Książki, do których lubimy wracać

Czytałeś ostatnio ciekawą książkę bądź komiks? A może ciekawy artykuł w gazecie? Podziel się tym z nami. Rozpocznij dyskusję na temat ulubionych dzieł literackich i nie tylko.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Ravenna

Re: Książki, do których lubimy wracać

Post autor: Ravenna »

Ja chętnie wracam do cyklu Roberta Wegnera. Opowieści z meekhańskiego pogranicza to obecnie jedna z najlepszych rodzimych propozycji. Wciągnęłam się w nie błyskawicznie i wciąż czekam na kolejne części.

jonasz14

Post autor: jonasz14 »

Lubię wracać do "Nacji" Pratchetta. Czytałem ją w bardzo młodym wieku i niesamowite jest to, że na każdym nowym etapie życia, ta książka rezonuje w zupełnie inny sposób.

Ejtere

Post autor: Ejtere »

Trzy kroki od siebie, przeczytałam niedawno drugi raz:
Obrazek
Młodzieża już nie jestem, ale nie przeszkadzało mi to sięgnać po ksiązke, która jest z nurtu ksiazek młodzieżowych. Od dawna nie czytałam tak dobrej książki! Bardzo zabawna, wzruszająca i piękna historia, przybliża nam codzienność osób muko, trudności, jakie napotykają ze względu na chorobę oraz ryzyko miłości, która grozi śmiercią. https://tantis.pl/trzy-kroki-od-siebie-p866763.html

Polecam szczególnie na zimowe wieczory, mozna docenić dzięki niej to co się posiada.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”