać u mnie, tylko że ostatnio mam mały deficyt pieniężny, więc w razie gdybym spasowała, można poszukać kogoś innego :-D
Możliwe, że mnie. Ale wypowiem się dokładniej dopiero po przeczytaniu. ;-)
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

Blair pisze:A sprzedajesz czy oddajesz? :-P Książka może zostać u mnie, tylko że ostatnio mam mały deficyt pieniężny, więc w razie gdybym spasowała, można poszukać kogoś innego :-D
Mogę oddać, byle by mi nikt głowy nie zawracał. To Blair, spreparuj ładnie listę, potem jej pilnuj i przyjemnego czytania. ;-)

Awatar użytkownika
Blair

Cóż, w takim razie bardzo ładnie dziękuję !
Jak obiecałam - zajmę się tematem, więc w razie czego, dla chętnych jeszcze dzisiaj będzie lista ;-)
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Oksa

Post autor: Oksa »

A ja mam serdeczną prośbę do kary. Miałam sobie zakupić "Annę we krwi", ale muszę nieco przystopować ze swoimi zapędami zakupowymi, może gdyby okazała się fajna, to bym ją sobie dokupiła. Ale do tego czasu, czy pożyczyłabyś mi ją po przeczytaniu i napisaniu recenzji?
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
kara663
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: kara663 »

Oczywiście :-D Jak tylko się z nią rozprawię to założe temat, może jeszcze ktoś się skusi ;-)

Oksa: Super :)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2012, 20:28 przez kara663, łącznie zmieniany 1 raz.
- Wyglądasz, jakby palił ci się dom – zaobserwowała Rene.
- Po prostu myślę o tym, że kiedy Wszechświat decyduje dać ci w zęby, to nigdy nie
poprzestaje na tym – kopie cię jeszcze kilka razy w żebra i zrzuca ci błoto na głowę.
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Awatar użytkownika
Blair

Jeśli znajdą się chętni, to mogę przeznaczyć na klub takie oto moje zacne pozycje:

- Stan wstrzymania Charles Stross + ------>fragment<------

- Nieśmiertelność zabije nas wszystkich + ------>fragment<---- + recenzja Were

Z tym, że książki wyślę w razie czego dopiero po świętach przy kolejce max.5. Może więcej, jeśli ktoś bardzo będzie chciał ;-)
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Czarownica

Ja bym była bardzo zainteresowana książką "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich". Recenzja Were bardzo mnie zachęciła.

Awatar użytkownika
Sophie

Ja być może na obie, choć bardziej na Stan wstrzymania. Dokładnie się określę, gdy wrócę do domu. I jak coś to posproszę o wpisanie w środku listy.
Eh, chyba zgłaszam się na zbyt wiele i nie nadążam. :-?

Awatar użytkownika
kara663
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Ja też bym była chętna na "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich", ale po raz kolejny poprosze mnie wpisać na koniec, mam teraz mało czasu i dużo książek w kolejce ;-)

Blair: Temat zrobiony jakby co, to wpisywać się do niego :-P
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2012, 19:02 przez kara663, łącznie zmieniany 1 raz.
- Wyglądasz, jakby palił ci się dom &#8211; zaobserwowała Rene.
- Po prostu myślę o tym, że kiedy Wszechświat decyduje dać ci w zęby, to nigdy nie
poprzestaje na tym &#8211; kopie cię jeszcze kilka razy w żebra i zrzuca ci błoto na głowę.

naja1985

Post autor: naja1985 »

Mam do zaoferowania "Ugryzioną" Kelly Armstrong :) jeśli ktoś chętny proszę pisać:)

Awatar użytkownika
kara663
Trzy Ćwierci Do Śmierci

A ja mam pytanko, Oksa wyraziła chęć pożyczenia ode mnie "Anny we krwi", ale już zakupiła ją. Czy są jeszcze jacyś chętni? :-P
- Wyglądasz, jakby palił ci się dom &#8211; zaobserwowała Rene.
poprzestaje na tym &#8211; kopie cię jeszcze kilka razy w żebra i zrzuca ci błoto na głowę.

Awatar użytkownika
Sophie

Prawdopodobnie są. Czekają tylko na recenzję coby wiedzieć czy warto. ;-)

kara663: Oj tam, oj tam :-P
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2012, 19:48 przez Sophie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czarownica

Nie oj tam, oj tam, tylko chcemy znać Waszą opinię. Liczymy sie z Waszym zdaniem i już :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub Wędrującej Książki”