Rozważania o 4 części

Czwarta książka z cyklu o Kate Daniels. W Polsce ukazała się nakładem Fabryki Słów pod tytułem "Magia krwawi" w listopadzie 2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

hlukaszuk pisze:Ale takie w?a?nie bardzo cz?sto s? pocz?tki.
Ale czy trzeba zaczyna? od postu "Gdzie s? t?umaczenia?"?
Mo?e tak najpierw si? przedstawi? czy co?... :roll:
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Dobra Sophie, wyluzuj. Nie ka?dy ma tyle kultury co ty :-D Jednak faktycznie by?oby mi?o gdyby si? pierw ludzie przynajmniej przedstawiali.

Czemu ka?dy uwa?a, ?e ja taka z?a jestem. Bez przesady, czemu mia?abym usuwa? posta je?li oszcz?dza mi on wyt?umaczenia? Tak to musia?abym sama je pisa?.

A teraz prosz? pa?stwa zarz?dzam koniec pisania nie na temat.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

Czemu ka?dy uwa?a, ?e ja taka z?a jestem.
S?oneczko, nie z?a tylko nerwowa, a my dbamy o twoje zdrowie :mrgreen: i nie chcemy Ci? denerwowa?, cho? pewnie i tak to robimy... cho?by nie na specjalnie...

O kurcz? i znowu nie na temat :-/

EDIT
A na 4 tom warto poczeka?, bo ksi??ka jest naprawd? dobra i wiele wyja?nia.
A na 4 tom cierpliwie czekamy ( no przynajmniej ja :-D ) i mam nadziej? ?e wiele wyja?ni i b?dzie du?oooo Currana i Kate i ich fantastycznych tekstów... Ale to mo?e wiedz? ju? dziewczyny, które opanowa?y t? ksi??k? w wersji angielskiej.

blackberry

Post autor: blackberry »

AISA my?l?, ?e nie b?dziesz zawiedziona :-) ;-)

Awatar użytkownika
Loleczka

Z pewno?ci? nie. Cz??? si? wyja?nia, pojawi? si? nowe postacie, b?dzie Curran i Kate i ich odzywki, wi?c na prawd? warto czeka?.
AISA pisze:S?oneczko, nie z?a tylko nerwowa, a my dbamy o twoje zdrowie i nie chcemy Ci? denerwowa?, cho? pewnie i tak to robimy... cho?by nie na specjalnie...
Oczywi?cie AISA, oczywi?cie :-D

Awatar użytkownika
wojowniczka
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: wojowniczka »

AISA pisze: S?oneczko, nie z?a tylko nerwowa, a my dbamy o twoje zdrowie i nie chcemy Ci? denerwowa?, cho? pewnie i tak to robimy... cho?by nie na specjalnie...
Taa, nerwowa. A dopiero co wczoraj mój kolega stwierdzi?, ?e z nas dwóch - mnie i Loleczki - to ona jest bardziej wyrozumia?a.

Ups, i znowu nie na temat. Przepraszam, ju? si? poprawiam!
Co do cz??ci czwartej - nie czyta?am, nie lubi? czyta? po angielsku, skoro wiem, ?e kiedy? wyjdzie w wersji papierowej w ojczystym moim j?zyku. Jednak ten potwór, o którym mowa jest na górze, stre?ci? mi ca?? histori?, która w tym tomie si? znajduje. Zapowiada si? ciekawie... Ale i tak nie mog? si? doczeka? dalszych losów Kate i Currana. ;-)
Curran is the be(a)st! <3

take my hand tonight, let's no think about tomorrow.

monika78

Post autor: monika78 »

Pewnie dostanie mi si? za to pytanie, ale nie mog? si? powstrzyma?. Mo?e mi kto? odpowiedzie? czy Fabryka S?ów zakupi?a prawa autorskie do czwartego tomu Ilony Andrews.
Pewnie jestem ?lepa i jest ten temat gdzie? poruszony ale nie mog? go znale??. Obi?a mi si? o uszy informacja, ?e czwarty tom ma by? wydany w styczniu 2011, ale nie znalaz?am potwierdzenia. :oops:

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

monika78 pisze:Pewnie jestem ?lepa i jest ten temat gdzie? poruszony ale nie mog? go znale??.
By? poruszany. Fabryka ma prawa do kolejnych cz??ci. (o ile dobrze pami?tam to do wszystkich)

EDIT:
Tutaj by?o o tym wspomniane http://www.katedaniels.fan-dom.pl/viewt ... jalne#2384
Ostatnio zmieniony 06 paź 2010, 16:11 przez Sophie, łącznie zmieniany 2 razy.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
Loleczka

Owszem zakupi?a. Na razie tylko do Magic Bleeds, ale dobre i to. W ka?dym razie czwarta cz??? na pewno si? pojawi.

monika78

Post autor: monika78 »

Bardzo dzi?kuj? za odpowiedz, teraz tylko czeka? kiedy zdecyduj? si? wyda?. Znaj?c Fabryk? nie b?d? si? spieszy? (przyk?ad: jestem fank? Olgi Gromyko ). Seria Ilony Andrews ma wielu fanów, ale Wied?ma równie?. Poczekamy, zobaczymy.

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna

Post autor: wiedźma z bagna »

A ja może zobrazuję, co myślę w tym temacie:
Obrazek
Niestety, nie ja pierwsza na to wpadłam.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011, 13:32 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

aneta91

Post autor: aneta91 »

Czwarta cz??? ma pojawi? si? w roku 2011, nie znany jest dok?adny termin, jeszcze nie zosta? wyznaczony przez wydawnictwo :/ niestety

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Dzisiaj na faceboku Fabryki , na pytanie o 4 cz??? przygód Kate pojawi? sie taki tek?cik:
To ju? przysz?y rok - ale póki nie mamy zaplanowanego, nie jestem w stanie precyzyjnie wypowiedzie? si? i terminach. W grudniu tradycyjnie pauzujemy z premierami i rychtujemy plany na 2011

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

My nie musimy się tym na razie przejmować. Mamy nasze kochane tłumaczki, bety i korektorki. Szkoda jednak, ze Fabryka nie ma nawet przybliżonego terminu (np. który kwartał 2011r.) wydania. Taka odpowiedź Fabryki nie nastraja optymistycznie.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:31 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna

Post autor: wiedźma z bagna »

My nie musimy się tym na razie przejmować. Mamy nasze kochane tłumaczki, bety i korektorki.
Chwała im i cześć :mrgreen:
Można sobie będzie spokojnie poczekać na wydanie 4 części, a potem delektować się wyszukiwaniem różnic i niuansów :-P
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011, 13:39 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Bleeds”