Cykl o Anicie Blake

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Uwielbiam t? serie :mrgreen:
Jest tam wszystko :wampiry ,wilko?aki ,nekromanci,czarownice ,zmiennokszta?tni i co tylko chcesz .
Poniewa? do tej pory mam pi?? cz??ci (w tym miesi?cu wyjdzie 6) wi?c nie wiem jak u?o?y si? ?ycie uczuciowe Anity (cho? podobno w dalszych cz??ciach jest to bardziej ?ycie ?ó?kowe) bo ona ci?gle ma dylemat Richard czy Jean-Claude .W cale bym si? nie zdziwi?a gdyby sko?czy?o na trójk?cie ,w ko?cu Mistrz Miasta jest biseksualny a Anita leci na obu panów .

Awatar użytkownika
Loleczka
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Loleczka »

Tula pisze:Richard czy Jean-Claude .W cale bym si? nie zdziwi?a gdyby sko?czy?o na trójk?cie ,w ko?cu Mistrz Miasta jest biseksualny a Anita leci na obu panów .
Z tego co ja wiem (a nie czyta?am wszystkiego) to Anita
wybierze Jean - Claude'a a Richard pójdzie w odstawk?. Znaczy si? pod koniec 6 cz??ci Anita prze?pi si? z JC a pan R. nie b?dzie z tego zadowolony i zrobi jej awantur?. Pó?niej podobno ma by? trójk?cik albo czworok?cik, nie jestem pewna bo bazuj? na s?owach dziewczyn z forum o Anicie. Co do scen ?ó?kowych to podobno b?dzie ich masa.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Ja w?a?nie czytam 6 cz???, ale tam na razie nie ma taki nowin. A co do spojlera to szcz?ka mi opad?a :shock:

Gobur

Post autor: Gobur »

heh, wi?c ja mo?e pospoileruje:
Anita poprztyka si? z Richardem o sprawy wilko?aków (b?dzie jak dla niego zbyt radykalnie podchodzi?a do zagro?e?. Wyl?duje w ?ó?ku z JC, ale to b?dzie tylko sex wymuszony jego natur? (jest wampirzym incubem) Jako ?e JC zrobi z Anity s?u?ebnice, a z Richarda swojego zwierzaka, wi?c b?dzie dochodzi?o do akcji w trójk?cie, pomimo i? poza seksem nic ich ju? nie b?dzie ??czy?o. Do tego Anita zostanie superzmiennokszta?tn? z w?asnym stadem i wampirzym s?ug?, co te? zaowocuje wieloma zbli?eniami
czyli jak wida? prawie ka?dy z ka?dym :-P
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 17:23 przez Gobur, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Loleczka

Gobur pisze:Do tego Anita zostanie superzmiennokszta?tn? z w?asnym stadem i wampi?ym s?ug?, co te? zaowocuje wieloma zbli?eniami
Jak to zmieni si? w zmiennokszta?tnego? Czy tylko zyska swoje stado?
B?dzie mia?a wampirzego s?ug?? O kurcz? o.0

A, i Gobur gratuluj?, ?e si? prze?ama?e? i napisa?e? swojego pierwszego posta :-P

tusia13pl: To te? mo?e zosta? uznane jako spojler ;-)
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 17:16 przez Loleczka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Gobur pisze:heh, wi?c ja mo?e pospoileruje:
Anita poprztyka si? z Richardem o sprawy wilko?aków (b?dzie jak dla niego zbyt radykalnie podchodzi?a do zagro?e?. Wyl?duje w ?ó?ku z JC, ale to b?dzie tylko sex wymuszony jego natur? (jest wampirzym incubem) Jako ?e JC zrobi z Anity s?u?ebnice, a z Richarda swojego zwierzaka, wi?c b?dzie dochodzi?o do akcji w trójk?cie, pomimo i? poza seksem nic ich ju? nie b?dzie ??czy?o. Do tego Anita zostanie superzmiennokszta?tn? z w?asnym stadem i wampirzym s?ug?, co te? zaowocuje wieloma zbli?eniami
czyli jak wida? prawie ka?dy z ka?dym :-P
Jej, ale wszystko si? pokr?ci ;-). Mówi?c szczerze nie mog? sobie wyobrazi? tego.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 17:16 przez tusia13pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Gobur

Post autor: Gobur »

Jej Superzmiennokszta?tno?? b?dzie dziwna, bo b?dzie mia?a w sobie wirusy zmiennokszta?tno?ci kilku rodzajów, b?dzie mia?a z tego ko?y?ci, a nie b?dzie porasta?a futerkiem, wszystko przez wi?? z JC. Cen? za to b?dzie konieczno?? cz?stego (kilka razy dziennie) uprawiania sexu... Jak dla mnie to bardziej materia? na film edukacyjny dla doros?ych ni? na ksi??k?, ale co kto lubi...

Loleczka: Mam propozycje: Zaznaczajmy spoilery jako cytat + do tego jeszcze kolor bia?y. Co wy na to?

tusia13pl: Jestem za ;-)
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 17:23 przez Gobur, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

W tym miejscu zaczyna mnie dra?ni? fakt ?e ona jest taka super ,ma te swoje nadprogramowe zdolno?ci .Wi?c pytam si? po co jej ci wszyscy faceci je?li sam jest tak genialna i nie do pokonania .
Zacz??am czyta? 7 tom (który jest mega spilerem 6) pojawia si? w nim Asher (z którym pewnie Anita b?dzie w przysz?o?ci sypia? .Po tych kilku rozdzia?ach stwierdzam ?e nie lubi? typka .

Awatar użytkownika
Loleczka

Tula pisze:Zacz??am czyta? 7 tom (który jest mega spilerem 6) pojawia si? w nim Asher (z którym pewnie Anita b?dzie w przysz?o?ci sypia? .Po tych kilku rozdzia?ach stwierdzam ?e nie lubi? typka .
A ja Ashera polubi?am, fajny si? robi pó?niej.
Có?, faceci s? Anicie potrzebni do zaspokojenia jej potrzeb.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Ja jestem na 6 tomie i ju? mnie zaczyna denerwowa? to skupienie na facetach. W pierwszych cz??ciach wed?ug mnie by?y lepsze proporcje pomi?dzy jej sprawami uczuciowymi, a prac?. Boj? si? co b?dzie dalej jak ma by? jeszcze gorzej ;-)

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Im dalej tym wi?cej spraw ?ó?kowych. Pocz?tkowo nie zwraca?am tak na to uwagi w nadziei, ?e kolejne tomy nie b?d? a? tak obfite w sex. Dodam, ?e zazwyczaj sex mnie denerwuje w ksi??kach i lubi? jak si? pojawia jaka? pikantna scenka ale przy Anicie mam ju? tego dosy?. Po prostu sta?o si? to a? za bardzo przewidywalne, ?e kolejny tom b?dzie ton?? w takich scenach.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
skrzacik

Post autor: skrzacik »

Czy kupiÂ? juz ktoÂ? 6 tom? Zastanawiam si?? czy ja trafiÂ?am na felerny egzemplarz czy caÂ?e wydanie jest takie.Od strony 225 do 241 nie doÂ??? Â?e tekst jest uci??ty to jeszcze do g??ry nogami.. :evil: . JeÂ?li to tylko m??j egzemplarz taki jest to wymienie ale jak caÂ?e wydanie to chyba troch?? przesadzil :cry: .(A pytam bo narazie nie mam jak jecha?? i wrazie co wymieni??...)
"Znowu podszed? do tarcz.
- S? tylko trzy takie zespo?y jak wy - orzek? ze zgro
z?. - Mazowsze, Gaw?da... I zespó? Downa. Trudno po
wiedzie?, który lepiej strzela."
M.Kozak"Renegat"

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Mam a jak w ko??cu to jedna z moich ulubionych serii :mrgreen:

skrzacik moja ksiÂ?Â?ka jest normalna i wszystko z niÂ? o.k.Jak przeczytaÂ?am Twojego posta to aÂ? si?? przestraszyÂ?am Â?e i ja mam bubla ,ale na szcz??Â?cie nie .Wi??c b??dziesz zmuszona wymieni?? .
Jestem dopiero na 7 rozdziale ,ale trzeba przyzna?? tÂ?umaczom z forum o Anicie Blake Â?e zrobili kawaÂ? dobrej roboty .Ich tÂ?umaczenie nie odbiega jakoÂ?ciowo od tego z Zysku .

Luna

Post autor: Luna »

PrzeczytaÂ?am caÂ?oÂ???. Nadal pozostaj?? fankÂ?:) Waham si?? jedynie mi??dzy tym, czy miaÂ?am juÂ? serdecznie doÂ??? ciÂ?gÂ?ego niezdecydowania Anitki w sprawach damsko m??skich, czy teÂ? jednak Â?aÂ?uj??, Â?e w ko??cu si?? na coÂ? zdecydowaÂ?a:)))
Szkoda, Â?e od 7 tomu akcja ma si?? mocno zwiÂ?zac z Â???Â?kiem. No ale c??Â?, poÂ?yjemy zobaczymy. Czekam na kontynuacj?? i wznosz?? modÂ?y o to, by Zysk znowu nas zaskoczyÂ?.
Co do forumowego tÂ?umaczenia - fajnie byÂ?o jej zestawiac z oficjalkÂ?. Podstawowa r??xnica. forumowe byÂ?o dokÂ?adniejsze. TÂ?umacz Zysku staraÂ? si?? wielokrotnie przeÂ?oÂ?y?? tekÂ?ciurki na zrozumiaÂ?e w Polsce realia, wi??c niekt??re smaczki mu umkn??Â?y. Ale trza przyzna?? - czyta si?? dobrze.

Awatar użytkownika
Smile_

Post autor: Smile_ »

Ja jakoÂ? utkn??Â?am na piÂ?tym tomi i nie potrafi?? ruszy?? si?? dalej :-? W zasadzie nie wiem dlaczego - akcja przecieÂ? ciekawa, Anita jeszcze nie jest erotomankÂ?, Jean w ksiÂ?Â?ce wyst??puje, a ja i tak nie mog?? skÂ?oni?? samej siebie do dalszej lektury. Ostatnio z przykroÂ?ciÂ? stwierdziÂ?am, Â?e caÂ?y wÂ?tek wampiryzmu coraz mniej mi si?? podoba :-/
"Je?li jest co?, co nie jest wykonalne
trzeba znale?? kogo? kto o tym nie wie i to zrobi."

"We are such stuff as dreams are made on. "

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”