Rozważania o 4 części

Czwarta książka z cyklu o Kate Daniels. W Polsce ukazała się nakładem Fabryki Słów pod tytułem "Magia krwawi" w listopadzie 2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

No przecież nie zrobię jej w całkiem innym stylu. Chyba, że zmienić grafika. Wtedy dadzą w innym stylu okładkę na czwórkę i zrobią mały dodruk w nowych okładkach dla pierwszych trzech części. Ale jakoś mi się to nie widzi bo wszystkie trzy części są jeszcze do kupienia.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:36 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

Jake?my ustali?y - panna cycata, tote? w pe?ni si? nadaje, ?eby prócz kobiet przyci?gn?? czytelników p?ci przeciwnej. Przynajmniej tych mniej wybrednych - co do wygl?du ok?adek.
Ale my lepsze nie jeste?my, wystarczy poczyta? w innym temacie, jakie wymagania mamy. :-P
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: wiedźma z bagna »

Taaa... A mówią, że to mężczyźni są wzrokowcami...
Zgadzam się z hlukaszuk. Poprzednie części są jeszcze w sprzedaży, więc nie sądzę, aby ktoś pokusił się o zmianę szaty graficznej. Szczególnie, że to nie jest jakaś polska wizja okładek, tylko przedruk z oryginału, a tam już 4 wyszła.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 20:21 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

imperatrica

Ma?e info ;>

Post autor: imperatrica »

Nie wiem, mo?e ju? kto? to wlepi? ;> nie ?ledz? od jakiego? czasu postów, ale w razie czego zawsze mo?na mój wpis wykasowa? :)

Zapowiedzi od Fabryki na 2011!

Jak donosz? wie?ci z oficjalnej strony Fabryki S?ów na Facebook’u, wydawnictwo wesz?o w posiadanie praw do publikacji:

- Seria Edge: On the Edge (tom: 1), Ilona Andrews – Tom pierwszy przedstawia nam Rose Drayton, która ?yje w Edge, znajduj?cym si? pomi?dzy ?wiatem Broken (gdzie ludzie je?d?? samochodami, robi? zakupy w Wal-Mart oraz gdzie magia uchodzi za bajk?) i ?wiatem Weird (gdzie w?adz? sprawuj? arystokraci o czystej krwi, w?druj? odmie?cy a si?a czaru mo?e zmieni? czyje? przeznaczenie). Rose ?ywi przekonanie, ?e dzi?ki praktykowaniu magii, b?dzie zdolna zbudowa? dla siebie lepsze ?ycie… jednak sprawy nie uk?adaj? si? tak, jakby ?yczy?a sobie dziewczyna, aby przetrwa? musi pracowa? w Broken a ponadto staje si? celem Declan’a Camarine’a, arystokraty z najg??bszej cz??ci Weird, który jest zdeterminowany by zdoby? j? i moc, która drzemie w Rose. Wszystko jednak komplikuje pojawienie si? z Weird straszliwego niebezpiecze?stwa atakuj?cego Edge. Declan i Rose musz? wspó?pracowa?, je?eli chc? ocali? Edge i jego mieszka?ców.

- Seria Kate Daniels: Magic Bleeds (tom: 4), Ilona Andrews – Czwarty tom serii Kate Daniels (poprzednie trzy ju? ukaza?y si? nak?adem wydawnictwa). Kiedy Kate zostaje wezwana do zbadania przyczyn walki na Steel Horse, szybko odkrywa, ?e w mie?cie pojawi? si? nowy gracz, który mo?e si? okaza? zbyt silnym przeciwnikiem.

- Seria Mercedes Thompson: Bone Crossed (tom: 4), Patricia Briggs - Zmiennokszta?tna Mercedes Thompson uwa?ana przez wszystkich za mechanika samochodowego, dowiaduje si? w bolesny sposób, dlaczego jej rasa zosta?a ca?kowicie wyt?piona. Wszystkiemu winne okaza?y si? europejskie wampiry, które po wyemigrowaniu do Ameryki Pó?nocnej, odkry?y w gatunku Mercedes ukryty talent, który móg? doprowadzi? do zag?ady krwiopijców. Jednak powa?niejszym problemem okazuje si? odkrycie przez królow? lokalnych nie?miertelnych, prawdziwej to?samo?ci Thompson. Wszystko komplikuje jeszcze bardziej fakt, ?e dziewczyna dopu?ci?a si? u?miercenia jednego z podw?adnych wampirzycy, pomimo jej zakazu. Jedynym ratunkiem, przed zemst? pijawki okazuje si? sfora wilko?aków… cho? Mercedes jest pewna, ?e Marsilia zrobi wszystko, by do niej dotrze?. Thompson by prze?y? musi przygotowa? si? na najgorsze i przede wszystkim pilnowa? w?asnych pleców.

- Cykl: Harper Connelly: Grave Secret (tom: 4), Charlaine Harris – Kiedy Harper Connelly zosta?a uderzona przez piorun, otrzyma?a wyj?tkowy dar – potrafi odnajdywa? zmar?ych. Zaj??o jej to chwil?, ale w ko?cu zacz??a docenia? swoje umiej?tno?ci, bo jak si? okaza?y s? ca?kiem niez?ym sposobem na zarobek. Harper wraz z swoim przyrodnim bratem Tolliver’em wybieraj? si? do Teksasu, gdzie powracaj? niemi?e wspomnienia z dzieci?stwa. Co gorsza, Tolliver dowiaduje si? od swojego starszego brata, ?e ich ojciec wyszed? z wi?zienia i próbuje nawi?za? kontakt z cz?onkami rodziny. Sprawy jednak nabieraj? rumie?ców, kiedy Harper odrywa co tak naprawd? spotka?o jej siostr?, Cameron wiele lat wcze?niej. A prawda zmieni jej ?wiat na zawsze.

Teksty ju? s? w t?umaczeniu… zapowiada si? ciekawy 2011 rok!

Oby ten rok by? ciekawy, ale zacz?? si? jednak najmilej z Kate Daniels i Curranem :)

Awatar użytkownika
variola

Post autor: variola »

tez nie s?dz? aby przy 4 cz??ci zmieniali ok?adk? (lub jej koncepcj?) nie by?oby to przemy?lane marketingowo s? ludzie którzy nie czekaj? z ut?sknieniem na 4 cz??? a jedynie kupi? j? jak w empiku "wpadnie im w r?ce" Je?li ok?adka by?aby inna moga nie zorientowa? si? ?e to cykl który czytaj?... Dlatego niestety innej ok?adki mo?emy spodziewa? si? dopiero w reedycji cyklu... z kilka(na?cie) lat. Szkoda bo mi osobi?cie te ok?adki kojarz? si? z harleqinem.

Blair_Haywood

t?umaczenie

Post autor: Blair_Haywood »

Hej gdzie? na internecie przeczyta?am, ?e na tym forum jest nieoficjalne t?umaczenie 4 cz??ci Kate, ale nie potrafi? go znale??. Móg?by kto? mi z tym pomóc?

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

Hej gdzie? na internecie przeczyta?am, ?e na tym forum jest nieoficjalne t?umaczenie 4 cz??ci Kate, ale nie potrafi? go znale??. Móg?by kto? mi z tym pomóc?
Instrukcje s? tutaj: http://www.katedaniels.fan-dom.pl/viewtopic.php?t=139

Powtarzam to ju? po raz kolejny. Szukaj?cy t?umaczenia niech czytaj? regulaminy.

Co do ok?adki: Nie s?dz? by cokolwiek zmieniali. Raczej zostawi? to co jest.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Aschi

Post autor: Aschi »

Szans na zmian? nie ma, ale mówi si? trudno. Z reszt? dla wytrwa?ych czytelników ok?adka nie jest ju? wa?na. Je?li chcieli zainteresowa? wi?ksze grono powinni bardziej przy?o?y? si? do pierwszej ok?adki - to ta ma zainteresowa? cyklem.
4 cz??? odpowiada na niektóre pytania, ale tworzy nast?pne. Moja ciekawo?? chyba nigdy nie zostanie zaspokojona...

Awatar użytkownika
Valentine

Post autor: Valentine »

Jak ju? mówi?y osoby przede mn? szans na zmian? nie ma i si? z nimi te? zgadzam cho? niech?tnie bo tak dobr? ksi??k? sta? na lepsz? ok?adk? ale jak mus to mus. ;-) Czwarta cz??? serii przygód Kate Daniels.... hmmm... no jasne ?e nie mog? si? doczeka?. :-D Jak id? do ksi?garni to ci?gle o ni? wypytuj?, a odpowiedzi sprzedawczy? s? coraz gorsze :evil: ostatnio jak by?am w Matrasie to mi powiedzieli ?ebym si? nie martwi?a bo ksi??ka wyjdzie za nied?ugo fajnie tylko dla niej nied?ugo znaczy?o w grudniu 2011 :shock:
Oczywi?cie sprzedawczyni mia?a mylne informacje ale i tak mam do?? tego czekania...
"Tak kiedyÂ? nie mogÂ_em trafi_? do baru" OdpowiedÂ_ Ozzy'ego Osbourne na pytanie czy miaÂ_ kiedyÂ? problem z alkoholem.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Co tam czwarta część. Mnie już ślinka cienkie na tą w wersji angielskiej, która ma być wydana w maju. Bo do maja "nasze kochane dziewczynki" przetłumaczą czwartą i od razu będą mogły zabrać się za piątą. Och pomarzyć dobra rzecz.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:36 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Alditha

Post autor: Alditha »

Jak wiem kiedy zostanie wydana jaka? ksi??ka, któr? chce mie? to id? to ksi?garni i upewniam si?, ?e sprzedawczyni zapisa?a to sobie w zeszyciku. Wtedy id? znowu i jest! Nie musz? si? potem dopytywa? kiedy sprowadz?. Czasami naprawd? ?a?uje, ?e nie znam lepiej angielskiego :-/

Night_Huntress

Post autor: Night_Huntress »

Ja tak?e czekam na czwarty tom:) oczywi?cie zamierzam od razu przeczyta? ca?o??, a nie na raty:D

Tula:Prosz? uprzejmie o nieco d?u?sze posty.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Night_Huntress, łącznie zmieniany 1 raz.

Aschi

Post autor: Aschi »

Ja te? ?a?uj?, ?e z angielskim u mnie s?abo. Pozostaje mi tylko czeka? a? kto? zacznie t?umaczy? ksiazk?, która mnie interesuje. Mówicie, ?e pi?ta cz??? po angielsku ma by? wydana w maju? A? mi ?linka cieknie ;)

zuzu

Post autor: zuzu »

No có? ja nale?? do pokolenia Prl-u i wtedy rosyjski by? j?zykiem nauczania przez co teraz nie mog? czyta? po angielsku bo go nie umie.Jak mniejszo?? chyba na forum musz? czeka? na t?umaczenie i po prostu skr?ca mnie z ciekawo?ci ;-) oby jak najszybciej wydali po Polsku to chyba przeczytam ca?? w jeden dzie? i znów b?d? na g?odzie ale na jaki? czas szcz??liwa :mrgreen:

Kat70

Post autor: Kat70 »

Ja po wielu bojach, dosta?am si? do grona wybra?ców i teraz mog? sobie pomalutku czyta? kolejne rozdzia?y Magia krwawi. Cho? musz? przyzna? i? rzadko zaczynam ksi??k?, której nie mam w ca?o?ci. W tym jednak przypadku moja zasada da?a w ?eb i dzi?ki naszym wspania?ym t?umaczkom cz?owiek mo?e mie? chwile rado?ci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Bleeds”