Igrzyska Śmierci

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

anay pisze:Tula - nie masz co si? obawia? zako?czenia. Nawet je?li w trzecim tomie znajduj? si? elementy, które mo?na by by?o troch? poprawi? - to ca?okszta?t jest po prostu ?wietny a zako?czenie... Có? sama musisz przeczyta? :P (Warto)
W?a?nie chodzi o to, ?e ja przeczyta?am ju? ca?o??.
Ko?cówka nie powiem podoba?a mi si?, tylko nie by?o ju? tej atmosfery igrzysk.

Awatar użytkownika
Viki

Post autor: Viki »

Tula pisze:Ko?cówka nie powiem podoba?a mi si?, tylko nie by?o ju? tej atmosfery igrzysk.
Mam dok?adnie takie same. Zako?czenie pomimo ?e po przeczytaniu go mo?na wpa?? w depresje jest dobre. Za to w ca?ej ksi??ce brakuje klimatu igrzysk, jak dla mnie trzynasty dystrykt by? nudny i czasami musia?am si? zmusza? do czytania, a skradanie si? po Kapitolu pomimo kilku momentów te? by?o raczej s?abe. O ile na pewno kiedy? wróc? do 1 i 2 cz??ci to po 3 ju? raczej nie si?gn?.

M_and_M

Post autor: M_and_M »

Cz?sto napotyka?am si? na te ksi??ki, ale jako? nigdy nie mog?am si? zabra?, ale teraz, po waszych komentarzach, trylogia l?duje na szczycie listy "przeczyta?". Odnios?am wra?enie, ze trylogia trzyma w napi?ciu i wzbudza niepokój,a do tego jest oryginalna, moje klimaty! ;)

Awatar użytkownika
variola

Post autor: variola »

Je?li chodzi o mnie to igrzyska maj? moim zdaniem bardzo ciekaw? fabu??, koncepcj? i du?o zalet odno?nie wartko?ci akcji. Niestety maj? te? du?o minusów g?ównym moim zdanie jest g?ówna bohaterka której g?upota jak dla mnie jest totalnie irytuj?ca, jedyn? fajn? rzecz? jaka zrobi?a by?o zg?oszenie si? za siostr?. W?tek mi?osny jak dla mnie te? ?redni do ko?ca bez wielkich emocji i porywów uczu? :D
!!!UWAGA DYSLEKTYK!!! staram si__, ale prosz__ o wyrozumiaÂ_oÂ?_?

anay

Post autor: anay »

Ja ciesz? si? ?e autorka wprowadzi?a mi?o?? do ksi??ki, ale bardziej w formie uczucia do rodziny, a nie romansu pomi?dzy bohaterami.
Dzi?ki temu mamy ksi??k? skupiaj?c? si? na akcji, walce o przetrwanie z my?l? o sobie i najbli?szych, a nie typowy harlekin (sorry - nie wiem jak si? pisz?).

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

Ostatnio przeczytaÂ?am na internecie, Â?e ma wyjÂ??? ekranizacja igrzysk Â?mierci. OsobiÂ?cie ch??tnie bym oglÂ?dn??Â?a film Â?eby por??wna?? go z ksiÂ?Â?kÂ? ;)) OglÂ?daÂ?am fragment z filmu i musz?? powiedzie?? Â?e nie jest Â?le. Jak chcecie to podaje link do fragmentu Katniss i Rue ;)

Kliknij tutaj

Gobur

Post autor: Gobur »

szkoda tylko Â?e to jedynie demo zrobione na potrzeby ewentualnego castingu przez jednÂ? z aktorek

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Niezbyt mi si?? podoba :/
brak temu klimatu ... i magii.
Wiem, wiem to tylko czyjas fantazja i nawet nieÂ?le wyszÂ?o... ale jednak jakoÂ? mnie to nie nastraja.

Awatar użytkownika
Seand96

No wiadomo Â?e autorowi filmu nie uda si?? uchwyci?? caÂ?ego klimatu z ksiÂ?Â?ki, nie wymagajmy nie wiadomo co ;) Zobaczymy jak b??dzie to wyglÂ?daÂ?o, gdy ukaÂ?e si?? caÂ?y film.

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Nawet caÂ?kiem niezÂ?y ten fragment ale i tak wÂ?tpi?? Â?eby film byÂ? tak dobry jak ksiÂ?Â?ka. A wiadomo coÂ? w og??le kiedy miaÂ?by wyjÂ??? ten film?

Awatar użytkownika
Seand96

Podobno ma by?? na przyszÂ?y rok... ale czy b??dzie to si?? okaÂ?e.

Gobur

raczej nie b??dzie skoro na razie nie ma jeszcze reÂ?ysera, obsady, scenariusza... WÂ?aÂ?ciwie jest tylko produsent i che?? kr??cenia

Awatar użytkownika
Viki

Post autor: Viki »

Znalaz?am w internecie informacj? ?e w marcu 2012 ma by? premiera filmu na podstawie Igrzysk ?mierci. Na YouTube te? ju? mo?na co? znale?? co o tym my?licie?

Gobur

tak jak ju? pisa?em na forum Mercy, oficjalnie podaje si? tylko rok 2012, ?aden trailet nie mo?e by? oficjalny poniewa? nie ustalono jeszcze re?ysera, nie zacz?to te? castingów. Jedyne co wiadomo to to ?e scenariusz pisze sama Collins (cho? te? nie wiadomo na jakim jest to etapie, na pewno jeszcze nie jest sko?czony) i ?e jest ju? producent. Dlatego data marcowa wydaje si? ma?o prawdopodobna, raczej koniec roku/pocz?tek 2013

anay

Post autor: anay »

Oh! Widzia?am fanowskie trailery, ale nie wiedzia?am ?e zamierzaj? nakr?ci? film. Sama nie wiem co mam o tym my?le?. Ksi??ka jest ?wietna i dzi?ki temu film mo?e by? oskarowy. Z drugiej strony patrz?c na ostatnie produkcje oparte na ksi??kach (zw?aszcza tych dobrych), a? p?aka? si? chce. Zatem to b?dzie ci??ki wybór czy i?? do kina czy nie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”