Strona 1 z 1

Magic Steals

: 11 kwie 2014, 20:09
autor: Oksa
Kometa, dobra wiadomość dla Ciebie :mrgreen:

Jim i Dali otrzymali kolejną, własną historię! Tytuł jak widać w temacie, a opowiadanie ma się ukazać 25 listopada 2014 w antologii "Night Shift" obok tekstów Nalini Singh, Meljean Brook i Lisy Shearin.

Four masters of urban fantasy and paranormal romance plunge readers into the dangerous, captivating world unearthed beyond the dark…

New York Times bestselling author Nalini Singh delivers a smoldering story with Secrets at Midnight, as the scent of Bastien Smith’s elusive lover ignites a possessiveness in him that’s as feral as it is ecstatic. And now that he’s found his mate, he’ll do anything to keep her.

In #1 New York Times bestselling author Ilona Andrews’ novella, Magic Steals, when people start going missing, shapeshifting tigress Dali Harimau and jaguar shifter Jim Shrapshire must uncover the truth about the mysterious creatures responsible.

Gdy ludzie zaczynają znikać bez śladu, tygrysołak, Dali Hariamu, oraz jaguarołak, Jim Shrapshire, muszą odkryć prawdę na temat tajemniczych istot, które są za to odpowiedzialne.

From Milla Vane—a warrior princess must tame The Beast of Blackmoor to earn a place among her people. But she quickly discovers that the beast isn’t a monster, but a barbarian warrior who intends to do some taming himself.

It’s seer Makenna Frazier’s first day on the job at Supernatural Protection and Investigations, and her first assignment is more than she bargained for when bodyguard duty for a leprechaun prince’s bachelor party goes every which way but right in national bestselling author Lisa Shearin’s Lucky Charms.

: 11 kwie 2014, 20:44
autor: Kometa
O yay! :D poprzednie opowiadanie z nimi naprawdę mi się podobało i już nie moge się doczekać. Uwielbiam ich! Coś więcej wiadomo o fabule? W sensie mam na myśli, jaki jest czas akcji i kto jeszcze się tam pojawi?

Sophie: Na razie niestety niczego więcej nie ma.

: 12 sie 2014, 19:17
autor: Sophie
Obrazek
Tak wygląda okładka tej antologii. Jej akcja umieszczona została po wydarzeniach z siódmego tomu, czyli "Magic Breaks", a tutaj można przeczytać fragment: klik! Już się nie mogę doczekać, by to przeczytać. (uwaga, spoilery z "Magic Breaks") [spoiler][spoiler]Na pewno zostanie podniesiona kwestia nowego Władcy Bestii. Czy Jim w ogóle przejął to stanowisko? Wiemy jedynie, że dostał błogosławieństwo Currana, ale czy coś z tym zrobił? Pewnie tak, choć chcę się przekonać na własne oczy (nie katuję się czytaniem fragmentu, jakby co). Poza tym to będzie musiała być naprawdę ciekawa rozrywka - Jim tak bardzo nie chciał się tym zajmować, z tego co pamiętam. :-)[/spoiler][/spoiler]

EDIT: I okazało się, że to, co napisałam w spoilerze, zupełnie się nie sprawdziło. Akcja opowiadania dzieje się w czasie wyjazdu bohaterów do Europy (Magic Rises) i opowiada o tym, jak Jim i Dali się schodzą (a do tego - co ważne - zawiera ciekawą fabułę śledczą).
Co mogę powiedzieć, podobało mi się - miło czyta się o tych bohaterach. Tak jak nie jestem fanką opowiadań, to te napisane przez Ilonę Andrews przypadają mi do gustu, nie tylko za sprawą doboru postaci. Są po prostu napisane z pomysłem.
Polecam. :-)