Cykl o Rachel Morgan

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

PrzeczytaÂ?am 3 cz??Â?ci i caÂ?kiem mi si?? spodobaÂ?a ta seria. Pierwsze 2-3 rozdziaÂ?y byÂ?y dla mnie istnÂ? torturÂ? ale potem tak si?? wciÂ?gn??Â?am Â?e nie mogÂ?am si?? oderwa?? :-P . JuÂ? nie mog?? si?? nast??pnych cz??Â?ci doczeka?? i jak si?? rozwinÂ? doÂ?wiadczenia Rachel z wampirami.

Neria

Post autor: Neria »

Ja przeczytaÂ?am na pewno pierwszÂ? i mi si?? podobaÂ?a - drugiej nie pami??tam, trzeciej nie ruszaÂ?am. Ale na pewno do tego wr??c?? :3 Zdaje si?? Â?e drugÂ? r??wnieÂ? przeczytaÂ?am,
pami??tam Â?e ten jej chÂ?opak jÂ? jakby zostawiÂ?.

Anthien

Post autor: Anthien »

Neira przeczytaj 3 cz??Â???, bo warto. Akcja jest wciÂ?gajÂ?ca i z kaÂ?dÂ? cz??Â?ciÂ? wi??cej si?? dziej??. MyÂ?l??, Â?e nie zawiedziesz si?? :-D JuÂ? nie mog?? doczeka?? si?? kolejnej cz??Â?ci w wersji ksiÂ?Â?kowej i j??zyku polskim...

red_head

Post autor: red_head »

teÂ? tak uwaÂ?am, pierwsza i druga cz??Â??? mogÂ? w pewnych miejscach zalatywa?? nudÂ?, ale po trzecim tomie nie mog?? juÂ? si?? doczeka?? aÂ? wydadzÂ? czwarty w Polsce (podobno w tym roku majÂ? to ruszy??) ;-)

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

O tym kiedy wydadzÂ? i o tÂ?umaczeniu jest par?? post??w wyÂ?ej. Zdaje si??, Â?e b??dÂ? poÂ?lizgi z wydaniem, ale najwaÂ?niejsze , Â?e b??dzie. Czwarty tom zapowiada si?? na bardzo interesujÂ?cy.

[center]Słowianie nie gęsi, swoją mitologię mają!
Przekonaj się sam jak najpotężniejsi potomkowie słowiańskich bóstw
radzą sobie we współczesnym Gdańsku i Warszawie.
Zajrzyj na http://elemental.fan-dom.pl lub odwiedź świat Szmaragdowej Tablicy na Facebook'u.
Jeżeli fascynuje Cię mitologia wszelakiej maści, alchemia i przygodowa, niezobowiązująca fantastyka
to Szmaragdowa Tablica jest opowieścią właśnie dla Ciebie![/center]

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Wolf »

Andrzej Miszkurka podaÂ? list?? ksiÂ?Â?ek, kt??re powinny si?? ukaza?? mi??dzy majem tego i wakacjami przyszÂ?ego roku. Z cyklu o Rachel Morgan maja ukaza?? sie 3 tomy:

# Kim Harrison - "A Fistful of Charms"
# Kim Harrison - "For A Few Demons More"
# Kim Harrison - "The Outlaw Demon Wails"

PeÂ?na lista do obejrzenia tutaj , podaje za KatedrÂ?

red_head

Post autor: red_head »

wow, 3 tomy w ciÂ?gu roku- normalnie szale??stwo jakieÂ?

moÂ?e jednak nie porobiÂ? nam si?? zmarszczki w oczekiwaniu na caÂ?Â? seri?? ;-)

Dominika

Post autor: Dominika »

Wolf pisze:Andrzej Miszkurka podaÂ? list?? ksiÂ?Â?ek, kt??re powinny si?? ukaza?? mi??dzy majem tego i wakacjami przyszÂ?ego roku. Z cyklu o Rachel Morgan maja ukaza?? sie 3 tomy:

Ale pracowity rok przed nami :mrgreen: MiaÂ?am troszk?? przerwy wracam a tu takie wieÂ?ci oby tylko si?? sprawdziÂ?y.PolubiÂ?am t?? seri?? i juÂ? zaczynaÂ?am t??skni?? za Rachel.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Z tego co zauwazam to ma byc wiecej niz osiem czeci, 9 w wersji angielskiej ma wyjsc w lutym... Pierwszy i drugi tom przeczytalam bo przeczytalam. Jak dla mnie nic specjalnego, dlatego przed tomem trzecim bronilam sie rekami i nogami a to byl wielki blad. Ksiazka po prostu super! Tak, tak, Kisten to niezle ciacho ale i tak uwazam, ze Rachel bedzie z Trentem. Zdecydowanie cos miedzy nimi iskrzy. Duzo walki i watek milosny, co ostatnio w ksiazkach stalo sie modne. Na szczecie w Niemieczech wyszlo juz dziesiec czesci, wiec chyba bede musiala odwiedzic biblioteke jakos na czasie. Ale jak to Loleczka napisala: nie ma to jak ksiazka po polsku:)
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2012, 09:26 przez anita_cz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

anita_cz pisze:uwa?am, ze Rachel b?dzie z Trentem. Zdecydowanie co? miedzy nimi iskrzy
My?l?, ?e co? jest na rzeczy, znaj? si? przecie? od dzieci?stwa, co z tego, ?e z du?? przerw?. Przys?owie mówi, ?e przeciwie?stwa si? przyci?gaj?. No i ??czy ich coraz wi?cej wspólnych spraw, maj? te? wspólnych wrogów. Jako? tak wychodzi, ?e z tomu na tom s? coraz bli?ej.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Tak, w?a?nie. A do tego w trzecim tomie si? troch? wyja?ni?o i Trent nie wydaje si? ju? by? takim z?ym facetem. Stara si? pomóc wielu ,,ludziom'' a to, ze po drodze ,,padaja'' ofiary to ju? swoja droga...Kistena uwielbiam ale wydaje mi si?, ze Trent bardziej pasuje do Rachel.

Anthien

Post autor: Anthien »

Zdecydowanie ta para do siebie pasuje. Trent i Rachel to przeciwie?stwa, ale razem stanowiliby wybuchow? i bardzo dynamiczn? par?, z któr? nie mo?na by si? nudzi?. Dlatego tak?e mam nadziej?, ?e b?d? razem w której? z kolejnych cz??ci. Bo nigdy nie wiadomo co si? jeszcze wydarzy w ?yciu Rachel. Mia?a 2 ch?opaków w 3 tomach, a skoro tomów ma by? 9, to nie wiadomo ilu jeszcze b?dzie mie?... :mrgreen:

Gobur

Post autor: Gobur »

na przeszkodzie tego zwi?zku mo?e stan?? pochodzenie czarownic. Troch? si? zdziwicie jak si? dowiecie sk?d si? wzie?y :-D

AISA: Bardzo ?adnie prosz? o pisanie d?u?szych wypowiedzi. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 07 lut 2011, 19:51 przez Gobur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

A w której cz??ci si? o tym dowiemy. I jak rozumiem - pewnie na przeszkodzie stan??aby niemo?no?? posiadania dzieci. Bo z cz?owiekiem posiadanie dziecka jest niewykonalne. Wi?c mo?e to samo dzia?oby si? w jej ewentualnym zwi?zku z elfem. Poza tym Trentowi chyba zale?y na potomku czystej elfijskiej krwi, bo chce odbudowa? gatunek.

[center]Słowianie nie gęsi, swoją mitologię mają!
Przekonaj się sam jak najpotężniejsi potomkowie słowiańskich bóstw
radzą sobie we współczesnym Gdańsku i Warszawie.
Zajrzyj na http://elemental.fan-dom.pl lub odwiedź świat Szmaragdowej Tablicy na Facebook'u.
Jeżeli fascynuje Cię mitologia wszelakiej maści, alchemia i przygodowa, niezobowiązująca fantastyka
to Szmaragdowa Tablica jest opowieścią właśnie dla Ciebie![/center]

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

Hej właśnie jestem w trakcie czytania 4 części, ale coś ciężko mi idzie po angielsku- po polsku o wiele lepiej mi się czytało. Jak na razie seria zawładnęła mną całkowicie. Pierwszy tom był nudny,ale jakoś przez niego przebrnęłam a potem to już nie mogłam się oderwać od książek tak mnie wciągnęło. Oczywiście uwielbiam Kista i załamałam się po przeczytanie(przez przypadek) spoilera Loleczki :cry: Jak to się stało? Od razu odechciało mi się dalej czytać :cry:
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 17:47 przez Ronni, łącznie zmieniany 1 raz.
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”