Strona 1 z 1

[military] Honor na kartach komiksu

: 12 mar 2014, 10:12
autor: hlukaszuk
[center]Niedawno gruchnęła wieść o serialu na motywach serii o Honor Harrington, a tu mamy kolejnego newsa - KOMIKS.
[/center]
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Nieco ponad miesiąc temu na blogu pojawiła się notka dotycząca zapowiedzianej przez studio Top Cow serii "Tales of Honor". Być może to moja nadinterpretacja, ale wydaje się, że oddział dowodzony przez Marca Silvestriego trafił w dziesiątkę. Oczywiście wszystko zweryfikują listy sprzedaży, ale zaglądając w "internety" widać, że zainteresowanie tytułem tym jest całkiem spore. Nie przepadam zbytnio za stroną Bleeding Cool, lecz uczciwie trzeba im oddać, że tym razem dostarczyli sporo ciekawych informacji na temat pierwszego numeru tej serii.

Powyżej widzicie oficjalny cover A pierwszego numeru "Tales of Honor". Z kolei w tym miejscu zapoznać się możecie z kilkustronicowym zwiastunem komiksu.

Jeśli Wam mało, pojawił się także krótki wywiad z Mattem Hawkinsem, a więc scenarzystą komiksu. Na jego łamach raz jeszcze zapewnił on, że wszystkie wydarzenia, które zostaną przedstawione na łamach "Tales of Honor" są konsultowane z Davidem Weberem i nie będą stały w opozycji do którejkolwiek z opublikowanych dotąd książek. Komiks jednocześnie ma być przystępny dla osób, które nie miały do czynienia z dziełami Davida Webera i zachęcać go do sięgnięcia po książki.

Ważne jest podkreślenie Hawkinsa, że "Tales of Honor" będzie równie mocno skupiało się na polityce co literacki pierwowzór. Twórca zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to ulubiony temat fanów komiksów, lecz ma on nadzieję, że uda mu się zainteresować osoby, które zdecydują się sięgnąć po pierwszy numer serii. Ile ich będzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno mogę napisać, że komiks "Tales of Honor #1" dziś pojawił się na sklepowych półkach. 
Źródło: http://imagecomicsjournal.blogspot.com/ ... macje.html

: 13 mar 2014, 11:18
autor: Wolf
Lubie tę serie, ale jakoś komiks do mnie nie trafia, bardziej zainteresowała mnie informacja ze być może w ramach tego projektu powstanie też serial. Tak na chłopski rozum serial mógłby miec spora szanse na przebicie sie, przy praktycznym braku konkurencji na polu seriali sf w chwili obecnej. Żadna stacja nie kręci Star Treka, Gwiezdnych Wrót, czy innego Babylonu 5, jest tu luka do zapełnienia.
Co do samego obrazka to nie macie wrażenie że Honor jest na nim jakaś taka wq.... :)

: 13 mar 2014, 12:54
autor: hlukaszuk
Wolf pisze:Co do samego obrazka to nie macie wrażenie że Honor jest na nim jakaś taka wq.... :)
Cóż to Placówka Balistik. Honor ma wiele, wiele powodów by być wq..., ale nie zgadza się kolor beretu na głowie. I gdzie jest tracet?

Mnie również serial interesuje o wiele bardziej niż Komiks, ale duże nagłośnienie: i to, i to, może zwiększyć reklamę co przełoży się na większa oglądalność. Może więc będzie więcej niż jeden sezon. Mam tylko nadzieję, ze nie będzie zbyt mało budżetowy.

: 13 mar 2014, 18:54
autor: Czarownica
Ja też jestem zainteresowana komiksem i serialem. Ale co do komiksu - no, ta okładka do mnie za bardzo nie przemawia, ale może będzie lepiej ;-)
Ale po prostu lubię Honor i ciekawi mnie, jak inni ją sobie wyobrażają.