Seria o W. Rednej

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Lily

Post autor: Lily »

Loleczka pisze: A co z drugÂ? cz??Â?ciÂ?? Ma by?? wydana niedÂ?ugo potem?
Mam nadzieje :mrgreen: w przypadku Zawodu: WiedÂ?ma (1 tom) 2 czeÂ??? byÂ?a wydana chyba miesiÂ?c po 1.

Awatar użytkownika
Loleczka
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Loleczka »

To b??d?? miaÂ?a prezent i na urodziny i na imieniny xD
I znowu czeka?? rok, albo i dÂ?uÂ?ej na trzeci tom.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Gdyby trzymali si?? tego co majÂ? w zapowiedziach to wychodziÂ?oby na to, Â?e 2 tom ukazaÂ?by si?? zaraz po pierwszym. Jest to prawdopodobne poniewaÂ? cz??sto tak robiÂ? i miejmy nadziej??, Â?e w tym przypadku b??dzie podobnie.
Nothing is true. Everything is permitted.

natka8

Post autor: natka8 »

No to teraz pozostaje nam tylko czeka?? na to, aÂ? w ko??cu wydadzÂ? tÂ? ksiÂ?Â?k??... BÂ?dÂ?my optymistami skoro napisali, Â?e wrzesie?? to niech ten wrzesie?? b??dzie :P Przynajmniej mniej wi??cej wiemy kiedy zostanie wydana....
Teraz marudzimy, bo nie moÂ?emy si?? doczeka?? drugiej cz??Â?ci ( opiekunka, straÂ?niczka jak kto woli w dw??ch ksi??gach) ... Potem b??dziemy marudzi??, bo b??dziemy chcieli cz??Â??? trzeciÂ?... B??dzie trzeba pewnie znowu troch?? czeka?? zanim wydadzÂ?, a potem nie b??dzie juÂ? na co narzeka?? i co czyta?? :P

Awatar użytkownika
skrzacik

Post autor: skrzacik »

Kocham tÂ? ksiÂ?Â?k?? :!: .PrzeczytaÂ?am obie jednego dnia tak mnie wciÂ?gneÂ?y.Z niecierpliwoÂ?ciÂ? czekam na dalsze losy W.Rednej :-) i doczeka?? sie nie mog??.Dobrze Â?e w zapowiedziach juÂ? jest :-)
"Znowu podszed? do tarcz.
- S? tylko trzy takie zespo?y jak wy - orzek? ze zgro
z?. - Mazowsze, Gaw?da... I zespó? Downa. Trudno po
wiedzie?, który lepiej strzela."
M.Kozak"Renegat"

Awatar użytkownika
sybel

Post autor: sybel »

Niestety nie miaÂ?am moÂ?liwoÂ?ci przeczytania tej ksiÂ?Â?ki, ale co wspomina ktoÂ? o niej, to tylko z zachwytem, bÂ?dÂ? wielkim zadowoleniem. Jest aÂ? tak dobra?
"Wielu spo?ród ?yj?cych zas?uguje na ?mier?. A nie jeden z tych, którzy umieraj?, zas?uguje na ?ycie."

Awatar użytkownika
skrzacik

Post autor: skrzacik »

Moimzdaniem dobra to za maÂ?o powiedziane.JeÂ?li lubisz ksiÂ?Â?ki w kt??rych gÂ???wnym bohaterem jest kobieta(i to z charakterkiem),gdzie jest fajny humor,czary,przygod??wki.To ta ksiÂ?Â?ka powinna Ci si?? spodoba??.Ja byÂ?am bardzo bardzo mile zaskoczona jak zaczeÂ?am jÂ? czyta??.Spr??buj co ci szkodzi :-P
"Znowu podszed? do tarcz.
- S? tylko trzy takie zespo?y jak wy - orzek? ze zgro
z?. - Mazowsze, Gaw?da... I zespó? Downa. Trudno po
wiedzie?, który lepiej strzela."
M.Kozak"Renegat"

@lma

Post autor: @lma »

OMG OMG OMG

Na stronie FS jest juÂ? na stronce w WiedÂ?mÂ? OpiekunkÂ? cz??Â??? 1 data na czerwiec - jedno sÂ?owo HURRA!!!!

Awatar użytkownika
Selene

Post autor: Selene »

AÂ? nie mog?? w to uwierzy??! SpodziewaÂ?am si??, Â?e b??dzie najwczeÂ?niej we wrzeÂ?niu, a tu prosz?? jaka niespodzianka. JuÂ? nie mog?? si?? doczeka?? :D

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

O, a jeszcze wczoraj nic nie byÂ?o. Nareszcie!!! :mrgreen: Ciekawe co z dodrukiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andiomene

Post autor: Andiomene »

No wÂ?aÂ?nie chciaÂ?am si?? zapyta?? czy ktoÂ? coÂ? wie o dodruku. Poluje na te ksiÂ?Â?ki juÂ? dÂ?uÂ?szy czas i dodruk bardzo by si?? przydaÂ?.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

@lma pisze:OMG OMG OMG

Na stronie FS jest juÂ? na stronce w WiedÂ?mÂ? OpiekunkÂ? cz??Â??? 1 data na czerwiec - jedno sÂ?owo HURRA!!!!
Wdech, wydech, wdech, wydech ... nie jara?? si?? za bardzo... znajÂ?c Â?ycie przestawiÂ? !!
Sybel pisze:Niestety nie miaÂ?am moÂ?liwoÂ?ci przeczytania tej ksiÂ?Â?ki, ale co wspomina ktoÂ? o niej, to tylko z zachwytem, bÂ?dÂ? wielkim zadowoleniem. Jest aÂ? tak dobra?
Dobra ?? czy jest dobra ?!!!
dobijacie mnie ludzie ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Sybel napisaÂ?/a:
Niestety nie miaÂ?am moÂ?liwoÂ?ci przeczytania tej ksiÂ?Â?ki, ale co wspomina ktoÂ? o niej, to tylko z zachwytem, bÂ?dÂ? wielkim zadowoleniem. Jest aÂ? tak dobra?
Sasanka pisze:Dobra ?? czy jest dobra ?!!!
dobijacie mnie ludzie ... :mrgreen:
Zgadzam si?? z Sas. Ta ksiÂ?Â?ka jest nie tylko dobra, jest Â?wietna!
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Anthien

Post autor: Anthien »

Zgadzam si?? z przedm??wczyniami. Ta ksiÂ?Â?ka jest Â?wietna peÂ?na humoru i akcji. Jest to obowiÂ?zkowa pozycja...

TeÂ? strasznie si?? ciesz??, Â?e w ko??cu wyjdzie WiedÂ?ma Opiekunka. I to niebawem. JeÂ?li rzeczywiÂ?cie wydadzÂ? jÂ? w czerwcu, to b??dzie to miÂ?y prezent na wakacje :-P

Lily

Post autor: Lily »

@lma pisze: Na stronie FS jest juÂ? na stronce w WiedÂ?mÂ? OpiekunkÂ? cz??Â??? 1 data na czerwiec - jedno sÂ?owo HURRA!!!!
:mrgreen: :mrgreen: co za pi??kny dzie??. Najpierw si?? dowiaduje, Â?e Iron Kissed jest w zapowiedziach, teraz, Â?e WiedÂ?ma b??dzie juÂ? w czerwcu :lol: jestem w niebie.

Sybel nie zastanawiaj si?? tylko zacznij czyta?? i zobaczysz, jak ci?? wciÂ?gnie. A raczej tak si?? zaczytasz, Â?e nic nie zauwaÂ?ysz dop??ki si?? ksiÂ?Â?ka nie sko??czy ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”