Seria o W. Rednej

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Ja niestety nie umiem si? po?apa? w tym forum. Za du?o stron i mówi?c szczerze spamu. ?ebym tam si? dobrze poczu?a musia?abym przeczyta? przynajmniej po?ow? :-P

Awatar użytkownika
Sebriel

Post autor: Sebriel »

spamu? w sensie cytatów z nieprzet?umaczonych jeszcze cz??ci ksi??ki o W.Rednej, czy mo?e spamuj? jakimi? linkami np. do gier? ;-) Pewnie chodzi ci o offtop, czyli rozmowy nie na temat 8-) ale moim zdaniem to w?a?nie dodaje du?o uroku tamtemu forum, nie cierpi? sztywnych forów, gdzie s?owa nie mo?na napisa?, bo ju? ostrze?enie :-?
A nawiasem, to jest rozmowa nie na temat, wi?c ?eby nie podpa??....

tusia13pl: Tak chodzi mi o offtop, je?li ju? si? wkr?ci?a? w forum to jest mo?e przyjemny, ale jak dopiero chcesz to troch? odstrasza :-P

Uwielbiam seri? o W.Rednej :mrgreen: Fajne, lekkie czytade?ko, idealne ?eby odstresowa? si? po ci??kim dniu i pochichota? nad lekturk?.
Nie powiem, "Zawód:Wied?ma" bardziej mi si? podoba? od "Wied?my Opiekunki", w tej drugiej jednak za bardzo si? robi romantycznie, a? strach pomy?le?, co b?dzie w "Nadwornej Wied?mie", czy te? jak inaczej ten tytu? przet?umacz? ;-) Ja jestem na razie szcz??liw? posiadaczk? 30 stron przet?umaczonych III. cz??ci, i nie powiem
zaczyna si? jak zawsze... d?uga?nym opisem mglistego poranka, koby?ki o bóg wie czego, oraz po?egnania Wolhy z Lenem... ale potem ju? tylko lepiej
Ostatnio zmieniony 29 sie 2010, 10:59 przez Sebriel, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

No to ciekawe kiedy mamy szanse na wydanie tej ksi??ki przez Fabryk?. Ja sobie troch? t?umaczy?am t? cz??? za pomoc? translatorów, ale niestety to nie to.
natomiast jestem ciekawa tych "Wied?mich bajek". Nie mog? trafi? ani na orygina? ani na t?umaczenie.
S? tak?e "Kroniki Belorskie" - pierwsze opowiadanie o tym, jak Len wraca do Dogewy tu? po wojnie znajduj? si? w?a?nie w sierpniowej "Nowej Fantastyce".
A jak mo?na zdoby? t? Now? Fantastyk??

kuszumai

Post autor: kuszumai »

Do ko?ca sierpnia w empiku i kiosku (nie ka?dym, bo ja na ni? poluj? i trafi? nie mog? - spróbuje szcz??cia w wi?kszym mie?cie).

Wied?mie bajki w oryginale s? na moim chomiku, nie pami?tam tylko czy w dost?pnym folderze.

A pierwsze przet?umaczone opowiadania bajek te? s? na forum.

Tylko prosz? was, nie czytajcie "Nadwornej" przez google`a. To? to z?era mózg doszcz?tnie...

Awatar użytkownika
Czarownica

Niestety, w zabezpieczonym folderze.
A jak opowiadania s? w Empiku, to jutro spróbuj? dosta?. Dzi? nie chce mi si? wychodzi? z domu. Je?li znajd? to Ci powiem gdzie.
A Nadworn? ?eby przeczyta? Nadworn? musz? sama t?umaczy?. Wiem ?e to psuje wra?enie, ale przynajmniej nie z?era mnie ciekawo?? - co dalej. A potem w ko?cu ksi??ka zostanie wydana - i ..... nast?pi chwila b?ogo?ci - ja, wygodny fotel i ksi??eczka w r?ku.

Awatar użytkownika
Sebriel

dorota7677 pisze: A jak mo?na zdoby? t? Now? Fantastyk??
Mog? zarzuci? na e-mail opowiadaniami je?eli chcesz, mam przepisane na kompa ;-)

Anthien

Post autor: Anthien »

Sebriel pisze:
dorota7677 pisze: A jak mo?na zdoby? t? Now? Fantastyk??
Mog? zarzuci? na e-mail opowiadaniami je?eli chcesz, mam przepisane na kompa ;-)
Przeszuka?am ca?y internet wzd?u? i wszesz i nigdzie nie mog?am dorwa? tych opowiada?.
Wi?c jakby? mog?a je wys?a?, to jestem ch?tna na ich przeczytanie ;-)

Awatar użytkownika
Czarownica

Ja te? jeszcze raz prosz?, bo nie dosz?y opowiadania mi nie dosz?y. A ju? rozpali?a si? moja wyobra?nia i przebieram nogami ?eby je dosta?. Tylko przyznam si? szczerze, ?e zapomnia?am sprawdzi? w empiku.

Awatar użytkownika
Czarownica

10 wrzeÂ?nia ma si?? pojawi?? w ksi??garniach 2 cz??Â??? "WiedÂ?my opiekunki" Ale kiedy wyjdzie nast??pny Tom czyli "NajwyÂ?sza (lub Nadworna-zaleÂ?y jak to przetÂ?umaczÂ?) WiedÂ?ma" - nie wiadomo.
A pr??cz tych ksiÂ?Â?ek sÂ? teÂ? opowiadania "WiedÂ?mie bajki" - jedno wyszÂ?o w sierpniowej "Nowej Fantastyce" oraz "OpowieÂ?ci belorskie" - opowiadania powiÂ?zane z WolhÂ?, ale nie jest ona gÂ???wnÂ? bohaterkÂ?. Podobno to bardziej o Orsanie, Rolarze itp.

Awatar użytkownika
Sebriel

Anthien, dorota- wys?a?am skany na wasze e-maile, potwierd?cie prosz?, czy dosz?y :oops:

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Ja te? mog?abym prosi?? Mój mail jak co? to: [email protected]

Awatar użytkownika
Czarownica

Dosta?am, bardzo Ci dzi?kuj?. Zaraz zabieram si? do czytania. Uwagi odno?nie tekstu przeka?e ju? jutro.

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Je?li dosta?a?, to mog?aby? mi je przes?a??
[email protected].
By?abym wdzi?czna, bo niestety nie dosta?am tego w swoje ?apki. A bardzo chce przeczyta?. Najch?tniej przeczyta?abym ju? "Nadworn? Wied?m?".
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Ja te? dosta?am i bardzo, bardzo dzi?kuj? :-D

Anthien

Post autor: Anthien »

Sebriel dosta?am i baaardzo Ci dzi?kuj?. Jutro po praktykach zabior? si? za czytanie. Jeste? wielka! :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”