Darmowa literatura w internecie

Czytałeś ostatnio ciekawą książkę bądź komiks? A może ciekawy artykuł w gazecie? Podziel się tym z nami. Rozpocznij dyskusję na temat ulubionych dzieł literackich i nie tylko.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Do 20 czerwca można za darmo pobrać "Gwiezdny pył" Neila Gaimana oraz "Kamienną ćmę" Pawła Matuszka. Co i jak znajdziecie tu: http://swiatczytnikow.pl/darmocha-od-ne ... ienna-cma/
Obrazek

Awatar użytkownika
Fenrir

Post autor: Fenrir »

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

Marcin Rusnak - Opowieści niesamowite
Zbiór opowiadań Marcina Rusnaka - tematyka najprzeróżniejsza, od apokaliptycznych wizji świata po "nuklearnym" konflikcie po opowiadania fantasy o alchemiku Saggo. Te ostatnie podobały mi się najbardziej, doczekały się zresztą osobnego całego tomiku.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2017, 05:28 przez Majster, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mroczna88

Post autor: mroczna88 »

Dla zainteresowanych podaję link do nowelki tegorocznej zwyciężczyni nagrody Hugo, chińskiej autorki sci-fi, która sprzątnęła wyróżnienie sprzed nosa samego Stephena Kinga :)

W wersji angielskiej :)
Ustami Nynaeve, moje wymagania co do książek:
"Jeśli już skończyłyście plotkować o mężczyznach," syknęła Nynaeve jadowicie, "może wrócimy do tego, co jest naprawdę ważne?"

Sienkiewicz

Re: Darmowa literatura w internecie

Post autor: Sienkiewicz »

Chciałabym Wam polecić bloga, na którym jest mnóstwo nowości na tematy kobiece: moda, zdrowie, przepisy kulinarne i wiele więcej. https://kolezanka.com/

klusia

Post autor: klusia »

A kupujecie może ebooki w bundlach? Gdzieś mi kiedyś mignęła taka usługa, gdzie sprzedawali książki za dowolną kwotę. Im wyższy pułap, tym wyższy był próg minimalny płatności. Do tej pory kupowałam tak tylko gry.

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

klusia pisze:
11 mar 2021, 13:13
A kupujecie może ebooki w bundlach? Gdzieś mi kiedyś mignęła taka usługa, gdzie sprzedawali książki za dowolną kwotę. Im wyższy pułap, tym wyższy był próg minimalny płatności. Do tej pory kupowałam tak tylko gry.
Mnie się nie zdarzyło tak kupować. Jestem raczej fanką abonamentów i króluje u mnie Legimi i Empik go. Wadą jest to, że jak przestaniesz opłacać, to nie masz nic, ale z drugiej strony niewiele jest książek, które czytam wielokrotnie. ;-)
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

klusia

Rozumiem. Legimi jeszcze nie próbowałam. Zdarzyło mi się jedynie skorzystać z darmowego kodu rozdawanego w bibliotece, ale tam ilość lektur była mocno ograniczona i nie dało się korzystać z Kindle'a :<
Może coś się zmieniło, ze 3 lata minęły od tego czasu.

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

klusia pisze:
16 mar 2021, 12:18
Rozumiem. Legimi jeszcze nie próbowałam. Zdarzyło mi się jedynie skorzystać z darmowego kodu rozdawanego w bibliotece, ale tam ilość lektur była mocno ograniczona i nie dało się korzystać z Kindle'a :<
Może coś się zmieniło, ze 3 lata minęły od tego czasu.
Obecnie oferta Legimi jest szeroka, książki nie raz trafiają tam w dniu premiery. Według mojej wiedzy na Kindlach Legimi działa, ale jest to chyba nieco bardziej złożony proces, by dodać książki. Ja mam Pocketbooka i bym się nie zamieniła.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

JakubPentek

Post autor: JakubPentek »

klusia pisze:
11 mar 2021, 13:13
Po raz pierwszy o tym słyszę. Bo za każdą książkę zawsze trzeba płacić osobno. Czy są hurtownie?

klusia

Nie, wtedy nie płacisz za każdą osobno, kupujesz pakiet książek za określoną kwotę. Im wyższa kwota, tym więcej książek w pakiecie, ale jednocześnie ze wzrostem zainteresowania, cena wszystkich pakietów stale się podnosi. Coś jak Humble Bundle, ale tylko dla moli książkowych :D
Z rodzimych atrakcji tego typu znam tylko ArtRage, ale obcojęzycznych jest więcej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”