Dali

Wszystko o bohaterach serii Kate Daniels.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

O Dali jest najnowszy"skrawek" Gordona. Chyba opowiada o wy?cigu samochodowym , wspomina te? o Jimie.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2011, 21:42 przez Czarownica, łącznie zmieniany 4 razy.

Kat70

Post autor: Kat70 »

Niez?e zió?ko z tej Dali. Brak prezencji rekompensuje sobie innymi zdolno?ciami i bardzo dobrze. Dodatkowo trudniejsza do zranienia, ma mniej do stracenia w przypadku kraksy.

naina17

Post autor: naina17 »

A mnie zaciekawi?o to ?e Dali jest wegetariank?. Mo?na si? u?mia? :lol: No wyobra?acie sobie tygrysa ?yj?cego na wolno?ci i jedz?cego traw?? To dopiero by?by wybryk natury!

Awatar użytkownika
wojowniczka
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: wojowniczka »

I mamy ten s?awetny wy?cig, przez który Dali dosta?a szlaban. No i na pewno dowiemy si? o wiele wi?cej o niej z tych skrawków oraz - na pewno - z ksi??ki ;-) Wystarczy tylko czeka? a? zostanie wydana.
Curran is the be(a)st! <3

take my hand tonight, let's no think about tomorrow.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Dali nie jest pierwszym tygrysem wegetarianinem w literaturze fantasy (Saga o królestwie światłości). Ciekawi mnie tylko czy już się taka urodziła, czy to był jej późniejszy wybór, a jeśli wybór to czym się kierowała.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 18:38 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Kat70

Mog?a zosta? wegetariank? zanim wesz?a w wiek dojrza?o?ci p?ciowej i zacz??a si? przemienia?, wi?c poprzednie nalecia?o?ci ?ywieniowe pozosta?y.

Anthien

Post autor: Anthien »

Kat70 pisze:Mogła zostać wegetarianką zanim weszła w wiek dojrzałości płciowej i zaczęła się przemieniać, więc poprzednie naleciałości żywieniowe pozostały.
Może i naleciałości żywieniowe pozostały. Ale Dali nie może jeść mięsa bo wszystko zwraca... Wydaje mi się, że choćby chciała je zjeść to nie może, bo jej organizm go nie toleruje. A z tego co wiem, to wegetarianie nie jedzą mięsa z powodu własnych przekonań wewnętrznych lub z własnego wyboru.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 23:22 przez Anthien, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Anthien pisze:Wegetarianie nie jedzą mięsa z powodu własnych przekonań wewnętrznych lub z własnego wyboru.
A wybrali tak ponieważ w większości przypadków uważają że nie należy krzywdzić zwierząt, że bestialsko się je morduje, kojarzą mięso ze zwłokami, rodzi się w nich obrzydzenie i odruch wymiotny...

A... to taka teoria naprędce wymyślona, tak naprawdę nie mam pojęcia co tam sobie umyśli taki wegetarianin xD
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 23:25 przez Kometa, łącznie zmieniany 1 raz.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

naina17

Post autor: naina17 »

Nie no obrzydzi?a? mnie do jedzenia mi?sa. :-?

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Ta.. W czwartej klasie podstawówki na lekcji przyrody nauczyciele puszczają takie filmy o zabijaniu zwierząt, że dzieci z wrażliwymi żołądkami nie mogą jeść mięsa. Rodzice interweniują ale za rok jest nowa czwarta klasa i film jest puszczany ponownie. Czy to wybryk jednej szkoły, czy też edukacja tego wymaga nie wiem. Ale nie podoba mi się to.

A żeby to nie był offtop to nie pamiętam, co Jim mówił, kiedy opowiadał Kate o Dali, że nie je mięsa i nawet je zwraca. Tzn., zje bo nie wiedziała i jej żołądek tego nie toleruje czy też zje ze smakiem ale ktoś powie, że to mięso i dopiero zwraca. To by wyjaśniało, czy to genetyczne czy nabyte.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 18:40 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Kat70

Kat70 pisze:Mogła zostać wegetarianką zanim weszła w wiek dojrzałości płciowej i zaczęła się przemieniać, więc poprzednie naleciałości żywieniowe pozostały.
Anthien pisze:Może i naleciałości żywieniowe pozostały. Ale Dali nie może jeść mięsa bo wszystko zwraca... Wydaje mi się, że choćby chciała je zjeść to nie może, bo jej organizm go nie toleruje. A z tego co wiem, to wegetarianie nie jedzą mięsa z powodu własnych przekonań wewnętrznych lub z własnego wyboru.
Pewnie ma nadkwasotę żołądka jak ja. Mnie też ciągnie po spożyciu mięsa.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 23:34 przez Kat70, łącznie zmieniany 1 raz.

monika78

Post autor: monika78 »

Dali, ze swoimi dziwactwami da si? lubi?, a to, ?e pakuj? si? w k?opoty, to chce zwróci? na siebie uwag? (my?l? o Jimie). A to, ?e jest wegetariank? bardzo j? wyró?nia od zmiennokszta?tnych i czyni unikatow?. Mo?e jest to nie?wiadome dzia?anie, ale powoduj?, ?e si? wyró?nia.

Awatar użytkownika
Shane

Post autor: Shane »

Dali jest urocza ;P Te jej ci?g?e wyskoki urozmaicaj? ksi??ke, a jej wypowiedzi roz?mieszaj?. Fajnie, ?e pani Ilona nie tylko wprowadzi?a kogo? kto b?dzie zabawny, ale te? si? przyda. Nie da si? jej zarzucic, ?e jest g?upia i nic nie wnosi do ksi??ki.

shira84

Post autor: shira84 »

te? ja uwielbiam jest taka smieszna i te jej przekonania sa powalaj?ce.
Jest pe?na zycia odwa?na i cz?sto odnosze wra?enie ?e sama siebie zaskakuje
A co do odruchu wymiotnego po mi?sie
Te? tak mia?am gdy po 5 latach postanowi?am wróci? do jedzienia mi?sa.

Mo?na si? odzwyczaic od smaku i zapachu

Kat70

Szkoda ?e Dali jest w ksi??ce tak ma?o. Pewnie robi?a by niez?e numery i mia?a niez?e teksty. Istna Wolha , tylko w brzydszej skórze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie z serii Kate Daniels”