Książki, do których lubimy wracać

Czytałeś ostatnio ciekawą książkę bądź komiks? A może ciekawy artykuł w gazecie? Podziel się tym z nami. Rozpocznij dyskusję na temat ulubionych dzieł literackich i nie tylko.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Ravenna

Re: Książki, do których lubimy wracać

Post autor: Ravenna »

Ja chętnie wracam do cyklu Roberta Wegnera. Opowieści z meekhańskiego pogranicza to obecnie jedna z najlepszych rodzimych propozycji. Wciągnęłam się w nie błyskawicznie i wciąż czekam na kolejne części.

jonasz14

Post autor: jonasz14 »

Lubię wracać do "Nacji" Pratchetta. Czytałem ją w bardzo młodym wieku i niesamowite jest to, że na każdym nowym etapie życia, ta książka rezonuje w zupełnie inny sposób.

Ejtere

Post autor: Ejtere »

Trzy kroki od siebie, przeczytałam niedawno drugi raz:
Obrazek
Młodzieża już nie jestem, ale nie przeszkadzało mi to sięgnać po ksiązke, która jest z nurtu ksiazek młodzieżowych. Od dawna nie czytałam tak dobrej książki! Bardzo zabawna, wzruszająca i piękna historia, przybliża nam codzienność osób muko, trudności, jakie napotykają ze względu na chorobę oraz ryzyko miłości, która grozi śmiercią. https://tantis.pl/trzy-kroki-od-siebie-p866763.html

Polecam szczególnie na zimowe wieczory, mozna docenić dzięki niej to co się posiada.

klusia

Post autor: klusia »

Uwielbiam wracać do Sagi o Ludziach Lodu. Zaczęło się w dzieciństwie i chęć przeczytania przygniata mnie średnio co 3 lata :D

Emilt

Post autor: Emilt »

Polecam Nie ma autorstwa Mateusza Szczygła.
Jedna z najlepszych książek jakie przeczytałem w 2019 roku a rok temu przeczytałem ich bardzo wiele. Zróżnicowana, refleksyjna, momentami bardzo osobista. Rozumiem zachwyty czytelników i nagrodę Nike. Przeczytałem jednym tchem, szczerze polecam. Nie przepadam za literaturą tego typu, jednak ta ksiązka daje radę.

Szukam również jakichś udanych serii fantasy Jestem po lekturze Wiedźmina, ktory bardzo mi się spodobał oraz szukam podobnych dobrych serii.

Jesli chodzi o miejsca, w których warto jest zaglądać w poszukiwaniach książek to jest to księgarnia Virtualo https://virtualo.pl/ . Mają sporo zniżek na ebooki i audiobooki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”