Curran Lennart

Wszystko o bohaterach serii Kate Daniels.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Loleczka
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Loleczka »

destrakszyn pisze:Je?li chodzi o Rolanda, s?dz?, ?e kiedy Kate b?dzie wystarczaj?co silna, po prostu opu?ci Currana i swoich przyjació?, ?eby pokona? go samodzielnie - czytaj, bez nara?ania bliskich jej osób.
Nie s?dz?, ?eby Curran da? si? tak ?atwo opu?ci?. W ko?cu, Kate to jego "consort" :mrgreen:

Ale tak czy siak, jestem pewna, ?e Curran w jaki? sposób pomo?e Kate. Nawet tak po cichu.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Anthien

Post autor: Anthien »

destrakszyn pisze:Je?li chodzi o Rolanda, s?dz?, ?e kiedy Kate b?dzie wystarczaj?co silna, po prostu opu?ci Currana i swoich przyjació?, ?eby pokona? go samodzielnie - czytaj, bez nara?ania bliskich jej osób.
By? mo?e b?dzie chcia?a post?pi? w taki sposób, ale jestem pewna, ?e przyjaciele jej nie opuszcz? i pójd? razem z ni? stoczy? bój. I co? mi mówi, ?e w ostatniej cz??ci mo?e doj?? do decyduj?cego starcia z Rolandem -> No przynajmniej jakbym by?a pisark? to tak bym planowa?a :mrgreen:

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

Oczywi?cie, ?e Curran za nic w ?wiecie by jej samej nie pu?ci?. Chodzi?o mi o to, ?e Kate "ucieknie", zapadnie si? pod ziemi?, zniknie, mo?e nawet upozoruje w?asn? ?mier?, a tak naprawd? ruszy na Rolanda.
Tak, walka mi?dzy Kate a Rolandem niew?tpliwie b?dzie w ostatniej cz??ci.
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Awatar użytkownika
Loleczka

Zbaczamy z tematu, wi?c rozmowa powinna wróci? na w?a?ciwy tor.
Jestem ciekawa czy Curran i Kate b?d? mieli ma?e koci?tka :-D Bo W?adca na serio nadaj si? na ojca. W sumie ju? widz? t? scenk?: Le?y du?y lew, obok niego pl?saj? si? ma?e lwi?tka a Kate stoi na wszystkimi z wa?kiem w r?ku ^^

Curran mimo jego wad, jest takim m??czyzn?, którego ka?da kobieta pragnie. W ka?dej ksi??ce jest taka posta?, a w tej to akurat Jego Puszysto??.

Awatar użytkownika
destrakszyn

Z wa?kiem? Chyba po to, ?e Jego Futrzasto?? r?bn?? po ?bie, jak nie b?dzie chcia? posprz?ta?. :-) Ju? to widz?...
Panowie na sali! *macha zawzi?cie r?k?* S?uchajcie, czytajcie, przepis na faceta (prawie) idealnego, którego chce (prawie) ka?da z pa?!
Obrazek

Awatar użytkownika
Loleczka

Tak, Kometa woli Jima.

Ale przyznam si? szczerze, ze ciesz? si?, ?e Curran ma wady bo inaczej by?by idealny, a ja idea?ów nie znosz?. S? takieee nudne.

Mam dziwne wra?enie, ?e Curran si? pok?óci z Kate, ona b?dzie chcia?a odej??, a on b?dzie si? stara?, ?eby tego nie zrobi?a. Oczywi?cie w i?cie zmiennokszta?tnym stylu.

Anthien

Post autor: Anthien »

Uuu... Loleczka, ale stworzy?a? wizj? idealnej rodzinki "prawie" jak z obrazka :mrgreen:
Tylko Kate i wa?ek, to chyba troch? nierealne przynajmniej dla mojej wyobra?ni. Ju? pr?dzej obserwuje wszystko z tarasu popijaj?c cytrynowego drinka :mrgreen:

Je?li chodzi o Currana to rzeczywi?cie nadaje si? na ojca, co wida? po Dereku, którego cz??ciowo wychowa? i si? nim opiekowa?.
Zreszt? nie ma osób idealnych, bo ka?dy ma jakie? wady dzi?ki czemu jest zabawniej.
Co? mi mówi ?e ta para b?dzie si? k?óci? i to jeszcze nie raz ;-)

Awatar użytkownika
destrakszyn

Tak, ale te k?ótnie s? ?wieeetne po prostu. :mrgreen: To b?dzie rodzinka, w której nigdy nie zapanuje spokój.
Idea?y s? faktycznie nudne. Wystarczy spojrze? na Edzia! Ju? nawet D?ejkop jest zabawniejszy. >_>
Nawet gdyby nie by?oby Dereka jako "syna" W?adcy, to uwa?am, ?e i tak doskonale by sobie poradzi? w roli ojca, Curran rzecz jasna. Dzi?ki do?wiadczeniom z Gromad?.
Obrazek

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

Ja tam zamiast tego wa?ka to widz? miecz ;-) , z którym Kate si? prawie nie rozstaje...

A co do Currana jako ojca hmm... nie wiem czy nie by?by surowy dla dzieciaków bo Gromad? to trzyma mocn? r?k?... a z drugiej strony dziecku te? troch? dyscypliny potrzeba ?eby wysz?o na ludzi...
Nie ma co Jego Puszysta Wysoko?? to ?wietny materia? genetyczny ... ;-)

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Loleczka napisa?a
Oczywi?cie to wszystko spekulacje. Ale mo?e, mo?e oka?? si? one prawd?..
Pewnie, ?e to spekulacje, ale o to chodzi. Mo?na si? zastanawia?, roztrz?sa? rózne mo?liwo?ci - a potem ?ups - autorka mo?e wymy?li? co? zupe?nie innego. Ale ja my?l?, ?e Curran naprawd? nie jest zwyk?ym zmiennokszta?tnym.
Natomiast nie my?l?, ?eby Kate ruszy?a przeciwko Rolandowi sama - Curran na pewno b?dzie u jej boku. On nie dopu?ci do tego ?eby jego partnerka mia?a sama nara?a? si? na niebezpiecze?stwo - jak to ju? wielokrotnie robi?.

Awatar użytkownika
destrakszyn

Kate b?dzie próbowa?a wykiwa? Currana, ?eby jego nie nara?a?, takie jest moje zdanie, o. Spotka?am si? w wielu ksi??kach z czym? takim, ?e (nazwijmy to tak ==) wybraniec "umiera?" b?d? znika?, rozp?ywa? si? i zostawa? odnaleziony dopiero jego trup.
Oraz trup tego z?ego.
Ale ufam, ?e Curran b?dzie na tyle sprytny, ?e zorientuje si? w odpowiednim momencie i nie da Kate umrze?.
Obrazek

natka8

Post autor: natka8 »

A z tymi dzie?mi co mówicie, to tward? r?k? b?dzie je trzyma?, ale mam te? wra?enie, ?e b?dzie je rozpieszcza? najbardziej jak tylko mo?e.
Po za tym jestem ciekawa jak wielk? moc mia?oby takie dziecko, które mia?o by krew Rolanda i mo?liwo?? zmieniania si? w lwa jaskiniowego z wielk? si?? ???

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Ma?e rozwa?ania na ten temat ju? by?y.
http://www.katedaniels.fan-dom.pl/viewt ... sc&start=0
Na pewno by?oby silne - z takimi genami.
Ale czy lwi?tko - nie jestem pewna.

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Po prostu musz? wam to pokaza?. Mo?liwe, ?e ju? widzieli?cie, ale pewnie nie wszyscy.
http://img.over-blog.com/381x609/1/40/9 ... ec-moi.jpg

ten akurat mniej mi si? podoba:
http://img.over-blog.com/567x782/1/40/9 ... e-pari.jpg
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
destrakszyn

Ale fajne! :D
Szczególnie to drugie - ta mina Kate. ^^ I j?zyk Currana.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie z serii Kate Daniels”