Intruz

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

W?a?nie tego si? obawiam, ?e Meyer pod presj? wydawnictwa i czytelników zepsuje ca?? t? histori?. Przecie? wiadomo, ?e ksi??ki pisane pod naciskiem innych osób nigdy dobrze nie wychodz?.
Ehmmm... ?ycie...
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Skoro tak długo nie wychodzi druga część autorka pewnie nie ma pomysłu co dalej i całe szczęście. Nie wierzę, że to będzie dobre. Zepsuje taką świetną książkę.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 22:14 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

Dla mnie ta ksi??ka te? jest zamkni?ta. Boje si?, ?e kolejne tomy mog?yby zepsu? dobre wra?enie, które wywar?a ksi??ka. Chocia? nie powiem, ciekawi mnie co Pani M. mog?aby tam jeszcze napisa?. Tytu? Dusza wskazuje na skupienie si? na ?wiecie dusz lub prze?yciach jednego z przedstawicieli gatunku, by? mo?e wcze?niej poznanej duszy. A ?owca nasuwa mi na my?l t? ?owczyni?,która ?ciga?a ludzi mi. in. Melanie.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

AISA pisze:Tytuł Dusza wskazuje na skupienie się na świecie dusz lub przeżyciach jednego z przedstawicieli gatunku, być może wcześniej poznanej duszy. A łowca nasuwa mi na myśl tą łowczynię, która ścigała ludzi mi. in. Melanie.
Zgadzam się. Drugi tom Dusza pewnie będzie o tej drugiej duszy w ciele faceta. Podobne przeżycia jak Wagabundy. A trzecia jak łowca się nawrócił. I po co to pisać dla kasy.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 22:16 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

aneta91

Post autor: aneta91 »

hlukaszuk pisze:Skoro tak d?ugo nie wychodzi druga cz??? autorka pewnie nie ma pomys?u co dalej i ca?e szcz??cie. Nie wierz?, ?e to b?dzie dobre. Zepsuje tak? ?wietna ksi??k?.
w pe?ni si? z tob? zgadzam, kolejnymi cz??ciami zniszczy ca?? historie moim zdaniem zako?czy?a j? w sposób do?? zamkni?ty, napewno da si? to poci?gn?? dalej i skoro autorka si? na to decyduje to zdecydowanie da si? ale straci i to wiele, a udowodni?a ?e umie pisa? ksi??ki nie kompersyjne, bo Intruz taki jest no có? szkoda

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Dowiedzialam sie z nieoficjalnych zrodel, iz podobno Stephenie Meyer napisala juz (ok 6miesiecy temu) druga czesc Intruza ale musi zaczac od nowa poniewaz nie spodobal jej sie efekt koncowy. Nie chce zawiesc czytelnikow, wiec stara sie napisac druga czesc na ,,poziomie'' czesci pierwszej.

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

anita_cz pisze:Nie chce zawiesc czytelnikow, wiec stara sie napisac druga czesc na ,,poziomie'' czesci pierwszej.
Nie sadz? by jej si? uda?o. Chocia? historia mo?e by? ciekawa... W ka?dym razie je?li w?a?nie zacz??a to ksi??ka uka?e si? w Polsce najwcze?niej za jakie? pó?tora roku...
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Mam, nadzieję, że nigdy jej nie skończy. Oby ciągle zaczynała od nowa.

Wiem, że się czepiam ale od tego jestem więc proszę was bardzo piszcie dłuższe posty. Jeszcze jestem cierpliwa ale z czasem ja albo ktoś inny mający władzę zacznie dawać osty.

Anne
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 22:17 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 2 razy.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

A ja bardzo bym chciala, zeby napisala jakis ciag dalszy. Wole jak ksiazka sklada sie z wiecej niz jednej czesci ale musi byc to ciag dalszy, bez zmiany glownych bohaterow.

Awatar użytkownika
Shane

Post autor: Shane »

Pomys? naprawd? bardzo dobry. Pocz?tek jest troch? nudnawy, ale pote jest tylko lepiej. Przyznam, ?e Wagabunda na pocz?tku mnie denerwowa?a - by?a zbyt tchórzliwa. Ksi??ka jest fajnie napisana, ale chyba najbardziej interesuj?cy jest trójk?t Wagabunda-Jared-Melanie.
Ja szczerze mówi?c poprzesta?abym na jednej ksi??ce. Niektórych dzie? nie trzeba kontynuowa?.
"Intruz" moim subiektywnym zdaniem jest lepszy od "Zmierzchu".

shira84

Post autor: shira84 »

teÂ? uwaÂ?am,Â?e jest Â?wietna chociaz na poczÂ?tku mnie nudziÂ?a czekam na ciÂ?g dalszy.Sam pomysÂ? nie jest dla mnie nowy ten motyw z druga osoba w tym samym ciele jest poniekÂ?d wykorzystany w gwiezdnych wrotach :-P

Gobur

Post autor: Gobur »

nie tylko, wczeÂ?niej byÂ? Henlein z "WÂ?adcÂ? Marionetek"

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Wolf »

Gobur pisze:nie tylko, wczeÂ?niej byÂ? Henlein z "WÂ?adcÂ? Marionetek"
I to jest idealny przykÂ?ad na r??Â?nice w stylu pisania tzw. "kobiecym" i "meskim". "Intruz" - przesÂ?odzony romans, a z drugiej strony Henlein z "WÂ?adcÂ? Marionetek" czyli ksiÂ?Â?kÂ? przygodowÂ?-sensacyjnÂ?. Henlein, teÂ? umieÂ?ciÂ? wÂ?tek romantyczny, jest wielka miÂ?oÂ???, ale na tle caÂ?ej ksiÂ?Â?ki jest to watek poboczny, nawet nie drugo a trzeciorz??dny.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Wolf, łącznie zmieniany 1 raz.

Heru

Post autor: Heru »

CzytaÂ?am par?? lat temu.
CaÂ?kiem przyjemnie wspominam.
Taka fajna lektura, ale nic ponad to.

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Wolf »

Heru pisze:CzytaÂ?am par?? lat temu.
CaÂ?kiem przyjemnie wspominam.
Taka fajna lektura, ale nic ponad to.
Nigdzie nie napisaÂ?em, ze to arcydzieÂ?o - po prostu fajnie daje sie por??wna?? do "Intruza" - ta sama tematyka, a spojrzenie na ten sam temat pod caÂ?kiem innym katem, a opr??cz tego fajne czytadÂ?o.
Jesli chodzi o ksiÂ?zki Heinleina to nr 1 jest "Obcy w obcym kraju" a nr 2 to "Luna to surowa pani"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki”