Cykl Georginy Kincaid

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

magosia

Post autor: magosia »

Ciekawe jaka b??dzie nast??pna cz??Â??? bo nie czytaÂ?am jej w oryginale a ma by?? wydana chyba w tym roku jeszcze.

Hazaja

Post autor: Hazaja »

WÂ?aÂ?nie jestem Â?wieÂ?o po przeczytaniu Marze?? Sukuba.... i ci co jeszcze nie czytali niech szybko biegnÂ? do ksi??garni i Â?apiÂ? ksiÂ?Â?k?? w swoje Â?apki ... nie chc?? zdradza?? zbyt duÂ?o ale.... mog?? powiedzie??, Â?e fabuÂ?a zagadki w 3 cz??Â?ci zeszÂ?a jak dla mnie na 2 plan, wysuwajÂ?c na 1 uczucia& zwiÂ?zki... po za tym czytajÂ?c ko??c??wk?? Richelle wykonaÂ?a kawaÂ? Â?wietnej roboty... dosÂ?ownie miaÂ?am uczucie, jakby Georgina staÂ?a obok.. te wszystkie emocje z 3-4 ostatnich rozdziaÂ???w ... coÂ? wspaniaÂ?ego a zarazem coÂ? co sprawia, ze czÂ?owiek ma ch???? zamordowa?? Richelle za to co zrobiÂ?a.. ale myÂ?l??, ze nawet dobrze, Â?e tak si?? potoczyÂ?y losy ... szkoda mi tylko Georginy ( mnie teÂ? - przez niÂ? musiaÂ?am si?? ukrywa?? by nikt nie widziaÂ?, Â?e potrzebuj?? chusteczek ).... no i szczerze m??wiÂ?c Seth... mam nadziej??, Â?e w 4 cz??Â?ci dostanie mu si??, za to jak si?? zachowaÂ?.... i nie chodzi mi tylko o t?? cz??Â??? gdzie si?? przespaÂ? z...i Â?e si?? tak sko??czyÂ?o.. wkurza nie za to, jak si?? zachowaÂ? na przyj??ciu sylwestrowym... przecieÂ?, wiedziaÂ?, ze G tam byÂ?a... po prostu przykre .. i podÂ?e z jego strony... mam nadziej??, Â?e Georgina si?? z tego otrzÂ?Â?nie i nie wr??ci do niego jak pies gdy nadarzy si?? okazja:-P

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

Hej jestem w trakcie czytania 4 części i powiem wam, że na początku te książki za bardzo mi się nie podobały. Teraz im dłużej to czytam tym bardziej jestem nimi oczarowana. Bardzo mi się podoba pomysł na przedstawienie świata sukuba- jest to coś zupełnie innego niż dotychczas. Mnie również zdenerwowało to, iż Seth zerwał z Georginą, ale jestem pewna że oni będą razem i tak. Według mnie ona znowu stanie się człowiekiem i będą razem mieli to dziecko z jej snów. : :-P
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 11:52 przez Ronni, łącznie zmieniany 1 raz.
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Cały Cykl o Georginie bardzo mi się spodobał. Od pierwszej części jestem zauroczona tą serią. Podoba mi się skub ale również postacie nieba i piekła w jednej scenerii jak gdyby nigdy nic. Anioły i demony nie zachowują się wobec siebie wrogo. Z niecierpliwością czekam aż się ktoś zlituje i umieści "Namiętność sukuba" na chomiku.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 11:48 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ronni

hlukaszuk pisze: Z niecierpliwością czekam aż się ktoś zlituje i umieści "Namiętność sukuba na chomiku
Hej ta część jest już nam chomikuj. Właśnie ją czytam, poszukaj dobrze :-D
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 11:45 przez Ronni, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Weeronika63 pisze:
hlukaszuk pisze: Z niecierpliwością czekam aż się ktoś zlituje i umieści "Namiętność sukuba" na chomiku
Hej ta część jest już nam chomikuj. Właśnie ją czytam, poszukaj dobrze :-D
Dzięki właśnie się pojawił na chomiku jednej z osób tego fora. Biorę się za czytanie.

Właśnie przeczytałam 5 część Cyklu "Ciemność sukuba". Cykl zaczyna mnie denerwować. Mam wrażenie, że ten tom został napisany na siłę. Wiadomo jak się skończy cykl. A unikanie nieuniknionego zaczyna mnie denerwował. Tak samo związek Setha z Georgiiną, są nie są razem, ona chce, on nie chce, on chce ona nie chce, chcą oboje i zaraz zmieniają zdanie.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 11:41 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

red_head

Post autor: red_head »

Mam już? 5 części i jutro zaczynam czytać, trzeba wykorzystać ostatnie trzy dni wolnego ;-)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 11:33 przez red_head, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Blair »

Seria mi się spodobała. Nie typowa bohaterka, prowadząca nie typowe życie, ale ludzie....Dialogi...DIALOGI ! Nawet jeśli ktoś nie lubi takiego typu książek, powinien przeczytać tą pozycję chociażby dla nich. Dobrze ułożone, zabawne. Fabuła nie jest zbyt pogmatwana. Autorka świetnie wplata do niej inne wątki. Choć główna bohaterka nie musi ratować świata to i tak, jest ciekawie. Niestety czegoś mi zabrakło. Nie potrafię określić dokładnie czego. Zdecydowanie w tej potrawie dodałabym trochę więcej przyprawy.
:-P
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, 19:27 przez Blair, łącznie zmieniany 2 razy.
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Czytam trzecią część "Marzenia sukuba" i tak sobie myślę, że najbardziej intryguje mnie Carter. Chciała bym wiedzieć o nim więcej.
Związek Georginy i Setha jest nie tylko dla nich frustrujący, dla mnie również. Dla świętego spokoju rozdzieliła bym ta parę.

Awatar użytkownika
Ronni

Tula pisze:Czytam trzecią część "Marzenia sukuba" i tak sobie myślę, że najbardziej intryguje mnie Carter. Chciała bym wiedzieć o nim więcej.
Związek Georginy i Setha jest nie tylko dla nich frustrujący, dla mnie również. Dla świętego spokoju rozdzieliła bym ta parę.
Ja mam dokładnie tak samo z Carterem- bardzo mnie ciekawi i na początku bardzo chciałam żeby był razem z Georginą, ale potem straciłam już nadzieję na to. :-)

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Mnie też intryguje postać Cartera ale wątpię żeby miał związać się z Georginą, raczej chce pomóc jej poprzez znalezienie miłości odkupić jej duszę. Wiem strasznie to zabrzmiało i trochę bez sensu ale cóż tak tylko spekuluję a autorzy już nie takie rzeczy wyjaśniali. Co do Setha to strasznie mnie wkurza i nie zasmuciłabym się gdyby w następnej części spotkał go jakiś tragiczny śmiertelny wypadek :evil:

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Carter wszystkich intryguje. To jego uśmieszek, Co się za nim kryje? Domyślamy się, dorabiamy wersje. A on stoi murem. Jest samą tajemnicą. Nikt o nim nic nie wie. Ale wizja Georginy nie daje mi spokoju. A jak dodać do tego Cartera, to po prostu "łapki aż świerzbią". Georgina będzie wolna tylko za ile części?
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Przeczytałam do końca "Marzenia sukuba" i tak sobie myślę czy Mead nie podsunęła sielankowego rozwiązania. Jeśli tak to wydaje mi się przesłodzone, no chyba, że droga do niego usłana cierniami.
Do tego intryguje mnie sprawa kontraktu na duszę Georginy. Na pewno będzie o tym w kolejnych częściach.

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Blair »

Tula pisze:Do tego intryguje mnie sprawa kontraktu na duszę Georginy. Na pewno będzie o tym w kolejnych częściach.
To jeden z głównych wątków więc pewnie tak. Moją ulubioną postacią jest Carter. Na początku myślałam, że coś pomiędzy nimi może być, ale teraz coraz bardziej odchodzę od tego pomysłu. :-(
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Ronni

Hej, czy ktoś już przeczytał ostatnią część o Georginie? Ja dzisiaj skończyłam i powiem wam, że nie jestem zbytnio zachwycona.... jak dla mnie nie było prawie żadnych ciekawych zwrotów akcji, wszystkiego szło się domyślić a zakończenie było tak przesłodzone że szok. Tylko Romana mi diabelnie szkoda.....:(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”